MENU
D
T
M
S

U9 Drenge (12) 5v5 4 Forår, Pulje 1 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
188268 Kl. 11:30 Hvidovre IF 3 Fremad Amager 3
188269 Kl. 11:30 Fremad Valby 4 Oversidder
188270 Kl. 11:50 Hvidovre IF 3 Fremad Valby 4
188271 Kl. 11:50 Fremad Amager 3 Oversidder
188272 Kl. 12:10 Hvidovre IF 3 Oversidder
188273 Kl. 12:10 Fremad Amager 3 Fremad Valby 4
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Kunst, Kalvebod Fælled Skole Bane 1 Else Alfelts Vej 2 2300 København S
188262 Kl. 15:00 BK Vestia 4 B 1908 3 Bane 1
188263 Kl. 15:00 Ørestad IF 2 Dragør BK 4 Bane 1
188264 Kl. 15:20 BK Vestia 4 Ørestad IF 2 Bane 1
188265 Kl. 15:20 B 1908 3 Dragør BK 4 Bane 1
188266 Kl. 15:40 BK Vestia 4 Dragør BK 4 Bane 1
188267 Kl. 15:40 B 1908 3 Ørestad IF 2 Bane 1
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
188274 Kl. 11:30 B 1908 3 BK Vestia 4
188275 Kl. 11:30 Fremad Amager 3 Hvidovre IF 3
188276 Kl. 11:50 BK Vestia 4 Hvidovre IF 3
188277 Kl. 11:50 B 1908 3 Fremad Amager 3
188323 Kl. 12:10 BK Vestia 4 Fremad Amager 3
188324 Kl. 12:10 B 1908 3 Hvidovre IF 3
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Valby IP, tribunen Bane 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
204903 Kl. 13:00 Dragør BK 4
!
NB: Dragør BK 4 er taberdømt
Ørestad IF 2 Bane 1
204904 Kl. 13:00 Oversidder Fremad Valby 4 Bane 1
204905 Kl. 13:20 Ørestad IF 2 Fremad Valby 4 Bane 1
204906 Kl. 13:20 Dragør BK 4 Oversidder Bane 1
204907 Kl. 13:40 Ørestad IF 2 Oversidder Bane 1
204908 Kl. 13:40 Dragør BK 4
!
NB: Dragør BK 4 er taberdømt
Fremad Valby 4 Bane 1
lørdag den. 29-05 2021
Spillested:
Valby IP, tribunen Bane 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
204909 Kl. 11:30 Ørestad IF 2 BK Vestia 4 Bane 1
204910 Kl. 11:30 Fremad Valby 4 Hvidovre IF 3 Bane 1
204911 Kl. 11:50 Hvidovre IF 3 BK Vestia 4 Bane 1
204912 Kl. 11:50 Fremad Valby 4 Ørestad IF 2 Bane 1
204913 Kl. 12:10 BK Vestia 4 Fremad Valby 4 Bane 1
204914 Kl. 12:10 Ørestad IF 2 Hvidovre IF 3 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
204915 Kl. 10:00 Dragør BK 4 B 1908 3
204916 Kl. 10:00 Oversidder Fremad Amager 3
204967 Kl. 10:20 Fremad Amager 3 B 1908 3
204968 Kl. 10:20 Oversidder Dragør BK 4
204969 Kl. 10:40 B 1908 3 Oversidder
204970 Kl. 10:40 Dragør BK 4 Fremad Amager 3
Arrangør:
lørdag den. 05-06 2021
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
204989 Kl. 13:00 Ørestad IF 2 B 1908 3
204990 Kl. 13:00 Fremad Valby 4 Fremad Amager 3
204991 Kl. 13:20 B 1908 3 Fremad Amager 3
204992 Kl. 13:20 Ørestad IF 2 Fremad Valby 4
204993 Kl. 13:40 B 1908 3 Fremad Valby 4
204994 Kl. 13:40 Ørestad IF 2 Fremad Amager 3
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Hvidovre IF's baner Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
204971 Kl. 14:30 Dragør BK 4 BK Vestia 4
204972 Kl. 14:30 Oversidder Hvidovre IF 3
204973 Kl. 14:50 BK Vestia 4 Hvidovre IF 3
204974 Kl. 14:50 Dragør BK 4 Oversidder
204975 Kl. 15:10 BK Vestia 4 Oversidder
204976 Kl. 15:10 Dragør BK 4 Hvidovre IF 3
Arrangør:
lørdag den. 12-06 2021
Spillested:
Kunst, Kalvebod Fælled Skole Bane 1 Else Alfelts Vej 2 2300 København S
205001 Kl. 10:30 Ørestad IF 2 Dragør BK 4 Bane 1
205002 Kl. 10:30 Hvidovre IF 3 Fremad Amager 3 Bane 1
205003 Kl. 10:50 Hvidovre IF 3 Ørestad IF 2 Bane 1
205004 Kl. 10:50 Fremad Amager 3 Dragør BK 4 Bane 1
205005 Kl. 11:10 Fremad Amager 3 Ørestad IF 2 Bane 1
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Valby IP, tribunen Bane 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
204995 Kl. 11:30 BK Vestia 4 B 1908 3 Bane 1
204996 Kl. 11:30 Fremad Valby 4 Oversidder Bane 1
204997 Kl. 11:50 Fremad Valby 4 BK Vestia 4 Bane 1
204998 Kl. 11:50 Oversidder B 1908 3 Bane 1
204999 Kl. 12:10 Oversidder BK Vestia 4 Bane 1
205000 Kl. 12:10 Fremad Valby 4 B 1908 3 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Kunst, Kalvebod Fælled Skole Bane 1 Else Alfelts Vej 2 2300 København S
205006 Kl. 11:10 Hvidovre IF 3 Dragør BK 4 Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind