MENU

eFodbold U17-Senior - Efterår 2020, Pulje 4 (2020) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane Resultat
Arrangør:
lørdag den. 12-09 2020
Spillested:
Flauenskjold Hallen Bane 1 Stadionvej 13 9330 Dronninglund
453964 Kl. 15:00 Flauenskjold IF Dronninglund IF Bane 1
UHT

Udehold taberdømt

453965 Kl. 15:30 Gandrup SK Oversidder Bane 1
454601 Kl. 16:00 Oversidder Aalborg Fremad (2) Bane 1
454602 Kl. 16:30 Dronninglund IF Gandrup SK Bane 1
HHT

Hjemmehold taberdømt

454603 Kl. 17:00 Aalborg Fremad (2) Flauenskjold IF Bane 1
2 - 3
Arrangør:
lørdag den. 26-09 2020
Spillested:
Gandrup Stadion Teglværksvej 13 9362 Gandrup
454609 Kl. 11:00 Gandrup SK Oversidder
454610 Kl. 11:30 Aalborg Fremad (2) Flauenskjold IF Bane 1
UDS
454611 Kl. 12:00 Flauenskjold IF Dronninglund IF Bane 1
UDS
454612 Kl. 12:30 Oversidder Aalborg Fremad (2) Bane 1
454613 Kl. 13:00 Dronninglund IF Gandrup SK Bane 1
1 - 4
Arrangør:
lørdag den. 03-10 2020
Spillested:
Vejgaard Østre Skole Bane 1 Christen Kolds Vej 1 9000 Aalborg
454614 Kl. 11:00 Oversidder Flauenskjold IF Bane 1
454615 Kl. 11:30 Gandrup SK Aalborg Fremad (2) Bane 1
UDS
454624 Kl. 12:00 Flauenskjold IF Gandrup SK Bane 1
UDS
454625 Kl. 12:30 Aalborg Fremad (2) Dronninglund IF Bane 1
UDS
454626 Kl. 13:00 Dronninglund IF Oversidder Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 17-10 2020
Spillested:
Dronninglund Hallerne Bane 1 Rørholtvej 18 9330 Dronninglund
454604 Kl. 11:00 Dronninglund IF Oversidder Bane 1
454605 Kl. 11:30 Flauenskjold IF Gandrup SK Bane 1
HHT

Hjemmehold taberdømt

454606 Kl. 12:00 Gandrup SK Aalborg Fremad (2) Bane 1
2 - 3
454607 Kl. 12:30 Oversidder Flauenskjold IF Bane 1
454608 Kl. 13:00 Aalborg Fremad (2) Dronninglund IF Bane 1
3 - 4
Arrangør:
lørdag den. 24-10 2020
Spillested:
Vejgaard Østre Skole Bane 1 Christen Kolds Vej 1 9000 Aalborg
454627 Kl. 11:00 Aalborg Fremad (2) Flauenskjold IF Bane 1
UHT

Udehold taberdømt

454628 Kl. 11:30 Dronninglund IF Gandrup SK Bane 1
HHT

Hjemmehold taberdømt

454629 Kl. 12:00 Gandrup SK Oversidder Bane 1
454630 Kl. 12:30 Flauenskjold IF Dronninglund IF Bane 1
ANN
454631 Kl. 13:00 Oversidder Aalborg Fremad (2) Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 07-11 2020
Spillested:
Flauenskjold Hallen Bane 1 Stadionvej 13 9330 Dronninglund
454632 Kl. 15:00 Flauenskjold IF Gandrup SK Bane 1
ANN
454633 Kl. 15:30 Aalborg Fremad (2) Dronninglund IF Bane 1
ANN
454634 Kl. 16:00 Gandrup SK Aalborg Fremad (2) Bane 1
ANN
454635 Kl. 16:30 Dronninglund IF Oversidder Bane 1
454636 Kl. 17:00 Oversidder Flauenskjold IF Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910
Nr. 1 + 2 er kvalificeret til de regionale mesterskaber (RM) 21./22. nov.
Til RM spilles der om 3 pladser til Grand Finals 5./6. dec. -nærmere info følger

Log ind