MENU

Serie 5 - Efterår, Pulje 6 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
629059
ti
11-08 2020
Kl. 18:00
Fårevejle BK Kalundborg GB Faarevejle Stadion
0 - 3
629064
15-08 2020
Kl. 11:00
Tuse IF Hørve IF Tuse Kunstgræs 2020
UHT

Udehold taberdømt

629062
15-08 2020
Kl. 14:00
Jyderup BK Oversidder Jyderup Stadion
629061
15-08 2020
Kl. 14:30
Rørby-Værslev IF Nykøbing IF Rørby Stadion
UHT

Udehold taberdømt

629063
16-08 2020
Kl. 11:00
Hagested IF Hvidebæk IF Hagested Idrætsplads
3 - 0
629060
16-08 2020
Kl. 13:00
Tuse Næs BK Gislinge BK Udby Idrætsplads
4 - 3
629069
ti
18-08 2020
Kl. 18:30
Kalundborg GB Tuse IF Munkesø Stadion
2 - 0
629066
22-08 2020
Kl. 13:00
Gislinge BK Rørby-Værslev IF Gislinge Stadion
3 - 2
629065
22-08 2020
Kl. 13:30
Hørve IF Hagested IF Hørve Stadion
2 - 0
629070
22-08 2020
Kl. 16:00
Nykøbing IF Fårevejle BK Kongeengen
UHT

Udehold taberdømt

629067
23-08 2020
Kl. 11:00
Oversidder Tuse Næs BK
629068
23-08 2020
Kl. 11:00
Hvidebæk IF Jyderup BK Hvidebæk Stadion
4 - 1
629072
fr
28-08 2020
Kl. 18:15
Rørby-Værslev IF Fårevejle BK Rørby Stadion
6 - 1
629076
29-08 2020
Kl. 11:45
Tuse IF Nykøbing IF Tusehallen
HHT

Hjemmehold taberdømt

629073
29-08 2020
Kl. 13:00
Gislinge BK Oversidder Gislinge Stadion
629074
29-08 2020
Kl. 14:00
Jyderup BK Hørve IF Jyderup Stadion
2 - 2
629075
30-08 2020
Kl. 11:00
Hagested IF Kalundborg GB Hagested Idrætsplads
0 - 6
629071
30-08 2020
Kl. 13:00
Tuse Næs BK Hvidebæk IF Udby Idrætsplads
3 - 0
629078
ti
01-09 2020
Kl. 18:00
Fårevejle BK Tuse IF Faarevejle Stadion
2 - 2
629081
ti
01-09 2020
Kl. 18:00
Kalundborg GB Jyderup BK Munkesø Stadion
4 - 0
629082 ti
01-09 2020
Kl. 18:30
Nykøbing IF Hagested IF Kongeengen
UHT

Udehold taberdømt

629077
05-09 2020
Kl. 13:30
Hørve IF Tuse Næs BK Hørve Stadion
3 - 2
629079
06-09 2020
Kl. 11:00
Oversidder Rørby-Værslev IF
629080
06-09 2020
Kl. 11:00
Hvidebæk IF Gislinge BK Hvidebæk Stadion
1 - 6
629085
12-09 2020
Kl. 13:00
Gislinge BK Hørve IF Gislinge Stadion
5 - 5
629086
12-09 2020
Kl. 15:00
Jyderup BK Nykøbing IF Jyderup Stadion
1 - 3
629087
13-09 2020
Kl. 11:00
Oversidder Hvidebæk IF
629088
13-09 2020
Kl. 11:00
Hagested IF Fårevejle BK Hagested Idrætsplads
2 - 5
629083
13-09 2020
Kl. 13:00
Tuse Næs BK Kalundborg GB Udby Idrætsplads
0 - 1
629090 ti
15-09 2020
Kl. 18:00
Fårevejle BK Jyderup BK Faarevejle Stadion
4 - 2
629093
ti
15-09 2020
Kl. 18:30
Kalundborg GB Gislinge BK Munkesø Stadion
9 - 0
629089
19-09 2020
Kl. 13:30
Hørve IF Oversidder Hørve Stadion
629092
19-09 2020
Kl. 15:00
Tuse IF Hagested IF Tuse Kunstgræsbane
5 - 1
629094
19-09 2020
Kl. 16:00
Nykøbing IF Tuse Næs BK Kongeengen
2 - 5
629091
20-09 2020
Kl. 11:00
Hvidebæk IF Rørby-Værslev IF Hvidebæk Stadion
0 - 4
629084
on
23-09 2020
Kl. 17:30
Rørby-Værslev IF Tuse IF Rørby Stadion
2 - 5
629106
26-09 2020
Kl. 11:30
Oversidder Kalundborg GB
629104
26-09 2020
Kl. 13:00
Gislinge BK Nykøbing IF Gislinge Stadion
3 - 1
629105
26-09 2020
Kl. 15:00
Jyderup BK Tuse IF Jyderup Stadion
1 - 5
629095
26-09 2020
Kl. 16:00
Tuse Næs BK Fårevejle BK Udby Idrætsplads
UHT

Udehold taberdømt

629107
27-09 2020
Kl. 11:00
Hvidebæk IF Hørve IF Hvidebæk Stadion
1 - 3
629137 ti
29-09 2020
Kl. 18:00
Fårevejle BK Gislinge BK Faarevejle Stadion
2 - 0
629139
03-10 2020
Kl. 11:45
Tuse IF Tuse Næs BK Tuse Kunstgræsbane
2 - 5
629136
03-10 2020
Kl. 13:30
Hørve IF Rørby-Værslev IF Hørve Stadion
2 - 4
629141
03-10 2020
Kl. 16:00
Nykøbing IF Oversidder Kongeengen
629138
04-10 2020
Kl. 11:00
Hagested IF Jyderup BK Hagested Idrætsplads
6 - 1
629140
04-10 2020
Kl. 11:00
Kalundborg GB Hvidebæk IF Munkesø Stadion
2 - 1
629145
10-10 2020
Kl. 13:00
Gislinge BK Tuse IF Gislinge Stadion
3 - 7
629144
10-10 2020
Kl. 14:30
Rørby-Værslev IF Jyderup BK Rørby Stadion
10 - 2
629146
11-10 2020
Kl. 11:00
Oversidder Fårevejle BK
629147
11-10 2020
Kl. 11:00
Hvidebæk IF Nykøbing IF Hvidebæk Stadion
2 - 4
629143
11-10 2020
Kl. 13:00
Tuse Næs BK Hagested IF Udby Idrætsplads
7 - 3
629148
ti
13-10 2020
Kl. 18:00
Fårevejle BK Hvidebæk IF Faarevejle Stadion
3 - 1
629151
17-10 2020
Kl. 11:45
Tuse IF Oversidder Tuse Kunstgræsbane
629149
17-10 2020
Kl. 14:00
Jyderup BK Tuse Næs BK Jyderup Stadion
1 - 2
629153
17-10 2020
Kl. 16:00
Nykøbing IF Hørve IF Kongeengen
3 - 3
629150
18-10 2020
Kl. 11:00
Hagested IF Gislinge BK Hagested Idrætsplads
2 - 2
629159
ti
20-10 2020
Kl. 18:30
Kalundborg GB Nykøbing IF Munkesø Stadion
7 - 0
629155 ti
20-10 2020
Kl. 19:00
Tuse Næs BK Rørby-Værslev IF Udby Idrætsplads
2 - 2
629158 fr
23-10 2020
Kl. 19:00
Hvidebæk IF Tuse IF Hvidebæk Stadion
1 - 2
629156
24-10 2020
Kl. 13:00
Gislinge BK Jyderup BK Gislinge Stadion
1 - 0
629152
24-10 2020
Kl. 14:30
Rørby-Værslev IF Kalundborg GB Rørby Stadion
1 - 3
629154
24-10 2020
Kl. 15:30
Hørve IF Fårevejle BK Hørve Stadion
3 - 2
629157
25-10 2020
Kl. 12:30
Oversidder Hagested IF
629142
31-10 2020
Kl. 11:00
Hørve IF Kalundborg GB Hørve Stadion
ANN
629096
31-10 2020
Kl. 14:00
Rørby-Værslev IF Hagested IF Rørby Stadion
ANN
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind