MENU
D
T
M
S

M+ 32 2 7M Forår, P1A //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
123251
on
14-04 2021
Kl. 19:15
PI Fodbold KB Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 1
123250
on
14-04 2021
Kl. 20:00
Rødovre 3 Valby Rødovre Stadion
2 - 4
123247 fr
16-04 2021
Kl. 18:00
Sundby KFUM 2 FB Kløvermarken
1 - 0
123249 fr
16-04 2021
Kl. 19:15
Sundby KFUM Vanløse 2 Kløvermarken
2 - 8
123248
17-04 2021
Kl. 10:00
Tårnby FF 2 Rødovre 2 Vestamager Idrætsanlæg
5 - 2
123259 ti
20-04 2021
Kl. 20:30
Vanløse 2 Tårnby FF 2 Vanløse I P
3 - 3
123252 on
21-04 2021
Kl. 19:15
Valby PI Fodbold Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 1
123260
fr
23-04 2021
Kl. 19:00
KB Sundby KFUM Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 1
123258
24-04 2021
Kl. 10:00
Rødovre 2 Sundby KFUM 2 Rødovre Stadion
6 - 1
123256
25-04 2021
Kl. 12:00
FB Rødovre 3 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 3
123261 on
28-04 2021
Kl. 19:15
Valby FB Kunst, Valby IP, tribunen
10 - 3
123264
on
28-04 2021
Kl. 20:00
Rødovre 3 Rødovre 2 Rødovre Stadion
1 - 2
123265 to
29-04 2021
Kl. 19:00
PI Fodbold Sundby KFUM Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 3
123262 fr
30-04 2021
Kl. 18:00
Sundby KFUM 2 Vanløse 2 Kunstbane 2, Kløvermarken
3 - 7
123263
01-05 2021
Kl. 12:00
Tårnby FF 2 KB Vestamager Idrætsanlæg
8 - 0
123279
ti
04-05 2021
Kl. 20:30
Vanløse 2 Rødovre 3 Kunst, Vanløse I P
7 - 5
123277 on
05-05 2021
Kl. 19:00
Rødovre 2 Valby Rødovre Stadion
4 - 4
123278 fr
07-05 2021
Kl. 18:00
Sundby KFUM Tårnby FF 2 Kunstbane 2, Kløvermarken
3 - 4
123280
fr
07-05 2021
Kl. 19:30
KB Sundby KFUM 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 2
123266
09-05 2021
Kl. 12:00
FB PI Fodbold Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 1
123285 ti
11-05 2021
Kl. 19:15
PI Fodbold Tårnby FF 2 Kunst, Valby IP, tribunen
123281 on
12-05 2021
Kl. 19:00
Valby Vanløse 2 Valby IP, tribunen
123284 on
12-05 2021
Kl. 20:00
Rødovre 3 KB Rødovre Stadion
123283 to
13-05 2021
Kl. 12:00
FB Rødovre 2 Kunst, Jens Jessens Vej
123282 fr
14-05 2021
Kl. 18:00
Sundby KFUM 2 Sundby KFUM Kunstbane 2, Kløvermarken
123291 ti
18-05 2021
Kl. 20:30
Vanløse 2 FB Vanløse I P
123288 on
19-05 2021
Kl. 19:00
Rødovre 2 PI Fodbold Rødovre Stadion
123290 fr
21-05 2021
Kl. 18:00
Sundby KFUM Rødovre 3 Kunstbane 2, Kløvermarken
123292 fr
21-05 2021
Kl. 19:00
KB Valby Kunst, KB, P. Bangs Vej
123286
22-05 2021
Kl. 10:00
Tårnby FF 2 Sundby KFUM 2 Vestamager Idrætsanlæg
123296 to
27-05 2021
Kl. 18:00
PI Fodbold Vanløse 2 Kunst, Valby IP, tribunen
123293 fr
28-05 2021
Kl. 18:00
Sundby KFUM 2 Rødovre 3 Kunstbane 2, Kløvermarken
123295 fr
28-05 2021
Kl. 18:00
Sundby KFUM FB Kunstbane 2, Kløvermarken
123297 fr
28-05 2021
Kl. 19:00
KB Rødovre 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
123294
29-05 2021
Kl. 13:00
Tårnby FF 2 Valby Vestamager Idrætsanlæg
123302 ti
01-06 2021
Kl. 20:30
Vanløse 2 KB Vanløse I P
123298 on
02-06 2021
Kl. 19:00
Valby Sundby KFUM 2 Valby IP, tribunen
123301 on
02-06 2021
Kl. 20:00
Rødovre 3 PI Fodbold Rødovre Stadion
123300
05-06 2021
Kl. 10:00
Rødovre 2 Sundby KFUM Rødovre Stadion
123299
06-06 2021
Kl. 12:00
FB Tårnby FF 2 Kunst, Jens Jessens Vej
123309 ma
07-06 2021
Kl. 19:15
PI Fodbold Sundby KFUM 2 Kunst, Valby IP, tribunen
123305
12-06 2021
Kl. 10:00
Rødovre 2 Vanløse 2 Rødovre Stadion
123308
12-06 2021
Kl. 10:00
Rødovre 3 Tårnby FF 2 Rødovre Stadion
123303
13-06 2021
Kl. 12:00
Valby Sundby KFUM Kunst, Valby IP, tribunen
123304
13-06 2021
Kl. 14:00
FB KB Kunst, Jens Jessens Vej
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning: De fire bedste oprykningsberettigede hold rykker op på tværs af pulje 1 og 2 

Nedrykning: Ingen
 

Log ind