MENU

8-Herresenior 1 - Forår, Pulje 1 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
397380 on
14-04 2021
Kl. 18:30
AC Hillerød Fredensborg BI KBK Hillerød Øst-huset
5 - 5
397381
on
14-04 2021
Kl. 18:45
Kvistgård IF IF Bytoften Kvistgård Idrætsanlæg
1 - 1
397379
18-04 2021
Kl. 11:00
SIF Oldboys/Girls Gadevang IF Torvevej
2 - 1
397383
18-04 2021
Kl. 13:30
Gurre IK Hornbæk IF Nygård Skole
2 - 2
397386 on
21-04 2021
Kl. 19:00
Fredensborg BI SIF Oldboys/Girls Fredensborg Stadion
0 - 3
397389
to
22-04 2021
Kl. 19:00
Hornbæk IF Kvistgård IF Pedella Park
2 - 0
397385 fr
23-04 2021
Kl. 18:00
Gadevang IF Sandbjerg BK Gadevang Sportsplads
0 - 8
397387
fr
23-04 2021
Kl. 18:30
IF Bytoften AC Hillerød Gladsaxe skole
5 - 6
397393 on
28-04 2021
Kl. 18:30
AC Hillerød Hornbæk IF KBK Hillerød Øst-huset
2 - 3
397390 fr
30-04 2021
Kl. 16:00
IF Skjold Birkerød (1) Gadevang IF Birkerød Stadion
4 - 3
397394
02-05 2021
Kl. 12:00
Sandbjerg BK Fredensborg BI Sjælsøskolen
3 - 1
397392 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
SIF Oldboys/Girls IF Bytoften Torvevej
3 - 2
397400
to
06-05 2021
Kl. 19:00
Hornbæk IF SIF Oldboys/Girls Pedella Park
1 - 1
397396 fr
07-05 2021
Kl. 18:00
Gadevang IF Gurre IK Gadevang Sportsplads
UHT

Udehold taberdømt

397397 fr
07-05 2021
Kl. 19:00
Fredensborg BI IF Skjold Birkerød (1) Fredensborg Stadion
5 - 2
397399 fr
07-05 2021
Kl. 19:15
IF Bytoften Sandbjerg BK Gladsaxe skole
2 - 6
397403 on
12-05 2021
Kl. 17:45
Gadevang IF Fredensborg BI Gadevang Sportsplads
4 - 6
397395 on
12-05 2021
Kl. 19:00
Gurre IK Kvistgård IF Nygård Skole
4 - 1
397402
16-05 2021
Kl. 11:00
SIF Oldboys/Girls Kvistgård IF Torvevej
UHT

Udehold taberdømt

397404
16-05 2021
Kl. 12:00
Sandbjerg BK Hornbæk IF Sjælsøskolen
1 - 1
397401
16-05 2021
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød (1) IF Bytoften Birkerød Stadion
0 - 5
397405
16-05 2021
Kl. 13:30
Gurre IK AC Hillerød Nygård Skole
HHT

Hjemmehold taberdømt

397406 on
19-05 2021
Kl. 18:30
AC Hillerød SIF Oldboys/Girls KBK Hillerød Øst-huset
1 - 5
397408 on
19-05 2021
Kl. 19:00
Kvistgård IF Sandbjerg BK Kvistgård Idrætsanlæg
HHT

Hjemmehold taberdømt

397410 to
20-05 2021
Kl. 19:00
Hornbæk IF IF Skjold Birkerød (1) Pedella Park
7 - 0
397407 fr
21-05 2021
Kl. 19:00
Fredensborg BI Gurre IK Fredensborg Stadion
UHT

Udehold taberdømt

397409 fr
21-05 2021
Kl. 19:15
IF Bytoften Gadevang IF Gladsaxe skole
2 - 3
397398
23-05 2021
Kl. 11:00
Kvistgård IF AC Hillerød Kvistgård Idrætsanlæg
2 - 5
397382
23-05 2021
Kl. 12:00
Sandbjerg BK IF Skjold Birkerød (1) Sjælsøskolen
5 - 2
397411 on
26-05 2021
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød (1) Kvistgård IF Birkerød Stadion
3 - 3
397412 fr
28-05 2021
Kl. 18:00
Gadevang IF Hornbæk IF Gadevang Sportsplads
1 - 6
397384 fr
28-05 2021
Kl. 18:00
IF Skjold Birkerød (1) Gurre IK Birkerød Stadion
UHT

Udehold taberdømt

397417
30-05 2021
Kl. 12:00
Sandbjerg BK AC Hillerød Sjælsøskolen
3 - 2
397418
30-05 2021
Kl. 13:30
Gurre IK SIF Oldboys/Girls Nygård Skole
HHT

Hjemmehold taberdømt

397416 ma
31-05 2021
Kl. 18:45
Fredensborg BI IF Bytoften Fredensborg Stadion
4 - 2
397421 on
02-06 2021
Kl. 18:30
Kvistgård IF Gadevang IF Kvistgård Idrætsanlæg
1 - 2
397427
05-06 2021
Kl. 12:00
Gadevang IF AC Hillerød Gadevang Sportsplads
3 - 8
397419
06-06 2021
Kl. 11:00
SIF Oldboys/Girls Sandbjerg BK Torvevej
2 - 3
397422
06-06 2021
Kl. 13:30
Gurre IK IF Bytoften Nygård Skole
HHT

Hjemmehold taberdømt

397438 ti
08-06 2021
Kl. 20:15
IF Bytoften Hornbæk IF Gladsaxe skole
2 - 1
397436 on
09-06 2021
Kl. 19:00
Fredensborg BI Kvistgård IF Fredensborg Stadion
5 - 0
397437 on
09-06 2021
Kl. 19:00
Sandbjerg BK Gurre IK Sjælsøskolen
UHT

Udehold taberdømt

397420 to
10-06 2021
Kl. 18:30
AC Hillerød IF Skjold Birkerød (1) KBK Hillerød Øst-huset
14 - 4
397423
to
10-06 2021
Kl. 19:00
Hornbæk IF Fredensborg BI Pedella Park
5 - 2
397426
13-06 2021
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød (1) SIF Oldboys/Girls Birkerød Stadion
4 - 12
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:
De 4 puljevindere spiller kampe om Sjællandsmesterskabet, førstnævnte pulje har hjemmebane.

Semifinale: 
Kamp 1: Tirsdag den 15. juni kl. 19:00: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3 
Kamp 2: Tirsdag den 15. juni kl. 19:00: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 2

Finale: 
Tirsdag den 22. juni kl. 19:00: Vinder kamp 2 - Vinder kamp 1

Log ind