MENU

U13 Piger 1 (08) 8M Efterår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
149142 ma
17-08 2020
Kl. 22:00
Oversidder FA 2000 2
149139
22-08 2020
Kl. 11:30
Hellas FB Engdraget
HHT

Hjemmehold taberdømt

149140
22-08 2020
Kl. 13:00
Nørrebro United B 1908 Kunst, Mimersparken
5 - 1
149144
29-08 2020
Kl. 10:00
FA 2000 2 Union Kunst, Jens Jessens Vej
8 - 0
149148
29-08 2020
Kl. 10:00
GVI HIK 2 GVI. Nymosen
4 - 1
149146
30-08 2020
Kl. 10:00
B 1908 Hellas Sundby Idrætspark
5 - 7
149145
30-08 2020
Kl. 16:00
FB Oversidder Kunst, Jens Jessens Vej
149152 ma
31-08 2020
Kl. 22:00
Oversidder B 1908
149153
on
02-09 2020
Kl. 18:00
Union HIK 2 Grøndal Centret
1 - 2
149151
06-09 2020
Kl. 12:00
Nørrebro United GVI Kunst, Mimersparken
3 - 3
149149 to
10-09 2020
Kl. 18:00
FB FA 2000 2 Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 6
149154
12-09 2020
Kl. 10:00
FB Union Kunst, Jens Jessens Vej
HHT

Hjemmehold taberdømt

149158
12-09 2020
Kl. 14:00
GVI Hellas GVI. Nymosen
2 - 0
149156
12-09 2020
Kl. 15:30
HIK 2 Nørrebro United Kunst, HIK
2 - 6
149157
13-09 2020
Kl. 11:45
Fremad Valby Oversidder Valby IP, tribunen
168595 ma
14-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder GVI
149155
ti
15-09 2020
Kl. 17:00
B 1908 FA 2000 2 Sundby Idrætspark
1 - 6
149141 ti
15-09 2020
Kl. 18:30
HIK 2 Fremad Valby Gentofte Sportspark - kunst 1
0 - 3
168596
on
16-09 2020
Kl. 18:00
Union Nørrebro United Grøndal Centret
2 - 3
149160
19-09 2020
Kl. 10:00
Hellas HIK 2 Engdraget
7 - 0
161971
19-09 2020
Kl. 10:00
FB B 1908 Kunst, Jens Jessens Vej
UHT

Udehold taberdømt

149159
19-09 2020
Kl. 12:00
FA 2000 2 Fremad Valby Kunst, Jens Jessens Vej
UHT

Udehold taberdømt

149147 ma
21-09 2020
Kl. 18:00
Fremad Valby Nørrebro United Kunst, Valby IP, tribunen
UHT

Udehold taberdømt

168600 ma
21-09 2020
Kl. 22:00
HIK 2 Oversidder Kunst, HIK
168597 fr
25-09 2020
Kl. 18:15
Nørrebro United Hellas Kunst, Mimersparken
168602
26-09 2020
Kl. 12:00
GVI FA 2000 2 GVI. Nymosen
168599
27-09 2020
Kl. 10:00
B 1908 Union Sundby Idrætspark
168601
27-09 2020
Kl. 12:00
Fremad Valby FB Valby IP, tribunen
168606 ma
28-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder Nørrebro United
168607 on
30-09 2020
Kl. 18:00
Union Hellas Grøndal Centret
168604
03-10 2020
Kl. 10:00
FB GVI Kunst, Jens Jessens Vej
168603
04-10 2020
Kl. 12:00
FA 2000 2 HIK 2 Kunst, Jens Jessens Vej
168605
04-10 2020
Kl. 12:00
B 1908 Fremad Valby Sundby Idrætspark
168610 ma
05-10 2020
Kl. 18:30
HIK 2 FB Gentofte Sportspark, kunst 2
168608 ma
05-10 2020
Kl. 22:00
Hellas Oversidder Engdraget
168611
10-10 2020
Kl. 10:00
Union Fremad Valby Kunst, Genforeningspladsen
168612
10-10 2020
Kl. 12:00
GVI B 1908 GVI. Nymosen
149150
17-10 2020
Kl. 10:00
Hellas Fremad Valby Engdraget
168609
17-10 2020
Kl. 12:30
Nørrebro United FA 2000 2 Kunst, Mimersparken
168616 ma
19-10 2020
Kl. 22:00
Oversidder Union
149143 on
21-10 2020
Kl. 18:00
Union GVI Kunst, Grøndal Centret
168614
24-10 2020
Kl. 10:00
FB Nørrebro United Kunst, Jens Jessens Vej
168613
24-10 2020
Kl. 14:00
FA 2000 2 Hellas Kunst, Jens Jessens Vej
168615
25-10 2020
Kl. 10:00
B 1908 HIK 2 Sundby Idrætspark
168617
25-10 2020
Kl. 12:00
Fremad Valby GVI Valby IP, tribunen
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind