Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug 2020
19:00
Sdr. Hygum B
0
Toftlund IF
2
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2020
19:00
Hellevad IF
9
Hammelev SUF
7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2020
19:00
Egebjerg IF
3
Horsens Freja
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2020
18:00
AC Odense
9
B 67
8
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2020
17:30
Nord-Als B
0
Egen UI
3
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2020
18:00
Hellevad IF
1
Hjordkær UIF
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2020
19:00
Ensted IF
0
Aabenraa BK
2
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2020
19:00
Øster Starup/Vester Nebel IF
9
Vonsild FK
2
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2020
19:00
Egebjerg IF
1
Sole IF
2
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2020
19:00
Brædstrup IF
7
Østbirk IF
0
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2020
19:00
Saxild IF
0
Eliten FC
1
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2020
19:00
Mejrup GU
3
Skjern GF
2
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2020
19:00
Kolind/Perstrup IF
5
Øster Alling IF
3
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2020
19:00
Lystrup IF
3
VSK Aarhus
2
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2020
19:00
Silkeborg KFUM
3
Funder GF
0
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2020
19:00
Sønderborg Boldklub
1
Hørup UI
2
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2020
19:00
Toftlund IF
1
Højer IF
2
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
13:00
Vorupør B
3
Viborg Sdrm. IK
0
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2021
18:45
Ø.B.
AC Odense
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2021
18:45
Aalborg Freja
Aalborg KFUM
HHT
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
19:00
Egen UI
2
Hørup UI
1
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
19:00
Aabenraa BK
1
Øster Starup/Vester Nebel IF
3
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
19:00
Sole IF
AC Odense
UHT
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
19:00
Aalborg KFUM
7
Kolind/Perstrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
19:00
Silkeborg KFUM
Lystrup IF
UMH
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
19:00
Eliten FC
1
Brædstrup IF
6
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
11:00
Vorupør B
Mejrup GU
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
19:00
Højer IF
0
Hjordkær UIF
1
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2021
19:00
Hjordkær UIF
3
Egen UI
1
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2021
19:00
Sole IF
2
Øster Starup/Vester Nebel IF
4
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2021
19:00
Brædstrup IF
0
Aalborg KFUM
5
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2021
19:30
Silkeborg KFUM
5
Vorupør B
0
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
19:00
Aalborg KFUM
5
Silkeborg KFUM
3
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
19:00
Øster Starup/Vester Nebel IF
3
Hjordkær UIF
1
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
19:00
Aalborg KFUM
8
Øster Starup/Vester Nebel IF
1
|
Læs mere om turneringen her.
Datoplan:
1. runde: Mandag d. 31. august 2020
2. runde: Mandag d. 19. oktober 2020
3. runde: Mandag d. 9. november 2020
4. runde: Mandag d. 12. april 2021
5. runde: Mandag d. 3. maj 2021
6. runde: Mandag d. 17. maj 2021
2. runde færdig uge 14
3. runde færdig uge 17
Sidste runder øst uge 19-21-23
Finale mod vest 20.6.20 i Øst.