|
668229
|
fr16-04 2021
|
18:30
|
|
|
Herrestrup Stadion
|
|
|
|
668228
|
lø17-04 2021
|
12:00
|
|
|
Tuse Kunstgræsbane
|
|
|
|
|
668226
|
lø17-04 2021
|
16:00
|
|
|
|
|
|
|
|
668227
|
sø18-04 2021
|
11:00
|
|
|
Faarevejle Stadion
|
|
|
|
668231
|
sø18-04 2021
|
11:00
|
|
|
Ugerløse Sportsplads
|
|
|
|
668230
|
sø18-04 2021
|
17:30
|
|
|
Tusehallen
|
|
|
|
|
668232
|
ti20-04 2021
|
18:30
|
|
|
Kongeengen
|
|
|
|
668237
|
on21-04 2021
|
18:30
|
|
|
Jernløse Hallen
|
|
|
|
668233
|
on21-04 2021
|
19:00
|
|
|
Hørve Stadion
|
|
|
|
668236
|
to22-04 2021
|
18:30
|
|
|
Udby Idrætsplads
|
|
|
|
|
668256
|
lø24-04 2021
|
13:00
|
|
|
Gislinge Stadion
|
|
|
|
668257
|
lø24-04 2021
|
13:30
|
|
|
Tusehallen
|
|
|
|
668255
|
lø24-04 2021
|
16:00
|
|
|
|
|
|
|
668269
|
sø25-04 2021
|
11:00
|
|
|
Vig Idrætscenter
|
|
|
|
668271
|
sø25-04 2021
|
11:00
|
|
|
Ugerløse Sportsplads
|
|
|
|
668270
|
sø25-04 2021
|
17:30
|
|
|
Tusehallen
|
|
|
|
624679
|
fr30-04 2021
|
11:30
|
|
|
Jernløse Hallen
|
|
|
|
624678
|
lø01-05 2021
|
11:45
|
|
|
Tusehallen
|
|
|
|
668273
|
lø01-05 2021
|
13:30
|
|
|
Hørve Stadion
|
|
|
|
668272
|
lø01-05 2021
|
16:00
|
|
|
Kongeengen
|
|
|
|
668274
|
sø02-05 2021
|
11:00
|
|
|
Faarevejle Stadion
|
|
|
|
668275
|
sø02-05 2021
|
13:00
|
|
|
Udby Idrætsplads
|
|
|
|
624682
|
to06-05 2021
|
19:00
|
|
|
Vig Idrætscenter
|
|
|
|
624681
|
lø08-05 2021
|
13:00
|
|
|
Gislinge Stadion
|
|
|
|
624683
|
lø08-05 2021
|
15:00
|
|
|
Jyderup Stadion
|
|
|
|
624680
|
lø08-05 2021
|
16:00
|
|
|
|
|
|
|
624734
|
sø09-05 2021
|
11:00
|
|
|
Ugerløse Sportsplads
|
|
|
|
624733
|
sø09-05 2021
|
17:30
|
|
|
Tusehallen
|
|
|
|
637862
|
to13-05 2021
|
11:00
|
|
|
Vig Idrætscenter
|
|
|
|
668238
|
to13-05 2021
|
15:00
|
|
|
Jyderup Stadion
|
|
|
|
637861
|
lø15-05 2021
|
11:45
|
|
|
Tusehallen
|
|
|
|
624735
|
lø15-05 2021
|
16:00
|
|
|
Kongeengen
|
|
|
|
637859
|
sø16-05 2021
|
11:00
|
|
|
Faarevejle Stadion
|
|
|
|
637860
|
sø16-05 2021
|
13:00
|
|
|
Udby Idrætsplads
|
|
|
|
637858
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
Hørve Stadion
|
|
|
|
668234
|
on19-05 2021
|
18:00
|
|
|
Faarevejle Stadion
|
HHT
|
|
|
637865
|
lø22-05 2021
|
13:00
|
|
|
Gislinge Stadion
|
|
|
|
637867
|
lø22-05 2021
|
15:00
|
|
|
Jyderup Stadion
|
|
|
|
637864
|
lø22-05 2021
|
16:00
|
|
|
|
|
|
|
637899
|
sø23-05 2021
|
11:00
|
|
|
Ugerløse Sportsplads
|
|
|
|
637868
|
sø23-05 2021
|
15:30
|
|
|
Tusehallen
|
|
|
|
638809
|
to27-05 2021
|
19:00
|
|
|
Vig Idrætscenter
|
|
|
|
638806
|
lø29-05 2021
|
13:30
|
|
|
Hørve Stadion
|
|
|
|
637900
|
lø29-05 2021
|
16:00
|
|
|
|
|
|
|
638805
|
lø29-05 2021
|
16:00
|
|
|
Kongeengen
|
|
|
|
638807
|
sø30-05 2021
|
11:00
|
|
|
Faarevejle Stadion
|
|
|
|
638808
|
ti01-06 2021
|
19:00
|
|
|
Tusehallen
|
|
|
|
638814
|
fr04-06 2021
|
18:30
|
|
|
Jernløse Hallen
|
UHT
|
|
|
638810
|
lø05-06 2021
|
13:00
|
|
|
Gislinge Stadion
|
|
|
|
639340
|
lø05-06 2021
|
13:30
|
|
|
Hørve Stadion
|
HHT
|
|
|
638817
|
lø05-06 2021
|
15:00
|
|
|
Jyderup Stadion
|
|
|
|
639341
|
sø06-06 2021
|
11:00
|
|
|
Ugerløse Sportsplads
|
|
|
|
638813
|
sø06-06 2021
|
13:00
|
|
|
Udby Idrætsplads
|
|
|
|
637866
|
on09-06 2021
|
19:00
|
|
|
Jernløse Hallen
|
|
|
|
668461
|
to10-06 2021
|
18:30
|
|
|
Kongeengen
|
|
|
|
668892
|
lø12-06 2021
|
11:45
|
|
|
Tusehallen
|
|
|
|
639342
|
lø12-06 2021
|
13:00
|
|
|
|
|
|
|
668893
|
lø12-06 2021
|
14:00
|
|
|
Vig Idrætscenter
|
|
|
|
668891
|
sø13-06 2021
|
11:00
|
|
|
Faarevejle Stadion
|
|
|
|
668894
|
sø13-06 2021
|
13:15
|
|
|
Tusehallen
|
|
|
|
668222
|
to17-06 2021
|
19:00
|
|
|
Hørve Stadion
|
|
|
|
668224
|
fr18-06 2021
|
18:30
|
|
|
Jernløse Hallen
|
|
|
|
668215
|
lø19-06 2021
|
13:00
|
|
|
Gislinge Stadion
|
|
|
|
668225
|
lø19-06 2021
|
15:00
|
|
|
Jyderup Stadion
|
|
|
|
668217
|
lø19-06 2021
|
16:00
|
|
|
Kongeengen
|
UHT
|
|
|
668223
|
sø20-06 2021
|
13:00
|
|
|
Udby Idrætsplads
|
|
|
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 7
kamp 3 Vinder pulje 11 - Vinder pulje 3
Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 4: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
kamp 5: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 8
kamp 6: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 6
kamp 7: Vinder pulje 9 - Vinder pulje 10
Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 5
Semifinale 2: Vinder kamp 7 - Vinder kamp 6
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.