Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01. apr 2021
13:00
Odder IGF (1)
3
Egebjerg IF
2
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2021
13:00
Horsens KFUM
1
Stensballe IK
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2021
13:00
Horsens fS
1
Hatting-Torsted Fodbold
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2021
13:30
FC Horsens
0
Odder IGF (1)
4
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2021
17:30
Egebjerg IF
3
Hatting Motion
1
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
13:00
Horsens KFUM
1
Egebjerg IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
13:00
Odder IGF (1)
3
Horsens fS
0
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
14:00
Stensballe IK
8
Hatting-Torsted Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
14:00
Hatting Motion
6
FC Horsens
5
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2021
19:00
Horsens fS
1
Hatting Motion
1
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
11:30
FC Horsens
4
Horsens KFUM
3
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
13:00
Hatting-Torsted Fodbold
0
Odder IGF (1)
1
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
15:30
Egebjerg IF
1
Stensballe IK
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2021
18:00
Hatting Motion
0
Hatting-Torsted Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
13:00
Horsens KFUM
2
Horsens fS
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
15:30
Egebjerg IF
0
FC Horsens
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2021
19:00
Odder IGF (1)
4
Stensballe IK
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
13:00
Hatting-Torsted Fodbold
2
Horsens KFUM
4
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2021
14:00
Stensballe IK
0
FC Horsens
2
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2021
16:00
Horsens fS
5
Egebjerg IF
4
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2021
16:00
Odder IGF (1)
3
Hatting Motion
0
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
18:30
Hatting Motion
2
Stensballe IK
2
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
13:00
Horsens KFUM
2
Odder IGF (1)
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
13:30
FC Horsens
2
Horsens fS
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
15:30
Egebjerg IF
8
Hatting-Torsted Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
18:30
FC Horsens
1
Hatting-Torsted Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
19:00
Horsens fS
2
Stensballe IK
0
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2021
13:00
Horsens KFUM
2
Hatting Motion
1
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2021
18:30
Egebjerg IF
1
Odder IGF (1)
2
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
14:00
Stensballe IK
2
Horsens KFUM
4
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2021
19:00
Hatting-Torsted Fodbold
0
Horsens fS
2
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2021
18:30
FC Horsens
2
Hatting Motion
2
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2021
19:00
Horsens fS
0
Odder IGF (1)
5
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
15:30
Egebjerg IF
3
Horsens KFUM
2
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
19:00
Hatting-Torsted Fodbold
2
Stensballe IK
4
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2021
18:30
Hatting Motion
3
Egebjerg IF
1
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2021
19:00
Horsens KFUM
4
FC Horsens
2
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
14:00
Stensballe IK
4
Egebjerg IF
0
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
19:00
Odder IGF (1)
7
Hatting-Torsted Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
18:30
Hatting Motion
2
Horsens fS
6
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2021
19:30
Odder IGF (1)
3
FC Horsens
0
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2021
18:30
FC Horsens
3
Egebjerg IF
2
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2021
19:00
Horsens fS
3
Horsens KFUM
1
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
13:00
Hatting-Torsted Fodbold
Hatting Motion
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
14:00
Stensballe IK
0
Odder IGF (1)
4
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
18:30
Hatting Motion
1
Odder IGF (1)
7
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
Hatting-Torsted Fodbold
1
FC Horsens
3
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
Stensballe IK
0
Horsens fS
3
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
13:00
Horsens KFUM
2
Hatting-Torsted Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
13:30
FC Horsens
3
Stensballe IK
1
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
15:30
Egebjerg IF
3
Horsens fS
3
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2021
19:00
Hatting Motion
1
Horsens KFUM
5
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2021
19:15
Odder IGF (1)
0
Horsens KFUM
1
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
11:00
Hatting-Torsted Fodbold
2
Egebjerg IF
3
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2021
11:00
Horsens fS
2
FC Horsens
1
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2021
11:00
Stensballe IK
5
Hatting Motion
5
|
Nr. 1 rykker op i S3, nr. 2 spiller play-off, nr. 3-5 og den bedste nr. 6 bliver i S4, de 35 dårligste nr. 6, samt nr. 7-8 rykker ned i S5. Dette under forudsætning af, at der rykker 7 jyske hold ned fra DS.
1. play-off runde herrer: Tirsdag 22/6 kl. 19.00
2. play-off runde herrer: Lørdag 26/6 kl. 14.00
Følgende 4 hold klarer frisag fra 6. pladsen: Ølstrup GU - Resenbro UIF - Alslev BK - Midtals IF