MENU
D
T
M
S

VinterBOLD U-15 drenge 1-2, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
728678
14-11 2020
Kl. 13:30
Vestia Husum Bk Kunst, Bavnehøj IA
0 - 3
728681
14-11 2020
Kl. 14:30
B93 GVI Kunst, Ryparken
5 - 1
728680
14-11 2020
Kl. 15:00
Bk. Hekla Tårnby FF Kunst, Hekla park
5 - 1
728679
15-11 2020
Kl. 12:45
B 1903 (2) Hørsholm-Usserød IK (2) B1903
8 - 2
728677
15-11 2020
Kl. 14:00
Dragør Bk. Fremad Amager Kunst, Dragør Bk.
UDS
728735 fr
27-11 2020
Kl. 18:30
GVI B 1903 (2) Kunst, GVI. Nymosen
1 - 8
728733
28-11 2020
Kl. 13:30
Husum Bk Dragør Bk. Kunst, Husumparken
0 - 3
728734
29-11 2020
Kl. 11:30
Hørsholm-Usserød IK (2) Vestia Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
1 - 3
728732
29-11 2020
Kl. 11:30
Fremad Amager Bk. Hekla Sundby Idrætspark
2 - 4
728731
29-11 2020
Kl. 14:00
Tårnby FF B93 Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
5 - 0
728806
30-01 2021
Kl. 13:15
B93 Vestia Kunst, B93
ANN
728805
30-01 2021
Kl. 13:45
Bk. Hekla GVI Kunst, Hekla park
ANN
728804
31-01 2021
Kl. 11:30
Fremad Amager Husum Bk Sundby Idrætspark
ANN
728802
31-01 2021
Kl. 14:30
Tårnby FF Hørsholm-Usserød IK (2) Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
ANN
728803
31-01 2021
Kl. 14:30
Dragør Bk. B 1903 (2) Kunst, Dragør Bk.
ANN
728745 ti
16-02 2021
Kl. 23:59
B 1903 (2) Vestia B1903
ANN
728743 on
17-02 2021
Kl. 23:59
Fremad Amager B93 Sundby Idrætspark
ANN
728744 on
17-02 2021
Kl. 23:59
Husum Bk Tårnby FF Kunst, Husumparken
ANN
728746 to
18-02 2021
Kl. 17:00
Hørsholm-Usserød IK (2) Bk. Hekla Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
ANN
728801 fr
19-02 2021
Kl. 18:30
GVI Dragør Bk. Kunst, GVI. Nymosen
ANN
728738
27-02 2021
Kl. 12:00
Vestia GVI Kunst, Bavnehøj IA
ANN
728819 fr
05-03 2021
Kl. 18:30
GVI Tårnby FF Kunst, GVI. Nymosen
ANN
728807
06-03 2021
Kl. 12:00
Vestia Dragør Bk. Kunst, Bavnehøj IA
ANN
728808
06-03 2021
Kl. 12:00
Husum Bk B93 Kunst, Husumparken
ANN
728809
06-03 2021
Kl. 15:45
B 1903 (2) Bk. Hekla B1903
ANN
728810
07-03 2021
Kl. 11:30
Hørsholm-Usserød IK (2) Fremad Amager Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
ANN
728879
13-03 2021
Kl. 15:45
Bk. Hekla Vestia Kunst, Hekla park
ANN
728884
14-03 2021
Kl. 10:00
B93 Dragør Bk. Kunst, B93
ANN
728821
14-03 2021
Kl. 11:30
Fremad Amager GVI Sundby Idrætspark
ANN
728822
14-03 2021
Kl. 14:00
Husum Bk Hørsholm-Usserød IK (2) Kunst, Husumparken
ANN
728820
14-03 2021
Kl. 14:00
Tårnby FF B 1903 (2) Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
ANN
728889 fr
19-03 2021
Kl. 18:30
GVI Husum Bk Kunst, GVI. Nymosen
ANN
728885
20-03 2021
Kl. 11:30
Dragør Bk. Bk. Hekla Kunst, Dragør Bk.
ANN
728886
20-03 2021
Kl. 12:00
Vestia Tårnby FF Kunst, Bavnehøj IA
ANN
728888
20-03 2021
Kl. 16:00
B93 Hørsholm-Usserød IK (2) Kunst, B93
ANN
728887
21-03 2021
Kl. 13:00
B 1903 (2) Fremad Amager B1903
ANN
728893
27-03 2021
Kl. 11:30
Bk. Hekla B93 Kunst, Hekla park
ANN
728894
28-03 2021
Kl. 11:30
Hørsholm-Usserød IK (2) GVI Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
ANN
728891
28-03 2021
Kl. 11:30
Fremad Amager Vestia Sundby Idrætspark
1 - 6
728892
28-03 2021
Kl. 12:00
Husum Bk B 1903 (2) Kunst, Husumparken
ANN
728890
28-03 2021
Kl. 14:00
Tårnby FF Dragør Bk. Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
ANN
728739 on
31-03 2021
Kl. 23:59
Bk. Hekla Husum Bk Kunst, Hekla park
ANN
728742 on
31-03 2021
Kl. 23:59
B93 B 1903 (2) Kunst, Ryparken
ANN
728737 on
31-03 2021
Kl. 23:59
Dragør Bk. Hørsholm-Usserød IK (2) Kunst, Dragør Bk.
ANN
728736
03-04 2021
Kl. 16:00
Tårnby FF Fremad Amager Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
ANN
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind