MENU

U9 Drenge (12) 5v5 2 Forår, Pulje 2 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Bane 1 Ugandavej 105 2770 Kastrup
182617 Kl. 11:30 BK Frem 2 KB 5 Bane 1
184269 Kl. 11:30 AB Tårnby 2 BK Fix 3 Bane 1
184300 Kl. 11:50 AB Tårnby 2 BK Frem 2 Bane 1
184301 Kl. 11:50 KB 5 BK Fix 3 Bane 1
184302 Kl. 12:10 BK Frem 2 BK Fix 3 Bane 1
184303 Kl. 12:10 KB 5 AB Tårnby 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
184310 Kl. 13:00 KB 6 Skovshoved IF 2
184311 Kl. 13:00 Dragør BK 2 FA 2000 2
184312 Kl. 13:20 Dragør BK 2 KB 6
184313 Kl. 13:20 Skovshoved IF 2 FA 2000 2 Bane 1
HUMH
184314 Kl. 13:40 KB 6 FA 2000 2
184315 Kl. 13:40 Skovshoved IF 2 Dragør BK 2
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Valby IP, tribunen Bane 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
182611 Kl. 10:00 Fremad Valby 2 BK Hellas 2 Bane 1
182612 Kl. 10:00 Østerbro IF 2 B 93 3 Bane 1
182613 Kl. 10:20 Østerbro IF 2 Fremad Valby 2 Bane 1
182614 Kl. 10:20 BK Hellas 2 B 93 3 Bane 1
182615 Kl. 10:40 Fremad Valby 2 B 93 3 Bane 1
182616 Kl. 10:40 BK Hellas 2 Østerbro IF 2 Bane 1
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
HIK Bane 1 Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
184304 Kl. 11:30 B 1903 2 HIK 3 Bane 1
HUMH
184305 Kl. 11:30 Sundby BK 3 B 1908 2 Bane 1
184306 Kl. 11:50 Sundby BK 3 B 1903 2 Bane 1
184307 Kl. 11:50 HIK 3 B 1908 2 Bane 1
184308 Kl. 12:10 B 1903 2 B 1908 2 Bane 1
184309 Kl. 12:10 HIK 3 Sundby BK 3 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
B1903 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
184551 Kl. 11:30 B 93 3 KB 5
184552 Kl. 11:30 B 1903 2 Dragør BK 2
184553 Kl. 11:50 B 1903 2 B 93 3
184555 Kl. 11:50 KB 5 Dragør BK 2
184556 Kl. 12:10 B 93 3 Dragør BK 2
184557 Kl. 12:10 KB 5 B 1903 2
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Frem, Valby IP Bane 1 Julius Andersens Vej 7 2450 København SV
184316 Kl. 11:30 Fremad Valby 2
!
NB: Fremad Valby 2 er taberdømt
BK Frem 2 Bane 1
184317 Kl. 11:30 B 1908 2 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
Bane 1
184318 Kl. 11:50 B 1908 2 Fremad Valby 2
!
NB: Fremad Valby 2 er taberdømt
Bane 1
184319 Kl. 11:50 BK Frem 2 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
Bane 1
184320 Kl. 12:10 Fremad Valby 2 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
Bane 1
184321 Kl. 12:10 BK Frem 2 B 1908 2
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Sundby/Kløvermarken Raffinaderivej 3 2300 København S
184334 Kl. 11:30 BK Hellas 2 AB Tårnby 2
184335 Kl. 11:30 Sundby BK 3 FA 2000 2
184336 Kl. 11:50 Sundby BK 3 BK Hellas 2
184337 Kl. 11:50 AB Tårnby 2 FA 2000 2
184338 Kl. 12:10 BK Hellas 2 FA 2000 2
184339 Kl. 12:10 AB Tårnby 2 Sundby BK 3
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
184340 Kl. 14:30 Østerbro IF 2 BK Fix 3
184341 Kl. 14:30 HIK 3 Skovshoved IF 2
184536 Kl. 14:50 HIK 3 Østerbro IF 2
184546 Kl. 14:50 BK Fix 3 Skovshoved IF 2
184549 Kl. 15:10 Østerbro IF 2 Skovshoved IF 2
184550 Kl. 15:10 BK Fix 3 HIK 3
Arrangør:
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
184564 Kl. 13:00 B 93 3 AB Tårnby 2
184565 Kl. 13:00 HIK 3 KB 6
184566 Kl. 13:20 HIK 3 B 93 3
184567 Kl. 13:20 AB Tårnby 2 KB 6
184574 Kl. 13:40 B 93 3 KB 6
184586 Kl. 13:40 AB Tårnby 2 HIK 3
Arrangør:
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
184893 Kl. 11:30 Fremad Valby 2 BK Fix 3
184894 Kl. 11:30 Sundby BK 3 Dragør BK 2
184895 Kl. 11:50 Sundby BK 3 Fremad Valby 2
184896 Kl. 11:50 BK Fix 3 Dragør BK 2
184897 Kl. 12:10 Fremad Valby 2 Dragør BK 2
184898 Kl. 12:10 BK Fix 3 Sundby BK 3
Arrangør:
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Frem, Valby IP Julius Andersens Vej 7 2450 København SV
184899 Kl. 14:20 Østerbro IF 2 BK Frem 2
184900 Kl. 14:30 B 1903 2 FA 2000 2
184901 Kl. 14:50 B 1903 2 Østerbro IF 2
184902 Kl. 14:50 BK Frem 2 FA 2000 2
184903 Kl. 15:10 Østerbro IF 2 FA 2000 2
184904 Kl. 15:10 BK Frem 2 B 1903 2
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Skovshoved I P Bane 1 Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
184558 Kl. 10:00 BK Hellas 2 KB 5 Bane 1
184559 Kl. 10:00 B 1908 2 Skovshoved IF 2 Bane 1
184560 Kl. 10:20 B 1908 2 BK Hellas 2 Bane 1
184561 Kl. 10:20 KB 5 Skovshoved IF 2 Bane 1
184562 Kl. 10:40 BK Hellas 2 Skovshoved IF 2 Bane 1
184563 Kl. 10:40 KB 5 B 1908 2 Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 05-06 2021
Spillested:
Engdraget Bane 1 Engdraget 2 2500 Valby
184911 Kl. 11:30 BK Hellas 2 BK Fix 3
!
NB: BK Fix 3 er taberdømt
Bane 1
184912 Kl. 11:30 B 1903 2 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
Bane 1
184930 Kl. 11:50 B 1903 2 BK Hellas 2
184931 Kl. 11:50 BK Fix 3 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
Bane 1
184932 Kl. 12:10 BK Hellas 2 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
Bane 1
184933 Kl. 12:10 BK Fix 3
!
NB: BK Fix 3 er taberdømt
B 1903 2 Bane 1
lørdag den. 05-06 2021
Spillested:
KB. Pile Alle Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
184935 Kl. 14:30 Fremad Valby 2 KB 5
184944 Kl. 14:30 HIK 3 FA 2000 2
184945 Kl. 14:50 HIK 3 Fremad Valby 2
184946 Kl. 14:50 KB 5 FA 2000 2
184947 Kl. 15:10 Fremad Valby 2 FA 2000 2
184948 Kl. 15:10 KB 5 HIK 3
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Skovshoved I P Bane 1 Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
184949 Kl. 10:00 B 93 3
!
NB: B 93 3 er taberdømt
BK Frem 2 Bane 1
184950 Kl. 10:00 Sundby BK 3 Skovshoved IF 2 Bane 1
184951 Kl. 10:20 Sundby BK 3 B 93 3
!
NB: B 93 3 er taberdømt
Bane 1
184952 Kl. 10:20 BK Frem 2 Skovshoved IF 2 Bane 1
184953 Kl. 10:40 B 93 3
!
NB: B 93 3 er taberdømt
Skovshoved IF 2 Bane 1
184954 Kl. 10:40 BK Frem 2 Sundby BK 3 Bane 1
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
184905 Kl. 11:15 Østerbro IF 2 AB Tårnby 2
184906 Kl. 11:15 B 1908 2 Dragør BK 2
184907 Kl. 11:35 B 1908 2 Østerbro IF 2
184908 Kl. 11:35 AB Tårnby 2 Dragør BK 2
184909 Kl. 11:55 Østerbro IF 2 Dragør BK 2
184910 Kl. 11:55 AB Tårnby 2 B 1908 2
Arrangør:
lørdag den. 12-06 2021
Spillested:
Engdraget Engdraget 2 2500 Valby
184979 Kl. 11:30 BK Hellas 2 BK Frem 2
186107 Kl. 11:30 HIK 3 Dragør BK 2
!
NB: Dragør BK 2 er taberdømt
Bane 1
186123 Kl. 11:50 HIK 3 BK Hellas 2
186125 Kl. 11:50 BK Frem 2 Dragør BK 2
!
NB: Dragør BK 2 er taberdømt
Bane 1
188120 Kl. 12:10 BK Hellas 2 Dragør BK 2
!
NB: Dragør BK 2 er taberdømt
Bane 1
188121 Kl. 12:10 BK Frem 2 HIK 3
Arrangør:
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
184973 Kl. 13:00 B 93 3 BK Fix 3
184974 Kl. 13:00 B 1908 2 FA 2000 2
184975 Kl. 13:20 B 1908 2 B 93 3
184976 Kl. 13:20 BK Fix 3 FA 2000 2
184977 Kl. 13:40 B 93 3 FA 2000 2
184978 Kl. 13:40 BK Fix 3 B 1908 2
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Valby IP, tribunen Bane 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
188122 Kl. 13:00 Fremad Valby 2 AB Tårnby 2 Bane 1
188123 Kl. 13:00 B 1903 2 Skovshoved IF 2 Bane 1
188124 Kl. 13:20 B 1903 2 Fremad Valby 2 Bane 1
188125 Kl. 13:20 AB Tårnby 2 Skovshoved IF 2 Bane 1
188126 Kl. 13:40 Fremad Valby 2 Skovshoved IF 2 Bane 1
188127 Kl. 13:40 AB Tårnby 2 B 1903 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Sundby/Kløvermarken Raffinaderivej 3 2300 København S
188128 Kl. 13:00 Østerbro IF 2 KB 5
188129 Kl. 13:00 Sundby BK 3 KB 6
188130 Kl. 13:20 Sundby BK 3 Østerbro IF 2
188131 Kl. 13:20 KB 5 KB 6
188132 Kl. 13:40 Østerbro IF 2 KB 6
188133 Kl. 13:40 KB 5 Sundby BK 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind