MENU

U19 Drenge 1 (02-03) Forår, Pulje 1 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
696086
17-04 2021
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Lyngby Boldklub Lundtofte Idrætsplads
2 - 1
696087
17-04 2021
Kl. 13:30
Helsingør IF Fodbold Snekkersten IF Helsingør Idrætspark
2 - 0
696088
17-04 2021
Kl. 13:30
Oversidder Farum BK
696089
17-04 2021
Kl. 16:00
Høsterkøb HF 2000 Virum-Sorgenfri BK Rudegård Stadion
3 - 2
696084
18-04 2021
Kl. 14:00
Espergærde IF Oversidder Mørdrup Idrætsanlæg
696091
24-04 2021
Kl. 13:30
Snekkersten IF Oversidder Snekkersten Idrætscenter
696094
24-04 2021
Kl. 16:00
Oversidder Virum-Sorgenfri BK
696093
25-04 2021
Kl. 13:00
Lyngby Boldklub Helsingør IF Fodbold Lyngby Stadion
2 - 1
696090
25-04 2021
Kl. 14:00
Espergærde IF Lundtofte Boldklub Mørdrup Idrætsanlæg
1 - 3
696092
25-04 2021
Kl. 14:00
Farum BK Høsterkøb HF 2000 Farum Park
1 - 3
696096 ti
27-04 2021
Kl. 18:30
Helsingør IF Fodbold Espergærde IF Helsingør Idrætspark
3 - 4
696097
ti
27-04 2021
Kl. 18:30
Virum-Sorgenfri BK Farum BK Virum Stadion
7 - 0
696095 on
28-04 2021
Kl. 18:30
Lundtofte Boldklub Oversidder Lundtofte Idrætsplads
696098 to
29-04 2021
Kl. 18:30
Oversidder Lyngby Boldklub
696099
on
05-05 2021
Kl. 18:30
Snekkersten IF Høsterkøb HF 2000 Snekkersten Idrætscenter
0 - 8
696101
08-05 2021
Kl. 13:30
Snekkersten IF Virum-Sorgenfri BK Snekkersten Idrætscenter
HHT

Hjemmehold taberdømt

696104
08-05 2021
Kl. 16:00
Oversidder Farum BK
696103
09-05 2021
Kl. 13:00
Lyngby Boldklub Høsterkøb HF 2000 Lyngby Stadion
1 - 2
696100
09-05 2021
Kl. 14:00
Espergærde IF Oversidder Mørdrup Idrætsanlæg
696107 fr
14-05 2021
Kl. 18:00
Virum-Sorgenfri BK Lyngby Boldklub Virum Stadion
2 - 1
696106
15-05 2021
Kl. 13:30
Helsingør IF Fodbold Oversidder Helsingør Idrætspark
696108
15-05 2021
Kl. 13:30
Oversidder Lundtofte Boldklub
696109
15-05 2021
Kl. 14:00
Høsterkøb HF 2000 Espergærde IF Rudegård Stadion
1 - 0
696102 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
Lundtofte Boldklub Helsingør IF Fodbold Lundtofte Idrætsplads
2 - 3
696105 ti
18-05 2021
Kl. 19:00
Farum BK Snekkersten IF Farum Park
3 - 0
696081
22-05 2021
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri BK Oversidder Virum Stadion
696083
22-05 2021
Kl. 16:00
Oversidder Høsterkøb HF 2000
696082
23-05 2021
Kl. 13:00
Lyngby Boldklub Espergærde IF Lyngby Stadion
1 - 2
696080
23-05 2021
Kl. 14:00
Farum BK Helsingør IF Fodbold Farum Park
1 - 5
696079 to
27-05 2021
Kl. 19:00
Snekkersten IF Lundtofte Boldklub Snekkersten Idrætscenter
0 - 3
696112
29-05 2021
Kl. 13:30
Helsingør IF Fodbold Oversidder Helsingør Idrætspark
696114
29-05 2021
Kl. 13:30
Oversidder Snekkersten IF
696113
30-05 2021
Kl. 13:00
Lyngby Boldklub Farum BK Lyngby Stadion
6 - 0
696110
30-05 2021
Kl. 14:00
Espergærde IF Virum-Sorgenfri BK Mørdrup Idrætsanlæg
1 - 9
696111
ma
31-05 2021
Kl. 19:00
Lundtofte Boldklub Høsterkøb HF 2000 Lundtofte Idrætsplads
4 - 1
696119 fr
04-06 2021
Kl. 18:00
Virum-Sorgenfri BK Lundtofte Boldklub Virum Stadion
5 - 1
696121
05-06 2021
Kl. 13:30
Helsingør IF Fodbold Høsterkøb HF 2000 Helsingør Idrætspark
4 - 4
696120
05-06 2021
Kl. 16:00
Oversidder Oversidder
696118
06-06 2021
Kl. 14:00
Farum BK Espergærde IF Farum Park
1 - 6
696117
to
10-06 2021
Kl. 19:00
Snekkersten IF Lyngby Boldklub Snekkersten Idrætscenter
2 - 3
696123
12-06 2021
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Farum BK Lundtofte Idrætsplads
3 - 1
696126
12-06 2021
Kl. 13:30
Oversidder Høsterkøb HF 2000
696122
12-06 2021
Kl. 14:00
Espergærde IF Snekkersten IF Mørdrup Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

696125
13-06 2021
Kl. 13:00
Lyngby Boldklub Oversidder Lyngby Stadion
696124
13-06 2021
Kl. 14:00
Helsingør IF Fodbold Virum-Sorgenfri BK Helsingør Idrætspark
1 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:
De 3 puljevindere spiller kampe om Sjællandsmesterskabet, førstnævnte pulje har hjemmebane.

Semifinale: Onsdag den 16. juni kl. 19:00: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1 

Finale: Søndag den 20. juni kl. 12:00: Vinder af pulje 1/2 - Vinder pulje 3

Log ind