MENU

U13 Drenge Liga 1 / Træningskamp //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
384583 fr
12-06 2020
Kl. 18:00
Ringkøbing IF Holstebro B Ringkøbing Kunstgræsbane Ringkøbing IF
435553
13-06 2020
Kl. 10:30
Esbjerg fB Haderslev FK Esbjerg Idrætspark Esbjerg fB
446758
13-06 2020
Kl. 11:00
Hobro IK FK Viborg Hobro IK - Græsbane Hobro IK
348803
13-06 2020
Kl. 13:00
Hobro IK Aalborg KFUM Hobro IK - Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Hobro IK
433475 ti
16-06 2020
Kl. 18:30
Hobro IK Thisted FC Hobro IK - Græsbane Hobro IK
562685 fr
19-06 2020
Kl. 18:30
Vejle Boldklub FC Skanderborg VB Parken Vejle Boldklub
569387
20-06 2020
Kl. 10:30
Vejle B Haderslev FK VB Parken Vejle Boldklub
565676 ma
22-06 2020
Kl. 18:00
Vejle Boldklub AGF, Aarhus VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane) Vejle Boldklub
558526 ma
22-06 2020
Kl. 18:30
Vejle Boldklub AGF, Aarhus VB Parken Vejle Boldklub
184543 to
25-06 2020
Kl. 18:00
Viborg Q Skive IK Liseborgcentret
ANN

Kampen annulleret

Team Viborg
569353
25-07 2020
Kl. 10:00
FCM U13 Esbjerg fB Ikast FC Stadion Allé - Kunstbane 1 Ikast Football Club
103566
25-07 2020
Kl. 11:00
Hvidovre IF 2 Vejle B (Arr. Hvidovre IF) Vejen Idrætscenter DBU Jylland
906774
08-08 2020
Kl. 10:00
KB 3 AGF (U13 elite) Haldum/Hinnerup Hallen Idrætsanlæg
ANN

Kampen annulleret

DBU Jylland
693026
09-08 2020
Kl. 15:00
Viborg FF Farum BK Metropol Park Kunstgræsbane Viborg FF
905777 fr
21-08 2020
Kl. 17:45
FC Skanderborg Vejle Boldklub Vestergadeanlægget FC Skanderborg
172227
12-09 2020
Kl. 10:30
Thisted FC Aalborg KFUM Lerpytter Anlæg Thisted FC
172230
12-09 2020
Kl. 10:30
AaB FS Holstebro Lerpytter Anlæg Thisted FC
172228
12-09 2020
Kl. 13:30
Thisted FC AaB Lerpytter Anlæg Thisted FC
172229
12-09 2020
Kl. 13:30
FS Holstebro Aalborg KFUM Lerpytter Anlæg Thisted FC
881154
19-09 2020
Kl. 13:30
FC Midtjylland U 13 Farum BK Ikast FC Stadion Allé - Kunstbane 1 Ikast Football Club
595762 on
23-09 2020
Kl. 19:00
Esbjerg fB Haderslev FK Esbjerg Idrætspark Esbjerg fB
377846 to
24-09 2020
Kl. 18:00
Randers Freja AGF, Aarhus Randers Stadion Randers Freja
616394 fr
02-10 2020
Kl. 17:30
Haderslev FK Seest B Fladhøj Idrætscenter Haderslev FK
394514 ti
06-10 2020
Kl. 18:00
AaB Løgstrup G&IF AaB's Anlæg AaB
617022
11-10 2020
Kl. 10:00
Viborg FF HEI Viborg FF's Kunstgræsbane Viborg FF
778386 ti
13-10 2020
Kl. 14:30
AGF, Aarhus Lyngby Boldklub 1921 Fredensvang - Kunst Bane 6 AGF, Aarhus
907094 on
11-11 2020
Kl. 18:30
Horsens fS Viborg FF Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 Horsens fS
906773
14-11 2020
Kl. 10:00
AaB AGF, Aarhus AaB's Anlæg AaB
172222
14-11 2020
Kl. 11:00
Hobro IK Team LSK Hobro IK - Kunstgræs
Hobro IK
790989
14-11 2020
Kl. 11:00
Vejle Boldklub Silkeborg IF VB Parken Gammel Kunst 1 Vejle Boldklub
201606 on
18-11 2020
Kl. 19:15
Kolding IF Bramdrupdam GIF Autocentralen Park (Kolding Stadion) Kolding IF
442641 fr
20-11 2020
Kl. 16:30
Viborg FF Viborg FF Metropol Park
UDS

Kampen udsat

Viborg FF
511127
21-11 2020
Kl. 10:00
Herning Fremad VRI Herning Fremad's Kunstgræsbane 2 Herning Fremad
255240
21-11 2020
Kl. 10:55
Løgstrup G&IF Horsens fS Kunstgræs Liseborg Løgstrup G&IF
616027
21-11 2020
Kl. 11:00
Silkeborg IF Boldklubben Frem Søholt Kunstbane Silkeborg IF
708193
21-11 2020
Kl. 11:30
AGF U13 11M Aakanden GF 2 BGI Akademiet AGF, Aarhus
908098
21-11 2020
Kl. 12:00
Horsens fS Hobro IK Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
ANN

Kampen annulleret

Horsens fS
240264
21-11 2020
Kl. 12:00
Randers Freja Vejle Boldklub Randers Stadion, kunstgræs Randers Freja
176572
22-11 2020
Kl. 12:00
Løgstrup G&IF Brøndbyernes IF Randers Stadion, kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Randers Freja
951361 on
25-11 2020
Kl. 19:15
Viborg FF Horsens B Viborg FF's Kunstgræsbane Viborg FF
710830 fr
27-11 2020
Kl. 18:00
BSF Silkeborg IF (U13-11m) tst Kunstgræsbane DBU Jylland
906775
28-11 2020
Kl. 10:30
AaB Horsens fS AaB's Anlæg AaB
628963
28-11 2020
Kl. 10:30
AaB Hjørring IF AaB's Anlæg
UDS

Kampen udsat

AaB
243115
28-11 2020
Kl. 11:00
Kolding IF Sønderborg FB Autocentralen Park (Kolding Stadion) Kolding IF
778364
28-11 2020
Kl. 11:00
Kolding IF Sønderborg Boldklub Autocentralen Park (Kolding Stadion)
ANN

Kampen annulleret

Kolding IF
154045
28-11 2020
Kl. 12:00
Randers Freja Løgstrup G&IF Randers Stadion, kunstgræs Randers Freja
765928
28-11 2020
Kl. 15:00
VRI BSF tst Kunstgræsbane VRI
304787
29-11 2020
Kl. 09:45
Viborg FF Ballerup-Skovlunde Fodbold Aarhus Gymnasiums bane Viborg FF
774865
29-11 2020
Kl. 11:30
Herning Fremad Farum BK Herning Fremad's Kunstgræsbane 2 Herning Fremad
551402
29-11 2020
Kl. 12:00
Esbjerg fB Silkeborg IF Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 7) Esbjerg fB
764906
29-11 2020
Kl. 12:00
VRI ASA, Aarhus NES Park
UDS

Kampen udsat

VRI
775006
29-11 2020
Kl. 14:30
AGF, Aarhus Farum BK Herning Fremad's Kunstgræsbane 2 Herning Fremad
549480 fr
04-12 2020
Kl. 17:30
AGF, Aarhus HEI Fredensvang - Kunst Bane 4 AGF, Aarhus
564257
05-12 2020
Kl. 10:00
Randers Freja Grenaa IF Randers Stadion, kunstgræs Randers Freja
616092
05-12 2020
Kl. 10:00
Kolding IF Esbjerg fB Autocentralen Park (Kolding Stadion)
ANN

Kampen annulleret

Kolding IF
719509
05-12 2020
Kl. 10:45
IF Lyseng VRI Lyseng Kunstgræs IF Lyseng
130956
05-12 2020
Kl. 11:00
Horsens fS Boldklubben Frem Jacobsen Plus - Kunst Arena 4
ANN

Kampen annulleret

Horsens fS
304696
05-12 2020
Kl. 14:30
AGF, Aarhus Boldklubben Frem Fredensvang - Kunst Bane 6
ANN

Kampen annulleret

AGF, Aarhus
201596
06-12 2020
Kl. 11:00
AGF, Aarhus Boldklubben Frem tst Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

AGF, Aarhus
304970
12-12 2020
Kl. 11:00
VRI ASA, Aarhus NES Park
ANN

Kampen annulleret

VRI
754221
13-12 2020
Kl. 12:30
AaB Holstebro B AaB's Anlæg
ANN

Kampen annulleret

AaB
779497
13-12 2020
Kl. 14:00
Silkeborg IF Marienlyst JYSK Park (kunstgræs)
ANN

Kampen annulleret

Silkeborg IF
964142 on
13-01 2021
Kl. 17:45
Haderslev FK Haderslev FK Haderslev Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Haderslev FK
603268 on
13-01 2021
Kl. 20:00
Haderslev FK Haderslev FK Banerne ved Haderslev Idrætscenter
ANN

Kampen annulleret

Haderslev FK
345539
17-01 2021
Kl. 14:15
Haderslev FK Viborg FF Haderslev Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Haderslev FK
576259
23-01 2021
Kl. 12:00
Viborg FF Aalborg Freja Viborg FF's Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Viborg FF
166579
23-01 2021
Kl. 12:30
Horsens fS Løgstrup G&IF Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
ANN

Kampen annulleret

Horsens fS
789622
23-01 2021
Kl. 14:15
Randers Freja Kolding IF Randers Stadion, kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Randers Freja
923688
24-01 2021
Kl. 14:00
Haderslev FK Næsby BK Haderslev Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Haderslev FK
111112 on
27-01 2021
Kl. 18:15
Kolding IF Lunderskov Boldklub Autocentralen Park (Kolding Stadion)
ANN

Kampen annulleret

Kolding IF
766289
30-01 2021
Kl. 09:30
Esbjerg fB Haderslev FK Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 7)
ANN

Kampen annulleret

Esbjerg fB
413404
30-01 2021
Kl. 10:00
Randers Freja Silkeborg IF Randers Stadion, kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Randers Freja
925330
30-01 2021
Kl. 12:00
FC Skanderborg Vejle B Tønder Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

FC Skanderborg
201581
30-01 2021
Kl. 12:30
FCM U13 X - HOLD Stadome, Ikast (kunst)
ANN

Kampen annulleret

Ikast Football Club
925334
31-01 2021
Kl. 12:00
FC Skanderborg Tønder SF, U-13 Tønder Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

FC Skanderborg
679379 to
04-02 2021
Kl. 19:00
FCM U13 Drenge Esbjerg fB Stadome, Ikast (kunst)
ANN

Kampen annulleret

Ikast Football Club
201584
06-02 2021
Kl. 10:00
FCM U-13 X - HOLD EDC Arena – Ikast (kunst)
ANN

Kampen annulleret

Ikast Football Club
565708
06-02 2021
Kl. 10:00
Kolding IF IF Lyseng Autocentralen Park (Kolding Stadion)
ANN

Kampen annulleret

Kolding IF
565719
07-02 2021
Kl. 12:00
Hobro IK Næsby Hobro IK - Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Hobro IK
925017
07-02 2021
Kl. 12:00
Esbjerg fB Viborg FF Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 7)
ANN

Kampen annulleret

Esbjerg fB
986087 on
10-02 2021
Kl. 18:30
Vejle Boldklub Haderslev FK VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
ANN

Kampen annulleret

Vejle Boldklub
304782 fr
12-02 2021
Kl. 18:15
Kolding IF Næsby BK Autocentralen Park (Kolding Stadion)
ANN

Kampen annulleret

Kolding IF
212080
13-02 2021
Kl. 12:00
Randers Freja Esbjerg fB Randers Stadion, kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Randers Freja
345541
13-02 2021
Kl. 16:15
Haderslev FK Silkeborg IF Haderslev Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Haderslev FK
985427 ti
16-02 2021
Kl. 12:00
Vejle Boldklub Esbjerg fB VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
ANN

Kampen annulleret

Vejle Boldklub
114490 on
17-02 2021
Kl. 10:00
Horsens fS SønderborgE Jacobsen Plus - Kunst Arena 4
ANN

Kampen annulleret

Horsens fS
360454
20-02 2021
Kl. 11:00
FC Sønderborg Næsby BK Kunstgræsbane ved Sundsmarkcentret
ANN

Kampen annulleret

Dybbøl IU
114222
21-02 2021
Kl. 14:00
Thisted FC Viborg FF Thisted Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Thisted FC
345516
27-02 2021
Kl. 10:00
Horsens fS Silkeborg IF Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
ANN

Kampen annulleret

Horsens fS
613832
27-02 2021
Kl. 12:00
Randers Freja Haderslev FK Randers Stadion, kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Randers Freja
380482
28-02 2021
Kl. 10:30
Esbjerg fB Boldklubben Frem Rødding Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Esbjerg fB
382318
28-02 2021
Kl. 11:00
Vejle Boldklub Løgstrup G&IF VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
ANN

Kampen annulleret

Vejle Boldklub
707917
28-02 2021
Kl. 12:30
Haderslev FK Boldklubben af 1893 Haderslev Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Haderslev FK
193600
14-03 2021
Kl. 15:25
IF Lyseng (2A/970) Team LS (11:11) Lyseng Kunstgræs IF Lyseng
679357
20-03 2021
Kl. 13:00
Silkeborg IF Vejle Boldklub Søholt Idrætsanlæg
ANN

Kampen annulleret

Silkeborg IF
432795
21-03 2021
Kl. 10:00
Randers Freja Randers Freja Randers Stadion, kunstgræs Randers Freja
490508
21-03 2021
Kl. 10:00
Herning Fremad Stoholm IF Herning Fremad's Kunstgræsbane 2 Herning Fremad
877411
21-03 2021
Kl. 14:50
FC Sønderborg Næsby BK Liga 1 Linak Arena Kunstgræsbane Dybbøl IU
877409
21-03 2021
Kl. 16:00
FC Sønderborg Næsby BK Liga 1 Linak Arena Kunstgræsbane Dybbøl IU
173320 on
24-03 2021
Kl. 18:30
Vejle B FC Horsens VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane) Vejle Boldklub
754816
27-03 2021
Kl. 10:30
AGF AaB Fredensvang - Kunst Bane 4 AGF, Aarhus
411559
27-03 2021
Kl. 10:45
AaB U13 AGF AaB's Anlæg
AaB
154306
27-03 2021
Kl. 11:00
Horsens fS Stoholm IF Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 Horsens fS
731016
27-03 2021
Kl. 11:30
Vejle B Randers Freja VB Parken Gammel Kunst 1 Vejle Boldklub
160309
28-03 2021
Kl. 10:00
Viborg FF Silkeborg IF Viborg FF's Kunstgræsbane Viborg FF
225106
28-03 2021
Kl. 11:00
Hobro U13 Arden 11 mod 11 Hobro IK - Græsbane Hobro IK
161902 on
31-03 2021
Kl. 12:15
FCM U13 Silkeborg IF Ikast FC Stadion Allé
ANN

Kampen annulleret

Ikast Football Club
924346 on
31-03 2021
Kl. 13:50
IF Lyseng (2A/970) Gødvad GIF Lyseng Kunstgræs IF Lyseng
539284 on
31-03 2021
Kl. 18:30
Vejle B Stensballe IK
!
NB: Stensballe IK er taberdømt
VB Parken Gammel Kunst 1
Vejle Boldklub
576633 to
01-04 2021
Kl. 12:00
Randers Freja Silkeborg IF Randers Stadion, kunstgræs Randers Freja
544719 fr
16-04 2021
Kl. 18:15
Hobro IK Valsgaard U13 Hobro IK - Græsbane Hobro IK
420172 to
29-04 2021
Kl. 17:00
AaB AaB AaB's Anlæg AaB
388014 to
13-05 2021
Kl. 10:30
Haderslev FK Silkeborg IF Haderslev Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Haderslev FK
203923 to
13-05 2021
Kl. 11:30
Kolding IF Team 10 Metropolis Arena (kunst)
ANN

Kampen annulleret

Kolding IF
469565
15-05 2021
Kl. 12:00
Esbjerg fB Kolding IF Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 5) Esbjerg fB
473278 fr
21-05 2021
Kl. 18:15
Hobro IK Nørager IF Hobro IK - Kunstgræs
Hobro IK
714656 to
27-05 2021
Kl. 17:00
AaB AaB AaB's Anlæg AaB
538564 ti
15-06 2021
Kl. 17:00
AaB AaB AaB's Anlæg AaB
951292 fr
18-06 2021
Kl. 16:45
AGF IF Lyseng (2A/970) Brabrand IF Kunstgræsbane AGF, Aarhus
458477 fr
18-06 2021
Kl. 18:00
Hobro IK Hobro IK Hobro IK - Kunstgræs Hobro IK
241852
20-06 2021
Kl. 12:00
Esbjerg fB Esbjerg fB Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 5) Esbjerg fB
241849
24-07 2021
Kl. 11:00
Esbjerg fB U13 Dr. 8:8 Silkeborg IF Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 7) Esbjerg fB
133086
24-07 2021
Kl. 13:00
AGF, Aarhus Odense Boldklub AGF's anlæg - Fredensvang AGF, Aarhus
750411 ti
27-07 2021
Kl. 12:00
Haderslev FK S.f.B. Haderslev Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Haderslev FK
816464 ti
27-07 2021
Kl. 17:30
FK Viborg Thisted u 13 liga Hald Ege Efterskole Kunstgræs Viborg FF
181530 on
28-07 2021
Kl. 10:30
FCM U13 Vejle Boldklub Ikast FC Stadion Allé Ikast Football Club
509142 fr
30-07 2021
Kl. 13:30
Randers Freja FK Viborg Bjergets Idrætsanlæg Randers Freja
509144
01-08 2021
Kl. 11:00
Randers Freja
!
NB: Randers Freja er taberdømt
Esbjerg fB Bjergets Idrætsanlæg
Randers Freja
107997 on
04-08 2021
Kl. 11:50
Horsens fS Haderslev FK Klosterhallen Horsens fS
564922 on
04-08 2021
Kl. 18:00
FS Holstebro Thisted u 13 liga Idrætscenter Vest Holstebro B
750413
07-08 2021
Kl. 11:00
Haderslev FK Silkeborg IF Haderslev Kunstgræsbane Haderslev FK
593987
07-08 2021
Kl. 12:00
Randers Freja Vejle Boldklub Randers Stadion, kunstgræs Randers Freja
395137 ti
10-08 2021
Kl. 16:30
AaB Odense Boldklub AaB's Anlæg AaB
843734 fr
20-08 2021
Kl. 18:15
Vejle B AGF VB Parken Vejle Boldklub
855077
21-08 2021
Kl. 11:00
FC Sydvest TSV Bargtheheide Løgumkloster Kunstgræsbane Klosterhallen
117470 ti
07-09 2021
Kl. 18:00
Trelde GIF, 11-mands træningskamp Dalum IF, 11-mands Bøgeskovhallen Trelde GIF
400213
11-09 2021
Kl. 12:00
AGF Ikast FC AGF's anlæg - Fredensvang AGF, Aarhus
898073
11-09 2021
Kl. 14:45
Haderslev FK AaB Banerne ved Haderslev Idrætscenter Haderslev FK
262701
12-09 2021
Kl. 14:00
SGI/SSK Varde IF U13 Dr. 2x30 min. Sønderris Skole Sædding/G IF
235007 on
15-09 2021
Kl. 17:30
SGI/SSK Esbjerg fB Guldager Idrætscenter Sædding/G IF
944704
19-09 2021
Kl. 11:00
Kolding IF Odense Boldklub Autocentralen Park (Kolding Stadion) Kolding IF
848820 on
27-10 2021
Kl. 18:30
Horsens fS Kolding IF Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 Horsens fS
567244 on
27-10 2021
Kl. 19:15
Viborg FF Holstebro B Viborg FF´s anlæg Viborg FF
500367 ti
02-11 2021
Kl. 19:15
Kolding IF Guldminen Autocentralen Park (Kolding Stadion) Kolding IF
847793
06-11 2021
Kl. 14:30
Vejle Boldklub Lyngby Boldklub 1921 VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane) Vejle Boldklub
234999
14-11 2021
Kl. 12:30
Silkeborg IF Guldminen JYSK Park (kunstgræs)
ANN

Kampen annulleret

Silkeborg IF
897827
20-11 2021
Kl. 10:00
Vejle Boldklub Guldminen VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane) Vejle Boldklub
871387
20-11 2021
Kl. 12:00
Kolding IF Sønderborg FB Metropolis Arena (kunst) Kolding IF
238053
27-11 2021
Kl. 10:00
Vejle Boldklub Silkeborg IF VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane) Vejle Boldklub
710672
27-11 2021
Kl. 12:00
Viborg FF Esbjerg fB Viborg FF´s anlæg Viborg FF
583471
04-12 2021
Kl. 10:00
Silkeborg IF Horsens fS Søholt Idrætsanlæg Silkeborg IF
898071
04-12 2021
Kl. 12:00
Esbjerg fB Randers Freja Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 7) Esbjerg fB
861512
05-12 2021
Kl. 11:00
Kolding IF Hellested IF Metropolis Arena (kunst) Kolding IF
691219
11-12 2021
Kl. 12:00
Silkeborg IF Boldklubben Frem JYSK Park (kunstgræs) Silkeborg IF
643754
11-12 2021
Kl. 12:00
Randers Freja Randers Freja Randers Stadion, kunstgræs Randers Freja
330892
22-01 2022
Kl. 14:00
Horsens fS Næsby BK Jacobsen Plus - Kunst Arena 4 Horsens fS
330893
29-01 2022
Kl. 12:00
AaB Silkeborg IF AaB's Anlæg AaB
497719
05-02 2022
Kl. 11:00
AaB Herning Fremad AaB's Anlæg AaB
643546
05-02 2022
Kl. 11:00
Horsens fS Hobro IK Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 Horsens fS
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind