MENU

U15 Piger 1 (06) Forår (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
386285
17-04 2021
Kl. 11:00
Lynge-Broby IF Greve Fodbold Frederiksberg Skole
0 - 2
386286
18-04 2021
Kl. 11:15
Hareskov IF Ølstykke FC Birkevang
3 - 1
386288
18-04 2021
Kl. 13:30
Oversidder Ringsted Pigefodbold
386289
18-04 2021
Kl. 13:30
Oversidder Køge BK
386292 on
21-04 2021
Kl. 18:00
Ringsted Pigefodbold Oversidder Ringsted Stadion
386290
fr
23-04 2021
Kl. 18:00
Lynge-Broby IF Hareskov IF Frederiksberg Skole
0 - 2
387992
24-04 2021
Kl. 13:00
Greve Fodbold Køge BK Greve Idræts Center
6 - 4
386291
24-04 2021
Kl. 13:30
Roskilde Pigefodbold Oversidder Himmelev Idrætspark
387991
25-04 2021
Kl. 11:00
Ølstykke FC Solrød FC/Havdrup GI Ølstykke Stadion
2 - 4
387995
ti
27-04 2021
Kl. 18:30
Køge BK Ringsted Pigefodbold Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0 - 4
391340 ti
27-04 2021
Kl. 18:30
Oversidder Ølstykke FC
391341 ti
27-04 2021
Kl. 18:30
Oversidder Roskilde Pigefodbold
387993
02-05 2021
Kl. 11:15
Hareskov IF Greve Fodbold Birkevang
0 - 3
387994
02-05 2021
Kl. 12:00
Solrød FC/Havdrup GI Lynge-Broby IF Solrød Idrætscenter
0 - 1
386287 on
05-05 2021
Kl. 19:30
Solrød FC/Havdrup GI Roskilde Pigefodbold Solrød Idrætscenter
0 - 2
392423 fr
07-05 2021
Kl. 18:00
Lynge-Broby IF Oversidder Frederiksberg Skole
392426
08-05 2021
Kl. 13:30
Ølstykke FC Oversidder Ølstykke Stadion
392425
09-05 2021
Kl. 12:30
Hareskov IF Solrød FC/Havdrup GI Birkevang
4 - 0
392480
on
12-05 2021
Kl. 18:30
Ølstykke FC Køge BK Ølstykke Stadion
0 - 2
392481
15-05 2021
Kl. 13:30
Oversidder Hareskov IF
392482
15-05 2021
Kl. 13:30
Oversidder Lynge-Broby IF
392429
16-05 2021
Kl. 12:00
Solrød FC/Havdrup GI Greve Fodbold Solrød Idrætscenter
2 - 4
386242
on
19-05 2021
Kl. 18:00
Ringsted Pigefodbold Solrød FC/Havdrup GI Ringsted Stadion
2 - 0
386283
22-05 2021
Kl. 12:00
Greve Fodbold Oversidder Greve Idræts Center
386241
22-05 2021
Kl. 13:30
Roskilde Pigefodbold Hareskov IF Himmelev Idrætspark
3 - 2
386243
22-05 2021
Kl. 13:30
Køge BK Oversidder Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
386282
23-05 2021
Kl. 11:00
Ølstykke FC Lynge-Broby IF Ølstykke Stadion
1 - 5
392427
ti
25-05 2021
Kl. 18:30
Greve Fodbold Ringsted Pigefodbold Greve Idræts Center
1 - 5
392485
30-05 2021
Kl. 10:00
Solrød FC/Havdrup GI Oversidder Solrød Idrætscenter
392484
30-05 2021
Kl. 11:15
Hareskov IF Oversidder Birkevang
392428
on
02-06 2021
Kl. 18:30
Ringsted Pigefodbold Roskilde Pigefodbold Ringsted Stadion
2 - 1
392483
to
03-06 2021
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF Køge BK Frederiksberg Skole
4 - 0
392486
05-06 2021
Kl. 11:00
Ølstykke FC Ringsted Pigefodbold Ølstykke Stadion
2 - 3
392564
05-06 2021
Kl. 11:00
Køge BK Hareskov IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

392565
05-06 2021
Kl. 12:00
Greve Fodbold Oversidder Greve Idræts Center
392566
05-06 2021
Kl. 13:30
Oversidder Solrød FC/Havdrup GI
392489
ma
07-06 2021
Kl. 18:00
Ringsted Pigefodbold Lynge-Broby IF Ringsted Stadion
8 - 0
392488 to
10-06 2021
Kl. 19:00
Roskilde Pigefodbold Ølstykke FC Himmelev Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

392591
12-06 2021
Kl. 13:30
Oversidder Oversidder
392568
13-06 2021
Kl. 11:15
Hareskov IF Ringsted Pigefodbold Birkevang
0 - 5
392569
13-06 2021
Kl. 12:30
Solrød FC/Havdrup GI Køge BK Solrød Idrætscenter
1 - 4
392570 on
16-06 2021
Kl. 17:30
Ølstykke FC Greve Fodbold Ølstykke Stadion
1 - 6
392424
on
16-06 2021
Kl. 19:00
Roskilde Pigefodbold Køge BK Himmelev Idrætspark
2 - 1
392567
ma
21-06 2021
Kl. 18:00
Lynge-Broby IF Roskilde Pigefodbold Frederiksberg Skole
4 - 4
392487
to
24-06 2021
Kl. 17:00
Greve Fodbold Roskilde Pigefodbold Greve Idræts Center
5 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning:

Puljevinderen er Sjællandsmester, der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen på sidste spilledag.

Log ind