MENU

8-M+32 2 - Efterår, Pulje 2 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
652544
08-08 2020
Kl. 14:00
SIF Oldboys/Girls B. 1973, Herlev Torvevej
4 - 7
652546 on
12-08 2020
Kl. 19:00
Lyngby Statsskole FK BFC Lundegården Lyngby Stadion
0 - 3
652547 on
12-08 2020
Kl. 19:00
Glostrup 95 Orient GI Vestskovbanerne
4 - 3
652543
on
12-08 2020
Kl. 19:00
Måløv BK Ålholm IF (2) Måløv Idrætspark
1 - 4
652551 ti
18-08 2020
Kl. 19:00
Albertslund IF (1) SIF Oldboys/Girls Albertslund Stadion
2 - 6
652550 on
19-08 2020
Kl. 20:15
B. 1973, Herlev Måløv BK Elverroad Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

652549
to
20-08 2020
Kl. 18:30
Ålholm IF (2) Lyngby Statsskole FK Ålholmskolen
4 - 1
652552 to
20-08 2020
Kl. 18:45
Orient GI Herstedøster IC Islev Skole
1 - 5
652548 to
20-08 2020
Kl. 19:00
BFC Lundegården Glostrup 95 Skovmarkskolen
8 - 1
652555
ti
25-08 2020
Kl. 19:00
SIF Oldboys/Girls Orient GI Torvevej
HMH
652556 on
26-08 2020
Kl. 19:00
Lyngby Statsskole FK B. 1973, Herlev Lyngby Stadion
2 - 0
652557
to
27-08 2020
Kl. 18:30
Glostrup 95 Herstedøster IC Vestskovbanerne
0 - 2
652553 to
27-08 2020
Kl. 19:00
BFC Lundegården Ålholm IF (2) Skovmarkskolen
0 - 0
652560
ma
31-08 2020
Kl. 18:00
Herstedøster IC SIF Oldboys/Girls Herstedøster Stadion
3 - 2
652561 ti
01-09 2020
Kl. 19:00
Albertslund IF (1) Lyngby Statsskole FK Albertslund Stadion
0 - 6
652559
on
02-09 2020
Kl. 20:15
B. 1973, Herlev BFC Lundegården Elverroad Kunstgræs
2 - 1
652558
to
03-09 2020
Kl. 18:30
Ålholm IF (2) Glostrup 95 Ålholmskolen
4 - 1
652562
to
03-09 2020
Kl. 18:30
Orient GI Måløv BK Islev Skole
1 - 4
652566 on
09-09 2020
Kl. 18:30
Lyngby Statsskole FK Orient GI Lyngby Stadion
UHT

Udehold taberdømt

652564
on
09-09 2020
Kl. 19:00
Måløv BK Herstedøster IC Måløv Idrætspark
5 - 1
652567 to
10-09 2020
Kl. 18:15
Glostrup 95 SIF Oldboys/Girls Vestskovbanerne
1 - 4
652565
to
10-09 2020
Kl. 18:30
Ålholm IF (2) B. 1973, Herlev Ålholmskolen
2 - 2
652563 to
10-09 2020
Kl. 18:30
BFC Lundegården Albertslund IF (1) Skovmarkskolen
UHT

Udehold taberdømt

652571
ti
15-09 2020
Kl. 18:00
Albertslund IF (1) Ålholm IF (2) Albertslund Stadion
1 - 5
652570 on
16-09 2020
Kl. 18:00
Herstedøster IC Lyngby Statsskole FK Herstedøster Stadion
2 - 6
652569
on
16-09 2020
Kl. 20:15
B. 1973, Herlev Glostrup 95 Elverroad Kunstgræs
4 - 0
652572 to
17-09 2020
Kl. 18:15
Orient GI BFC Lundegården Islev Skole
0 - 2
652568
20-09 2020
Kl. 11:00
SIF Oldboys/Girls Måløv BK Torvevej
UHT

Udehold taberdømt

652576 on
23-09 2020
Kl. 18:30
Lyngby Statsskole FK SIF Oldboys/Girls Lyngby Stadion
5 - 1
652575
on
23-09 2020
Kl. 20:30
B. 1973, Herlev Albertslund IF (1) Elverroad Kunstgræs
5 - 1
652577 to
24-09 2020
Kl. 17:45
Glostrup 95 Måløv BK Vestskovbanerne
4 - 1
652573
to
24-09 2020
Kl. 17:45
BFC Lundegården Herstedøster IC Skovmarkskolen
1 - 5
652574
to
24-09 2020
Kl. 18:30
Ålholm IF (2) Orient GI Ålholmskolen
4 - 0
652578 on
30-09 2020
Kl. 17:45
Måløv BK Lyngby Statsskole FK Måløv Idrætspark
0 - 8
652580
on
30-09 2020
Kl. 17:45
Herstedøster IC Ålholm IF (2) Herstedøster Stadion
0 - 3
652582 on
30-09 2020
Kl. 18:45
Orient GI B. 1973, Herlev Rødovre Stadion Kunst
0 - 0
652581 to
01-10 2020
Kl. 17:30
Glostrup 95 Albertslund IF (1) Vestskovbanerne
2 - 0
652579
03-10 2020
Kl. 14:00
SIF Oldboys/Girls BFC Lundegården Torvevej
3 - 1
652585
ma
05-10 2020
Kl. 20:30
B. 1973, Herlev Herstedøster IC Elverroad Kunstgræs
4 - 2
652587 ti
06-10 2020
Kl. 17:15
Albertslund IF (1) Orient GI Albertslund Stadion
2 - 4
652586 on
07-10 2020
Kl. 19:45
Lyngby Statsskole FK Glostrup 95 Lyngby Stadion
UHT

Udehold taberdømt

652584 to
08-10 2020
Kl. 17:00
Ålholm IF (2) SIF Oldboys/Girls Ålholmskolen
UHT

Udehold taberdømt

652583 to
08-10 2020
Kl. 17:15
BFC Lundegården Måløv BK Skovmarkskolen
UHT

Udehold taberdømt

652545 ma
19-10 2020
Kl. 18:00
Herstedøster IC Albertslund IF (1) Albertslund Stadion Kunstgræs
8 - 3
652554 to
29-10 2020
Kl. 20:30
Måløv BK Albertslund IF (1) Måløv Idrætspark
ANN
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind