MENU

M+32 1 Efterår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
196993
ma
17-08 2020
Kl. 19:00
Skovshoved IF Viktoria Gentofte Sportspark - kunst 1
5 - 1
197006
ma
17-08 2020
Kl. 19:45
Hekla Dragør Bk. Kunst, Hekla park
5 - 6
197008 ma
17-08 2020
Kl. 22:00
Oversidder Oversidder
197007 to
20-08 2020
Kl. 20:00
BK Jyden FB Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 0
197009 to
20-08 2020
Kl. 20:15
B.1903 Østerbro IF B1903
2 - 2
197010 ma
24-08 2020
Kl. 22:00
Oversidder B.1903
197013 ti
25-08 2020
Kl. 20:30
FB Hekla Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 3
197012
on
26-08 2020
Kl. 19:00
Dragør Bk. Skovshoved IF Dragør Bk
6 - 1
197011 fr
28-08 2020
Kl. 18:00
Viktoria Oversidder Fælledparken
197014 fr
28-08 2020
Kl. 18:00
Østerbro IF BK Jyden Fælledparken
4 - 2
197016
ma
31-08 2020
Kl. 18:40
Skovshoved IF FB Gentofte Sportspark - kunst 1
5 - 2
197015 ma
31-08 2020
Kl. 22:00
Oversidder Viktoria
197018
on
02-09 2020
Kl. 18:00
Oversidder Dragør Bk.
197017
on
02-09 2020
Kl. 19:45
Hekla Østerbro IF Kunst, Hekla park
1 - 1
197019
to
03-09 2020
Kl. 20:15
B.1903 BK Jyden B1903
5 - 1
197021 ma
07-09 2020
Kl. 22:00
Dragør Bk. Oversidder Dragør Bk
197074 to
10-09 2020
Kl. 18:00
BK Jyden Hekla Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 3
197020
fr
11-09 2020
Kl. 18:00
Viktoria B.1903 Fælledparken
3 - 1
197076 fr
11-09 2020
Kl. 18:00
Østerbro IF Skovshoved IF Fælledparken
HHT

Hjemmehold taberdømt

197080 ma
14-09 2020
Kl. 18:00
Oversidder Østerbro IF
197077 ma
14-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder FB
197078
on
16-09 2020
Kl. 18:40
Skovshoved IF BK Jyden Gentofte Sportspark - kunst 1
3 - 2
197081 on
16-09 2020
Kl. 20:15
B.1903 Hekla B1903
UDS
197079
fr
18-09 2020
Kl. 18:00
Viktoria Dragør Bk. Fælledparken
0 - 4
197082
ma
21-09 2020
Kl. 19:45
Hekla Skovshoved IF Kunst, Hekla park
1 - 6
197086 ma
21-09 2020
Kl. 22:00
Østerbro IF Oversidder Fælledparken
197085 ti
22-09 2020
Kl. 20:30
FB Viktoria Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 2
197083
on
23-09 2020
Kl. 20:00
Dragør Bk. B.1903 Kunst, Dragør Bk.
4 - 1
197084 to
24-09 2020
Kl. 20:30
BK Jyden Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
197087 ma
28-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder BK Jyden
197090 on
30-09 2020
Kl. 18:00
Oversidder Hekla
197089 to
01-10 2020
Kl. 20:00
Dragør Bk. FB Kunst, Dragør Bk.
197091 to
01-10 2020
Kl. 20:15
B.1903 Skovshoved IF B1903
197088 fr
02-10 2020
Kl. 20:00
Viktoria Østerbro IF Kunst, Fælledparken
197100 ma
05-10 2020
Kl. 21:00
Østerbro IF Dragør Bk. Kunst, Ryparken
197093 ma
05-10 2020
Kl. 22:00
Hekla Oversidder Hekla Park
197092 on
07-10 2020
Kl. 18:40
Skovshoved IF Oversidder Gentofte Sportspark - kunst 1
197099 on
07-10 2020
Kl. 18:45
B.1903 FB B1903
197098 to
08-10 2020
Kl. 20:30
BK Jyden Viktoria Kunst, Valby IP, tribunen
197075
11-10 2020
Kl. 16:00
FB Oversidder Kunst, Jens Jessens Vej
197104 ma
19-10 2020
Kl. 20:00
Oversidder B.1903
197101 ma
19-10 2020
Kl. 22:00
Oversidder Skovshoved IF
197103 on
21-10 2020
Kl. 20:00
Dragør Bk. BK Jyden Kunst, Dragør Bk.
197102 fr
23-10 2020
Kl. 18:00
Viktoria Hekla Kunst, Fælledparken
197105 fr
23-10 2020
Kl. 19:45
FB Østerbro IF Kunst, Jens Jessens Vej
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning: Bedste oprykningsberettigede hold rykker op i M+32 Øst

Nedrykning: Antallet af nedrykkere svarer til antal DBU København-hold, der rykker ned fra M+32 Øst

Log ind