MENU
D
T
M
S

U12 Drenge 4 8-mands (09) Efterår, Pulje 2 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
659243
15-08 2020
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK Orient GI (1) Karsemosegård
6 - 3
659240
15-08 2020
Kl. 11:00
BFC Lundegården IF Bytoften Skovmarkskolen
1 - 3
659242
16-08 2020
Kl. 11:30
B. 1973, Herlev Bagsværd BK Elverroad
2 - 6
659241
16-08 2020
Kl. 12:00
Frem Hellebæk Brøndby Strand IK (2) Nordkysthallen
14 - 2
659244 ma
17-08 2020
Kl. 17:30
Brede IF FC Rudersdal Brede Idrætsplads
UHT

Udehold taberdømt

659247
ti
18-08 2020
Kl. 18:00
Brøndby Strand IK (2) BFC Lundegården Langbjergskolen
2 - 7
659249
22-08 2020
Kl. 10:00
FC Rudersdal B. 1973, Herlev Rundforbi Stadion
2 - 3
659248
22-08 2020
Kl. 13:20
Bagsværd BK Frem Hellebæk Bagsværd Stadion Kunstgræs
3 - 14
659245
23-08 2020
Kl. 10:00
Orient GI (1) Brede IF Islev Skole
UHT

Udehold taberdømt

659246
23-08 2020
Kl. 10:00
IF Bytoften Nivå-Kokkedal FK Gladsaxe skole
2 - 6
659252 ma
24-08 2020
Kl. 17:30
Frem Hellebæk FC Rudersdal Nordkysthallen
UHT

Udehold taberdømt

659251
29-08 2020
Kl. 11:00
BFC Lundegården Bagsværd BK Skovmarkskolen
1 - 2
659253
29-08 2020
Kl. 11:30
Nivå-Kokkedal FK Brøndby Strand IK (2) Karsemosegård
0 - 3
659250
29-08 2020
Kl. 13:00
Orient GI (1) IF Bytoften Islev Skole
8 - 2
659254
30-08 2020
Kl. 10:00
Brede IF B. 1973, Herlev Brede Idrætsplads
12 - 2
659259
ti
01-09 2020
Kl. 18:00
Brøndby Strand IK (2) Orient GI (1) Langbjergskolen
2 - 4
659258
fr
04-09 2020
Kl. 17:30
IF Bytoften Brede IF Gladsaxe skole
4 - 2
659262
05-09 2020
Kl. 10:00
FC Rudersdal BFC Lundegården Rundforbi Stadion
7 - 1
659261
05-09 2020
Kl. 12:30
Bagsværd BK Nivå-Kokkedal FK Bagsværd Stadion Kunstgræs
1 - 8
659260
06-09 2020
Kl. 11:30
B. 1973, Herlev Frem Hellebæk Elverroad
HHT

Hjemmehold taberdømt

659265
ti
08-09 2020
Kl. 17:30
IF Bytoften Brøndby Strand IK (2) Gladsaxe skole
3 - 5
659266
12-09 2020
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK FC Rudersdal Karsemosegård
7 - 3
659267
13-09 2020
Kl. 10:00
Brede IF Frem Hellebæk Brede Idrætsplads
3 - 4
659263
13-09 2020
Kl. 12:30
Orient GI (1) Bagsværd BK Islev Skole
3 - 4
659269 on
16-09 2020
Kl. 17:00
Brøndby Strand IK (2) Brede IF Langbjergskolen
HHT

Hjemmehold taberdømt

659268
on
16-09 2020
Kl. 17:30
Frem Hellebæk BFC Lundegården Nordkysthallen
2 - 4
659264
to
17-09 2020
Kl. 17:30
BFC Lundegården B. 1973, Herlev Skovmarkskolen
1 - 5
659271
fr
18-09 2020
Kl. 17:15
Bagsværd BK IF Bytoften Bagsværd Stadion Kunstgræs
7 - 1
659272
19-09 2020
Kl. 10:00
FC Rudersdal Orient GI (1) Rundforbi Stadion
6 - 1
659270
20-09 2020
Kl. 11:30
B. 1973, Herlev Nivå-Kokkedal FK Elverroad
UHT

Udehold taberdømt

659275
ti
22-09 2020
Kl. 18:00
Brøndby Strand IK (2) Bagsværd BK Langbjergskolen
2 - 2
659276
26-09 2020
Kl. 11:30
Nivå-Kokkedal FK Frem Hellebæk Karsemosegård
3 - 2
659273
26-09 2020
Kl. 12:00
Orient GI (1) B. 1973, Herlev Islev Skole
6 - 5
659277
27-09 2020
Kl. 10:00
Brede IF BFC Lundegården Brede Idrætsplads
2 - 0
659274
27-09 2020
Kl. 11:30
IF Bytoften FC Rudersdal Gladsaxe skole
1 - 7
659281
on
30-09 2020
Kl. 17:00
Brede IF Bagsværd BK Virum Stadion
6 - 3
659283
fr
02-10 2020
Kl. 17:00
Orient GI (1) BFC Lundegården Islev Skole
16 - 0
659282
03-10 2020
Kl. 10:00
FC Rudersdal Brøndby Strand IK (2) Rundforbi Stadion
6 - 0
659278
03-10 2020
Kl. 12:30
BFC Lundegården Nivå-Kokkedal FK Skovmarkskolen
0 - 10
659280
04-10 2020
Kl. 11:30
B. 1973, Herlev IF Bytoften Elverroad
8 - 5
659286 ma
05-10 2020
Kl. 17:15
Brede IF Nivå-Kokkedal FK Brede Idrætsplads
UHT

Udehold taberdømt

659279
to
08-10 2020
Kl. 18:00
Frem Hellebæk Orient GI (1) Nordkysthallen
6 - 4
659287 fr
09-10 2020
Kl. 17:00
Bagsværd BK FC Rudersdal Bagsværd Stadion Kunstgræs
1 - 5
659284
11-10 2020
Kl. 13:00
IF Bytoften Frem Hellebæk Gladsaxe skole
3 - 5
659285 fr
23-10 2020
Kl. 17:30
Brøndby Strand IK (2) B. 1973, Herlev Langbjergskolen
7 - 6
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind