MENU

U19 Drenge 2 (02-03) Efterår, Pulje 1 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
635559
15-08 2020
Kl. 12:00
Ålholm IF Stenløse BK Ålholmskolen
3 - 2
635560
15-08 2020
Kl. 13:30
Fredensborg BI IF Skjold Birkerød Fredensborg Stadion
UHT

Udehold taberdømt

635561
16-08 2020
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub IF Bytoften Allerød Idrætspark
10 - 4
635564
16-08 2020
Kl. 14:00
Bagsværd BK VTF (Vejby/Tisvilde) Bagsværd Stadion Kunstgræs
2 - 1
635567 to
20-08 2020
Kl. 18:30
Annisse IF Fredensborg BI Annisse Stadion
3 - 1
635566 fr
21-08 2020
Kl. 18:00
IF Skjold Birkerød Allerød Fodbold Klub Birkerød Stadion
1 - 2
635565
23-08 2020
Kl. 11:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Nivå-Kokkedal FK Vejby Idrætsplads
8 - 1
635570
23-08 2020
Kl. 13:15
IF Bytoften Ålholm IF Gladsaxe skole
4 - 4
635573 fr
28-08 2020
Kl. 18:00
IF Skjold Birkerød Annisse IF Birkerød Stadion
1 - 7
635575
29-08 2020
Kl. 15:00
Nivå-Kokkedal FK Stenløse BK Karsemosegård
1 - 4
635576
30-08 2020
Kl. 12:00
Bagsværd BK IF Bytoften Bagsværd Stadion
4 - 2
635572
30-08 2020
Kl. 13:00
Allerød Fodbold Klub Ålholm IF Allerød Idrætspark
4 - 4
635574 to
03-09 2020
Kl. 18:30
Jyllinge FC VTF (Vejby/Tisvilde) Spraglehøj Idrætsanlæg
2 - 2
635579 to
03-09 2020
Kl. 18:30
Annisse IF Allerød Fodbold Klub Annisse Stadion
7 - 1
635578
05-09 2020
Kl. 14:00
Ålholm IF Bagsværd BK Ålholmskolen
4 - 1
635577
06-09 2020
Kl. 11:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Fredensborg BI Vejby Idrætsplads
0 - 6
635582
06-09 2020
Kl. 11:00
IF Bytoften Nivå-Kokkedal FK Gladsaxe stadion Kunstgræs
1 - 2
635587 to
10-09 2020
Kl. 18:15
Annisse IF Lundtofte Boldklub Annisse Stadion
6 - 0
635583
12-09 2020
Kl. 13:30
Fredensborg BI Stenløse BK Fredensborg Stadion
4 - 1
635584
13-09 2020
Kl. 13:00
Allerød Fodbold Klub Bagsværd BK Allerød Idrætspark
4 - 5
635588
13-09 2020
Kl. 13:00
Nivå-Kokkedal FK Ålholm IF Karsemosegård
1 - 3
635569
on
16-09 2020
Kl. 17:30
Stenløse BK Bagsværd BK Stenløse Stadion
2 - 0
635590 on
16-09 2020
Kl. 17:45
Ålholm IF Jyllinge FC Ålholmskolen
0 - 1
635589 to
17-09 2020
Kl. 18:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Annisse IF Vejby Idrætsplads
0 - 6
635591
19-09 2020
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Allerød Fodbold Klub Lundtofte Idrætsplads
2 - 0
635592
20-09 2020
Kl. 12:00
Bagsværd BK Nivå-Kokkedal FK Bagsværd Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

635594
20-09 2020
Kl. 12:45
IF Bytoften Fredensborg BI Gladsaxe skole
0 - 14
635581 ma
21-09 2020
Kl. 17:30
Stenløse BK Jyllinge FC Stenløse Stadion
1 - 1
635600 to
24-09 2020
Kl. 18:00
Annisse IF Stenløse BK Annisse Stadion
1 - 0
635563 to
24-09 2020
Kl. 20:00
Nivå-Kokkedal FK Lundtofte Boldklub Karsemosegård Kunstgræs
1 - 7
635598 fr
25-09 2020
Kl. 18:00
IF Skjold Birkerød IF Bytoften Birkerød Stadion
5 - 2
635601
26-09 2020
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub VTF (Vejby/Tisvilde) Lundtofte Idrætsplads
UHT

Udehold taberdømt

635599
26-09 2020
Kl. 13:30
Jyllinge FC Bagsværd BK Spraglehøj Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

635595
26-09 2020
Kl. 13:30
Fredensborg BI Ålholm IF Fredensborg Stadion
4 - 0
635596
27-09 2020
Kl. 13:00
Allerød Fodbold Klub Nivå-Kokkedal FK Allerød Idrætspark
3 - 6
635571 to
01-10 2020
Kl. 18:30
Fredensborg BI Lundtofte Boldklub Fredensborg Stadion
3 - 5
635603
03-10 2020
Kl. 13:30
Ålholm IF IF Skjold Birkerød Ålholmskolen
3 - 2
635602
04-10 2020
Kl. 11:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Allerød Fodbold Klub Vejby Idrætsplads
1 - 1
635605
04-10 2020
Kl. 12:00
Bagsværd BK Fredensborg BI Bagsværd Stadion
0 - 13
635604
04-10 2020
Kl. 13:00
Nivå-Kokkedal FK Jyllinge FC Karsemosegård
3 - 2
635606
04-10 2020
Kl. 14:00
Stenløse BK Lundtofte Boldklub Stenløse Stadion
1 - 6
635593 on
07-10 2020
Kl. 17:00
Stenløse BK IF Skjold Birkerød Stenløse Stadion
1 - 1
635612 to
08-10 2020
Kl. 19:30
Annisse IF Ålholm IF Gribskovhallen Kunstgræs
4 - 2
635611 fr
09-10 2020
Kl. 17:30
IF Skjold Birkerød Bagsværd BK Birkerød Stadion
UHT

Udehold taberdømt

635613
10-10 2020
Kl. 15:00
Lundtofte Boldklub IF Bytoften Lundtofte Idrætsplads
UHT

Udehold taberdømt

635608
11-10 2020
Kl. 11:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Stenløse BK Vejby Idrætsplads
0 - 3
635610
11-10 2020
Kl. 13:00
Allerød Fodbold Klub Jyllinge FC Allerød Idrætspark
5 - 2
635562
17-10 2020
Kl. 13:30
Jyllinge FC Annisse IF Spraglehøj Idrætsanlæg
HHT

Hjemmehold taberdømt

635614
24-10 2020
Kl. 11:00
Ålholm IF Lundtofte Boldklub Ålholmskolen
1 - 3
635616
24-10 2020
Kl. 13:30
Jyllinge FC Fredensborg BI Spraglehøj Idrætsanlæg
3 - 4
635649
25-10 2020
Kl. 11:00
IF Bytoften VTF (Vejby/Tisvilde) Gladsaxe skole
2 - 5
635617
25-10 2020
Kl. 13:00
Nivå-Kokkedal FK IF Skjold Birkerød Karsemosegård
UHT

Udehold taberdømt

635615
25-10 2020
Kl. 13:00
Allerød Fodbold Klub Stenløse BK Allerød Idrætspark
1 - 3
635618
25-10 2020
Kl. 14:00
Bagsværd BK Annisse IF Bagsværd Stadion Kunstgræs
0 - 3
635585 ti
27-10 2020
Kl. 19:30
IF Skjold Birkerød VTF (Vejby/Tisvilde) Birkerød Stadion Kunstgræs
8 - 1
635609 on
28-10 2020
Kl. 19:00
Fredensborg BI Nivå-Kokkedal FK Fredensborg Stadion
UHT

Udehold taberdømt

635653 to
29-10 2020
Kl. 18:30
Annisse IF Nivå-Kokkedal FK Annisse Stadion
UHT

Udehold taberdømt

635652 fr
30-10 2020
Kl. 18:00
IF Skjold Birkerød Jyllinge FC Birkerød Stadion
3 - 4
635651
31-10 2020
Kl. 13:30
Fredensborg BI Allerød Fodbold Klub Fredensborg Stadion
7 - 1
635650
01-11 2020
Kl. 11:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Ålholm IF Vejby Idrætsplads
1 - 6
635655
01-11 2020
Kl. 14:00
Stenløse BK IF Bytoften Stenløse Stadion
UHT

Udehold taberdømt

635568 ma
02-11 2020
Kl. 18:00
Lundtofte Boldklub Jyllinge FC Lundtofte Idrætsplads
3 - 1
635580
07-11 2020
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub IF Skjold Birkerød Lundtofte Idrætsplads
5 - 1
635586
07-11 2020
Kl. 13:30
Jyllinge FC IF Bytoften Spraglehøj Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

635654
ma
09-11 2020
Kl. 18:00
Lundtofte Boldklub Bagsværd BK Lundtofte Idrætsplads
12 - 0
635607
15-11 2020
Kl. 11:00
IF Bytoften Annisse IF Gladsaxe skole
HHT

Hjemmehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind