Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28. mar 2021
13:00
Hals FS
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2021
13:00
RKG
1
Hals FS
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2021
Oversidder
Holtet IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2021
16:00
IF Haabet, Øster Uttrup
5
VHG/GS
0
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
14:00
Holtet IF
3
Aalborg Fremad
1
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
15:00
VHG/GS
0
LKB/Gistrup (1)
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
Oversidder
RKG
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
13:00
IF Haabet, Øster Uttrup
2
Hals FS
0
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
13:00
RKG
1
Holtet IF
1
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
15:15
LKB/Gistrup (1)
2
Hals FS
2
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
13:00
IF Haabet, Øster Uttrup
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2021
19:00
Holtet IF
0
LKB/Gistrup (1)
0
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
13:00
RKG
0
IF Haabet, Øster Uttrup
0
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
15:00
VHG/GS
3
Holtet IF
2
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
Oversidder
LKB/Gistrup (1)
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2021
18:30
Hals FS
5
Aalborg Fremad
0
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2021
19:00
Holtet IF
1
IF Haabet, Øster Uttrup
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
15:00
VHG/GS
0
Hals FS
2
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
15:15
LKB/Gistrup (1)
3
RKG
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2021
13:00
Aalborg Fremad
Oversidder
HHT
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2021
18:30
Hals FS
0
Holtet IF
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
13:00
RKG
7
Aalborg Fremad
1
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
Oversidder
VHG/GS
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
16:00
IF Haabet, Øster Uttrup
0
LKB/Gistrup (1)
1
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2021
19:00
LKB/Gistrup (1)
6
Holtet IF
0
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2021
Oversidder
Hals FS
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2021
15:00
RKG
3
VHG/GS
0
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2021
16:00
IF Haabet, Øster Uttrup
5
Aalborg Fremad
3
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
15:00
VHG/GS
0
IF Haabet, Øster Uttrup
1
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
15:00
Aalborg Fremad
LKB/Gistrup (1)
HHT
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
13:00
Holtet IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2021
19:00
Aalborg Fremad
1
Holtet IF
2
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2021
18:00
LKB/Gistrup (1)
6
VHG/GS
0
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2021
13:00
RKG
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2021
16:00
Hals FS
0
IF Haabet, Øster Uttrup
1
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
18:30
VHG/GS
0
RKG
5
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2021
18:30
Hals FS
0
LKB/Gistrup (1)
5
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
15:00
VHG/GS
5
Aalborg Fremad
2
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
Oversidder
IF Haabet, Øster Uttrup
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2021
18:30
Hals FS
3
RKG
3
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2021
19:00
Holtet IF
6
VHG/GS
1
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2021
13:00
LKB/Gistrup (1)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2021
16:00
IF Haabet, Øster Uttrup
3
RKG
2
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2021
18:30
Hals FS
3
VHG/GS
1
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
Aalborg Fremad
0
IF Haabet, Øster Uttrup
4
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2021
19:00
Holtet IF
1
RKG
1
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
13:00
RKG
1
LKB/Gistrup (1)
2
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
14:00
Aalborg Fremad
Hals FS
HHT
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2021
Oversidder
Aalborg Fremad
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2021
16:00
IF Haabet, Øster Uttrup
3
Holtet IF
0
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2021
19:00
Aalborg Fremad
VHG/GS
HHT
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2021
18:30
LKB/Gistrup (1)
Aalborg Fremad
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
16:00
Holtet IF
3
Hals FS
0
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2021
11:00
VHG/GS
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2021
11:00
Aalborg Fremad
RKG
HHT
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2021
13:00
LKB/Gistrup (1)
2
IF Haabet, Øster Uttrup
0
|
Nr. 1 rykker op i S3, nr. 2 spiller play-off, nr. 3-5 og den bedste nr. 6 bliver i S4, de 35 dårligste nr. 6, samt nr. 7-8 rykker ned i S5. Dette under forudsætning af, at der rykker 7 jyske hold ned fra DS.
1. play-off runde herrer: Tirsdag 22/6 kl. 19.00
2. play-off runde herrer: Lørdag 26/6 kl. 14.00
Følgende 4 hold klarer frisag fra 6. pladsen: Ølstrup GU - Resenbro UIF - Alslev BK - Midtals IF