Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | Arrangør | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. nov 2020
13:00
Sydsjællands Pige Alliance
1
Ringsted Pigefodbold (1)
2
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2020
13:10
Fremad Valby
2
Ringsted Pigefodbold (2)
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2020
13:20
Tuse IF
1
Sydsjællands Pige Alliance
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2020
13:30
Ringsted Pigefodbold (1)
3
Fremad Valby
0
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2020
13:40
Ringsted Pigefodbold (2)
2
Tuse IF
1
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2020
13:50
Sydsjællands Pige Alliance
1
Fremad Valby
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2020
14:00
Tuse IF
2
Ringsted Pigefodbold (1)
2
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2020
14:10
Ringsted Pigefodbold (2)
3
Sydsjællands Pige Alliance
1
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2020
14:20
Fremad Valby
3
Tuse IF
1
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2020
14:30
Ringsted Pigefodbold (1)
0
Ringsted Pigefodbold (2)
3
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2020
15:00
Ringsted Pigefodbold (1)
Sydsjællands Pige Alliance
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2020
15:10
Ringsted Pigefodbold (2)
5
Fremad Valby
4
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2020
15:20
Sydsjællands Pige Alliance
Tuse IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2020
15:30
Fremad Valby
3
Ringsted Pigefodbold (1)
1
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2020
15:40
Tuse IF
5
Ringsted Pigefodbold (2)
4
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2020
15:50
Fremad Valby
Sydsjællands Pige Alliance
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2020
16:00
Ringsted Pigefodbold (1)
5
Tuse IF
2
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2020
16:10
Sydsjællands Pige Alliance
Ringsted Pigefodbold (2)
HHT
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2020
16:20
Tuse IF
3
Fremad Valby
5
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2020
16:30
Ringsted Pigefodbold (2)
2
Ringsted Pigefodbold (1)
3
|
Indledende: 15 hold.
B = 5 hold bliver i B rækken til mellemrunden 16 eller 17. januar 2021.
C = 10 hold rykker op i B rækken til mellemrunden 16 eller 17. januar 2021
B rækken 15 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 14. marts 2021 i Birkerød.