MENU

U11 Drenge (10) 8v8 2 Forår, Pulje 3 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
157037 fr
16-04 2021
Kl. 16:45
Østerbro IF 1 Jægersborg BK 1 Ryparken Idrætsanlæg
157036 fr
16-04 2021
Kl. 17:30
Oversidder Vanløse IF 2
157034
17-04 2021
Kl. 11:30
B 93 4 AB Tårnby 3 Kunst, B93
157035
18-04 2021
Kl. 10:00
FB 2 HIK 4 Kunst, Jens Jessens Vej
157486
24-04 2021
Kl. 10:00
Jægersborg BK 1 B 93 4 Gentofte Sportspark
157117
24-04 2021
Kl. 11:30
HIK 4 Oversidder HIK
157116
25-04 2021
Kl. 12:00
AB Tårnby 3 Østerbro IF 1 Tårnby Stadion
157485
25-04 2021
Kl. 13:30
Vanløse IF 2 FB 2 Vanløse Idrætspark
157490 fr
30-04 2021
Kl. 10:00
Østerbro IF 1 Vanløse IF 2 Kunst, Fælledparken
157488 fr
30-04 2021
Kl. 12:00
FB 2 Jægersborg BK 1 Kunst, Jens Jessens Vej
157487
01-05 2021
Kl. 09:00
B 93 4 HIK 4 Kunst, B93
157489
01-05 2021
Kl. 12:00
Oversidder AB Tårnby 3
157491
08-05 2021
Kl. 09:30
AB Tårnby 3 FB 2 Tårnby Stadion
157494
08-05 2021
Kl. 10:00
Jægersborg BK 1 Oversidder Gentofte Sportspark
157492
08-05 2021
Kl. 16:45
HIK 4 Østerbro IF 1 HIK
157493
09-05 2021
Kl. 12:00
Vanløse IF 2 B 93 4 Vanløse Idrætspark
157495
29-05 2021
Kl. 13:00
B 93 4 FB 2 B 93 Svanemølleanlæg.
157497
29-05 2021
Kl. 14:00
Oversidder Østerbro IF 1
157499
30-05 2021
Kl. 12:00
Vanløse IF 2
!
NB: Vanløse IF 2 er taberdømt
Jægersborg BK 1 Vanløse Idrætspark
157496
30-05 2021
Kl. 12:00
AB Tårnby 3 HIK 4 Tårnby Stadion
157732 fr
04-06 2021
Kl. 16:45
Østerbro IF 1 B 93 4 Ryparken Idrætsanlæg
157731
05-06 2021
Kl. 09:30
HIK 4 Vanløse IF 2 HIK
157733
05-06 2021
Kl. 10:00
Jægersborg BK 1 AB Tårnby 3 Gentofte Sportspark
157500
06-06 2021
Kl. 10:00
FB 2 Oversidder Kunst, Jens Jessens Vej
157737 fr
11-06 2021
Kl. 16:45
Østerbro IF 1 FB 2 Ryparken Idrætsanlæg
157735 fr
11-06 2021
Kl. 17:30
Oversidder B 93 4
157734
12-06 2021
Kl. 14:30
HIK 4 Jægersborg BK 1 HIK
157736
13-06 2021
Kl. 10:00
Vanløse IF 2 AB Tårnby 3 Kunst, Vanløse I P
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind