MENU

U11 Drenge A2 (2010) 8M - Efterår 2020, Pulje 7 (2020) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 23-08 2020
Spillested:
Robotize Park Bane 1 F. Vestergaardsgade 3 8000 Aarhus C
146423 Kl. 10:00 ASA, Aarhus Silkeborg IF Bane 1
ANN

Kampen annulleret

146426 Kl. 10:00 ASA, Aarhus IF Lyseng Bane 1
146424 Kl. 10:40 Hornslet IF IF Lyseng Bane 1
146425 Kl. 11:20 Hornslet IF Silkeborg IF Bane 1
ANN

Kampen annulleret

Arrangør:
søndag den. 23-08 2020
Spillested:
Haldum/Hinnerup Hallen Idrætsanlæg Bane 1 Svinget 6 8382 Hinnerup
146430 Kl. 10:00 HOG Hinnerup TRIF Bane 1
146428 Kl. 10:40 Aabyhøj IF TRIF Bane 1
146429 Kl. 11:20 Aabyhøj IF Hørning IF Bane 1
ANN

Kampen annulleret

146427 Kl. 11:20 HOG Hinnerup Hørning IF
!
NB: Hørning IF er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
søndag den. 30-08 2020
Spillested:
Hornslet Stadion Bane 1 Stadionvej 4 8543 Hornslet
146431 Kl. 10:00 Hornslet IF Aabyhøj IF Bane 1
146432 Kl. 10:00 ASA, Aarhus HOG Hinnerup Bane 1
146433 Kl. 10:40 ASA, Aarhus Aabyhøj IF Bane 1
146434 Kl. 10:40 Hornslet IF HOG Hinnerup Bane 1
Arrangør:
søndag den. 30-08 2020
Spillested:
Højbo Stadion Toftevej 53A 8362 Hørning
146435 Kl. 11:10 Hørning IF Silkeborg IF
146436 Kl. 11:10 TRIF IF Lyseng
146437 Kl. 11:50 Hørning IF IF Lyseng
146438 Kl. 11:50 TRIF Silkeborg IF
Arrangør:
lørdag den. 05-09 2020
Spillested:
Rønde Stadion Skrejrupvej 9C 8410 Rønde
146443 Kl. 10:00 TRIF Hornslet IF
146444 Kl. 10:00 Hørning IF ASA, Aarhus
146445 Kl. 10:40 Hørning IF Hornslet IF
146446 Kl. 10:40 TRIF ASA, Aarhus
Arrangør:
søndag den. 06-09 2020
Spillested:
Søholt Idrætsanlæg Ansvej 110 8600 Silkeborg
146439 Kl. 10:00 Silkeborg IF HOG Hinnerup
146440 Kl. 10:00 IF Lyseng Aabyhøj IF
146441 Kl. 10:40 Silkeborg IF Aabyhøj IF
146442 Kl. 10:40 IF Lyseng HOG Hinnerup
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930
Dette er et FORELØBIGT KAMPPROGRAM!

Klubberne har nu til og med søndag 5. juli til at ændre spilletidspunkter for hjemmekampe - ændringer skal foretages via Kluboffice under "Kampflytning" - "Stævner Quick".

Det endelige kampprogram udsendes mandag 6. juli.

Eventuelle spørgsmål kan foretages på e-mail til info@dbujylland.dk eller på tlf. 8939 9999.

Med venlig hilsen
DBU Jylland
Se link til Kunstgræsturneringen for U11 og U12 2020/2021 her

Log ind