MENU

U14 Drenge 3 (07) Forår, Pulje 2 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
727174
17-04 2021
Kl. 11:00
Oversidder BK Vest, Rødovre
727175
17-04 2021
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF IF Hjorten Brøndby Stadion
0 - 5
727176
18-04 2021
Kl. 13:00
Oversidder Glostrup
727172
18-04 2021
Kl. 13:30
Greve Fodbold Ishøj IF Greve Idræts Center
0 - 4
727180
24-04 2021
Kl. 10:00
Taastrup FC Oversidder NyBolig Park
727179
24-04 2021
Kl. 11:30
IF Hjorten Oversidder Skinderskovgård
727178
25-04 2021
Kl. 12:00
BK Vest, Rødovre Brøndbyernes IF Nørrekær
5 - 1
727177
25-04 2021
Kl. 13:00
Greve Fodbold Oversidder Greve Idræts Center
727186 ti
27-04 2021
Kl. 18:30
Oversidder BK Vest, Rødovre
727184
on
28-04 2021
Kl. 18:30
Glostrup IF Hjorten Glostrup Idrætspark
5 - 2
727182 on
28-04 2021
Kl. 18:30
Oversidder Ishøj IF
727183
02-05 2021
Kl. 11:00
Oversidder Greve Fodbold
727202
02-05 2021
Kl. 11:00
BK Vest, Rødovre Taastrup FC Nørrekær
4 - 3
727173 on
05-05 2021
Kl. 18:30
Oversidder Taastrup FC
727188
08-05 2021
Kl. 10:00
BK Vest, Rødovre Glostrup Nørrekær
1 - 0
727189
08-05 2021
Kl. 10:00
Oversidder Oversidder
727190
08-05 2021
Kl. 10:00
Taastrup FC Oversidder NyBolig Park
727191
08-05 2021
Kl. 10:00
Ishøj IF IF Hjorten Ishøj Idrætscenter
3 - 1
727187
09-05 2021
Kl. 13:00
Greve Fodbold Brøndbyernes IF Greve Idræts Center
3 - 4
727196
15-05 2021
Kl. 11:15
Oversidder Greve Fodbold
727192
15-05 2021
Kl. 11:30
IF Hjorten BK Vest, Rødovre Skinderskovgård
2 - 5
727195
15-05 2021
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF Oversidder Brøndby Stadion
727194
16-05 2021
Kl. 11:00
Glostrup Taastrup FC Glostrup Idrætspark
3 - 1
727193 ti
18-05 2021
Kl. 18:00
Oversidder Ishøj IF
727181
to
20-05 2021
Kl. 17:00
Ishøj IF Glostrup Ishøj Idrætscenter
3 - 3
727185 to
20-05 2021
Kl. 17:30
Taastrup FC Brøndbyernes IF NyBolig Park
1 - 4
727170
22-05 2021
Kl. 10:00
Taastrup FC Greve Fodbold NyBolig Park
1 - 4
727171
22-05 2021
Kl. 10:00
Ishøj IF Oversidder Ishøj Idrætscenter
727168
22-05 2021
Kl. 11:30
IF Hjorten Oversidder Skinderskovgård
727167
23-05 2021
Kl. 12:00
BK Vest, Rødovre Oversidder Nørrekær
727169
ti
25-05 2021
Kl. 17:30
Glostrup Brøndbyernes IF Glostrup Idrætspark Kunstgræs
3 - 1
727200 to
27-05 2021
Kl. 17:30
Taastrup FC IF Hjorten NyBolig Park
3 - 2
727201
29-05 2021
Kl. 10:00
Ishøj IF BK Vest, Rødovre Ishøj Idrætscenter
3 - 3
727198
29-05 2021
Kl. 10:00
Oversidder Oversidder
727197
30-05 2021
Kl. 14:00
Greve Fodbold Glostrup Greve Idræts Center
0 - 1
727199 on
02-06 2021
Kl. 18:00
Oversidder Brøndbyernes IF
727206
05-06 2021
Kl. 11:15
Oversidder Oversidder
727203
05-06 2021
Kl. 11:30
IF Hjorten Greve Fodbold Skinderskovgård
5 - 3
727204
06-06 2021
Kl. 11:00
Glostrup Oversidder Glostrup Idrætspark
727205 on
09-06 2021
Kl. 17:30
Ishøj IF Brøndbyernes IF Ishøj Idrætscenter
1 - 3
727208
12-06 2021
Kl. 10:00
Oversidder IF Hjorten
727210
12-06 2021
Kl. 10:00
Taastrup FC Ishøj IF NyBolig Park
4 - 2
727211
12-06 2021
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF Oversidder Brøndby Stadion
727209
13-06 2021
Kl. 11:15
Oversidder Glostrup
727207
13-06 2021
Kl. 14:00
Greve Fodbold BK Vest, Rødovre Greve Idræts Center
5 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:
De 4 puljevindere spiller kampe om Sjællandsmesterskabet, førstnævnte pulje har hjemmebane.

Semifinaler: 
Kamp 1: Onsdag den 16. juni kl. 19:00: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 1
Kamp 2: Onsdag den 16. juni kl. 19:00: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4

Finale: 
Kamp 3: Søndag den 20. juni kl. 11:00: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2

Log ind