MENU

VinterBOLD U-15 drenge 1-2, Pulje 1 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
727909 fr
13-11 2020
Kl. 18:30
FC Holte B. 1973, Herlev Birkerød Stadion Kunstgræs
2 - 2
727970
14-11 2020
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub FC Rudersdal Lundtofte Idrætsplads
3 - 2
727912
14-11 2020
Kl. 13:45
Snekkersten IF IF "Skjold" Birkerød Fodbold Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
5 - 1
727910
15-11 2020
Kl. 13:00
HIK B 1903 (1) Gentofte Sportspark Opv. kunst
2 - 6
727911
15-11 2020
Kl. 17:00
Hørsholm-Usserød IK (1) Brede IF Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
2 - 2
728095
28-11 2020
Kl. 11:00
B. 1973, Herlev Snekkersten IF Elverroad Kunstgræs
2 - 2
728094
28-11 2020
Kl. 16:30
IF "Skjold" Birkerød Fodbold Lundtofte Boldklub Birkerød Stadion
3 - 2
728097
29-11 2020
Kl. 11:30
B 1903 (1) FC Holte B1903
12 - 8
728098
29-11 2020
Kl. 13:00
Brede IF HIK Lundtofte Idrætsplads
8 - 0
728099
29-11 2020
Kl. 15:00
FC Rudersdal Hørsholm-Usserød IK (1) Rundforbi Stadion Kunst
3 - 4
728317 fr
29-01 2021
Kl. 18:30
FC Holte Hørsholm-Usserød IK (1) Birkerød Stadion Kunstgræs
ANN
728318
30-01 2021
Kl. 14:30
B. 1973, Herlev B 1903 (1) Elverroad Kunstgræs
ANN
728316
30-01 2021
Kl. 16:30
IF "Skjold" Birkerød Fodbold Brede IF Birkerød Stadion
ANN
728319
31-01 2021
Kl. 10:30
Snekkersten IF FC Rudersdal Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
ANN
728320
31-01 2021
Kl. 12:00
Lundtofte Boldklub HIK Lundtofte Idrætsplads
ANN
728105 ti
16-02 2021
Kl. 23:59
B. 1973, Herlev Lundtofte Boldklub Elverroad Kunstgræs
ANN
728106 on
17-02 2021
Kl. 23:59
B 1903 (1) IF "Skjold" Birkerød Fodbold B1903
ANN
728250 on
17-02 2021
Kl. 23:59
Brede IF Snekkersten IF Lundtofte Idrætsplads
ANN
728315 on
17-02 2021
Kl. 23:59
FC Rudersdal FC Holte Rundforbi Stadion Kunst
ANN
728107
20-02 2021
Kl. 11:30
Hørsholm-Usserød IK (1) HIK Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
ANN
728323
06-03 2021
Kl. 11:30
Hørsholm-Usserød IK (1) Snekkersten IF Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
ANN
728322
06-03 2021
Kl. 12:15
B 1903 (1) Lundtofte Boldklub B1903
ANN
728321
06-03 2021
Kl. 14:00
HIK FC Holte Kunst, HIK
ANN
728324
07-03 2021
Kl. 13:30
Brede IF B. 1973, Herlev Lundtofte Idrætsplads
ANN
728500
07-03 2021
Kl. 17:00
FC Rudersdal IF "Skjold" Birkerød Fodbold Rundforbi Stadion Kunst
ANN
728659
13-03 2021
Kl. 15:00
B. 1973, Herlev FC Rudersdal Elverroad Kunstgræs
ANN
728658
13-03 2021
Kl. 16:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold Hørsholm-Usserød IK (1) Birkerød Stadion
ANN
728666
14-03 2021
Kl. 10:30
Lundtofte Boldklub FC Holte Lundtofte Idrætsplads
ANN
728660
14-03 2021
Kl. 14:45
B 1903 (1) Brede IF B1903
ANN
728665
14-03 2021
Kl. 15:15
Snekkersten IF HIK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
ANN
728667 fr
19-03 2021
Kl. 18:30
FC Holte Snekkersten IF Birkerød Stadion Kunstgræs
ANN
728669
20-03 2021
Kl. 11:30
Hørsholm-Usserød IK (1) B. 1973, Herlev Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
ANN
728668
20-03 2021
Kl. 14:00
HIK IF "Skjold" Birkerød Fodbold Kunst, HIK
ANN
728670
21-03 2021
Kl. 10:30
Lundtofte Boldklub Brede IF Lundtofte Idrætsplads
ANN
728671
21-03 2021
Kl. 15:00
FC Rudersdal B 1903 (1) Rundforbi Stadion Kunst
ANN
728673
27-03 2021
Kl. 09:30
B. 1973, Herlev HIK Elverroad Kunstgræs
ANN
728672
27-03 2021
Kl. 10:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold FC Holte Birkerød Stadion
ANN
728676
28-03 2021
Kl. 10:30
Brede IF FC Rudersdal Brede Idrætsplads
ANN
728675
28-03 2021
Kl. 13:45
Snekkersten IF Lundtofte Boldklub Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
ANN
728674
28-03 2021
Kl. 16:00
B 1903 (1) Hørsholm-Usserød IK (1) B1903
ANN
728100 on
31-03 2021
Kl. 23:59
IF "Skjold" Birkerød Fodbold B. 1973, Herlev Birkerød Stadion
ANN
728101 on
31-03 2021
Kl. 23:59
FC Holte Brede IF Birkerød Stadion Kunstgræs
ANN
728102 on
31-03 2021
Kl. 23:59
HIK FC Rudersdal Gentofte Sportspark Opv. kunst
ANN
728103 on
31-03 2021
Kl. 23:59
Snekkersten IF B 1903 (1) Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
ANN
728104 on
31-03 2021
Kl. 23:59
Lundtofte Boldklub Hørsholm-Usserød IK (1) Lundtofte Idrætsplads
ANN
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind