MENU

U11 Drenge (10) 8v8 1 Forår, Pulje 2 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
138931 fr
16-04 2021
Kl. 17:30
KB 2 FB 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
138930
17-04 2021
Kl. 12:00
BK Hellas 1 GVI 1 Engdraget
138928
18-04 2021
Kl. 10:00
KB 3 HIK 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
138929
18-04 2021
Kl. 10:00
Sundby BK 1 BK Vestia 1 Sundby/Kløvermarken
138932
18-04 2021
Kl. 11:30
Vanløse IF 1 B 93 2 Kunst, Vanløse I P
138933 fr
23-04 2021
Kl. 17:00
FB 1 Vanløse IF 1 Kunst, Jens Jessens Vej
138937
24-04 2021
Kl. 10:00
GVI 1 Sundby BK 1 GVI. Nymosen
138934
24-04 2021
Kl. 11:30
HIK 2 KB 2 Kunst, HIK
138938
25-04 2021
Kl. 10:00
B 93 2 BK Hellas 1 Kunst, B93
138936
25-04 2021
Kl. 13:30
BK Vestia 1 KB 3 Kunst, Bavnehøj IA
138939 fr
30-04 2021
Kl. 10:00
FB 1 HIK 2 Kunst, Jens Jessens Vej
139217
02-05 2021
Kl. 10:00
Sundby BK 1 B 93 2 Sundby/Kløvermarken
138943
02-05 2021
Kl. 12:00
KB 3 GVI 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
139348
02-05 2021
Kl. 12:30
Vanløse IF 1 BK Hellas 1 Vanløse I P
139224
02-05 2021
Kl. 13:30
KB 2 BK Vestia 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
139349
08-05 2021
Kl. 09:30
HIK 2 Vanløse IF 1 Kunst, HIK
139351
08-05 2021
Kl. 10:30
BK Hellas 1 Sundby BK 1 Engdraget
139353
08-05 2021
Kl. 11:00
B 93 2 KB 3 Kunst, B93
139352
08-05 2021
Kl. 12:00
GVI 1 KB 2 GVI. Nymosen
139350
08-05 2021
Kl. 14:00
BK Vestia 1 FB 1 Kunst, Bavnehøj IA
139369
16-05 2021
Kl. 10:00
Vanløse IF 1 KB 3 Vanløse I P
139365 fr
21-05 2021
Kl. 17:00
FB 1 BK Hellas 1 Kunst, Jens Jessens Vej
139355 fr
28-05 2021
Kl. 17:00
FB 1 GVI 1 Kunst, Jens Jessens Vej
139356 fr
28-05 2021
Kl. 17:30
KB 3 BK Hellas 1
!
NB: BK Hellas 1 er taberdømt
Kunst, KB, P. Bangs Vej
139358 fr
28-05 2021
Kl. 17:30
KB 2 B 93 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
139357
29-05 2021
Kl. 10:00
HIK 2 BK Vestia 1 Kunst, HIK
139359
30-05 2021
Kl. 14:00
Vanløse IF 1 Sundby BK 1 Vanløse I P
139362
05-06 2021
Kl. 10:00
BK Hellas 1
!
NB: BK Hellas 1 er taberdømt
KB 2 Engdraget
139363
05-06 2021
Kl. 10:00
GVI 1 HIK 2 GVI. Nymosen
139364
05-06 2021
Kl. 12:00
B 93 2 FB 1 Kunst, B93
139361
05-06 2021
Kl. 14:00
BK Vestia 1 Vanløse IF 1 Kunst, Bavnehøj IA
139368
12-06 2021
Kl. 10:00
KB 2 Sundby BK 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
139366
12-06 2021
Kl. 13:00
HIK 2 B 93 2 Kunst, HIK
139367
13-06 2021
Kl. 12:00
BK Vestia 1 GVI 1 Kunst, Bavnehøj IA
139360
19-06 2021
Kl. 10:00
Sundby BK 1 KB 3 Sundby/Kløvermarken
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind