MENU

U13 Drenge 8-mands 3 (08) Efterår, Pulje 2 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
655018
ti
11-08 2020
Kl. 18:00
Høsterkøb HF 2000 Lundtofte Boldklub SPORTEN ved Høsterkøb Skole
0 - 12
655017 on
12-08 2020
Kl. 18:15
Hareskov IF Frem Hellebæk Birkevang
1 - 4
655019
15-08 2020
Kl. 11:30
Bagsværd BK Helsingør IF Fodbold Bagsværd Stadion Kunstgræs
8 - 4
655023 on
19-08 2020
Kl. 18:00
Frem Hellebæk Gladsaxe-Hero BK Nordkysthallen
1 - 3
655024
on
19-08 2020
Kl. 18:30
Lundtofte Boldklub Hareskov IF Lundtofte Idrætsplads
0 - 4
655051
22-08 2020
Kl. 11:15
Fredensborg BI Hareskov IF Fredensborg Stadion
6 - 4
655026
22-08 2020
Kl. 12:30
BFC Lundegården Bagsværd BK Skovmarkskolen
1 - 5
655025
23-08 2020
Kl. 13:00
Helsingør IF Fodbold Høsterkøb HF 2000 Helsingør Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

655029 ti
25-08 2020
Kl. 18:00
Høsterkøb HF 2000 BFC Lundegården SPORTEN ved Høsterkøb Skole
6 - 6
655027 ti
25-08 2020
Kl. 19:00
Ishøj IF Frem Hellebæk Ishøj Idrætscenter
5 - 4
655031 on
26-08 2020
Kl. 18:00
Fredensborg BI Bagsværd BK Fredensborg Stadion
9 - 2
655022
30-08 2020
Kl. 11:00
Ishøj IF Fredensborg BI Ishøj Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

655030
30-08 2020
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Lundtofte Boldklub Gladsaxe Stadion
8 - 4
655033
on
02-09 2020
Kl. 18:15
Lundtofte Boldklub Ishøj IF Lundtofte Idrætsplads
11 - 1
655021 to
03-09 2020
Kl. 18:00
Fredensborg BI BFC Lundegården Fredensborg Stadion
7 - 2
655034
05-09 2020
Kl. 11:15
Bagsværd BK Høsterkøb HF 2000 Bagsværd Stadion Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

655032
06-09 2020
Kl. 12:00
Frem Hellebæk Fredensborg BI Nordkysthallen
0 - 7
655035
06-09 2020
Kl. 13:00
Helsingør IF Fodbold Gladsaxe-Hero BK Helsingør Idrætspark
4 - 3
655036 ti
08-09 2020
Kl. 18:00
BFC Lundegården Hareskov IF Skovmarkskolen
2 - 5
655041 on
09-09 2020
Kl. 18:00
Fredensborg BI Høsterkøb HF 2000 Fredensborg Stadion
UHT

Udehold taberdømt

655039 on
09-09 2020
Kl. 18:00
Frem Hellebæk Lundtofte Boldklub Nordkysthallen
4 - 2
655037 on
09-09 2020
Kl. 18:30
Ishøj IF Helsingør IF Fodbold Ishøj Idrætscenter
2 - 6
655040
13-09 2020
Kl. 10:00
Gladsaxe-Hero BK BFC Lundegården Gladsaxe Stadion
1 - 1
655038
13-09 2020
Kl. 11:15
Hareskov IF Bagsværd BK Birkevang
UMH
655042 ti
15-09 2020
Kl. 18:00
Høsterkøb HF 2000 Hareskov IF SPORTEN ved Høsterkøb Skole
3 - 7
655045 on
16-09 2020
Kl. 18:00
Helsingør IF Fodbold Frem Hellebæk Helsingør Idrætspark
3 - 2
655043
on
16-09 2020
Kl. 18:30
Lundtofte Boldklub Fredensborg BI Lundtofte Idrætsplads
4 - 3
655028
19-09 2020
Kl. 10:00
Hareskov IF Helsingør IF Fodbold Birkevang
3 - 1
655044
19-09 2020
Kl. 11:30
Bagsværd BK Gladsaxe-Hero BK Bagsværd Stadion Kunstgræs
1 - 10
655049 ma
21-09 2020
Kl. 17:30
Lundtofte Boldklub Helsingør IF Fodbold Lundtofte Idrætsplads
4 - 3
655047 on
23-09 2020
Kl. 17:45
Ishøj IF Bagsværd BK Ishøj Idrætscenter
0 - 3
655048 on
23-09 2020
Kl. 18:00
Frem Hellebæk BFC Lundegården Nordkysthallen
2 - 2
655050
27-09 2020
Kl. 10:00
Gladsaxe-Hero BK Høsterkøb HF 2000 Gladsaxe Stadion
5 - 0
655053 ti
29-09 2020
Kl. 18:00
Høsterkøb HF 2000 Ishøj IF SPORTEN ved Høsterkøb Skole
UHT

Udehold taberdømt

655052
03-10 2020
Kl. 10:00
Hareskov IF Gladsaxe-Hero BK Birkevang
9 - 3
655056
03-10 2020
Kl. 11:15
Bagsværd BK Frem Hellebæk Bagsværd Stadion Kunstgræs
1 - 0
655058
03-10 2020
Kl. 14:00
BFC Lundegården Lundtofte Boldklub Skovmarkskolen
1 - 1
655057
04-10 2020
Kl. 10:30
Fredensborg BI Helsingør IF Fodbold Fredensborg Stadion
1 - 3
655059 on
07-10 2020
Kl. 17:15
Ishøj IF Hareskov IF Ishøj Idrætscenter
HHT

Hjemmehold taberdømt

655061 on
07-10 2020
Kl. 17:30
Lundtofte Boldklub Bagsværd BK Lundtofte Idrætsplads
3 - 2
655062 on
07-10 2020
Kl. 17:30
Gladsaxe-Hero BK Fredensborg BI Gladsaxe Stadion
3 - 4
655060 on
07-10 2020
Kl. 18:00
Frem Hellebæk Høsterkøb HF 2000 Nordkysthallen
4 - 1
655020
10-10 2020
Kl. 10:00
Gladsaxe-Hero BK Ishøj IF Gladsaxe Stadion
UHT

Udehold taberdømt

655063
10-10 2020
Kl. 12:00
Helsingør IF Fodbold BFC Lundegården Helsingør Idrætspark
3 - 2
655046
24-10 2020
Kl. 10:15
BFC Lundegården Ishøj IF Top Danmark Hallen, kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind