MENU

U13 Drenge 8-mands 4 (08) Forår, Pulje 2 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
124020 on
14-04 2021
Kl. 17:00
Værløse BK BFC Lundegården Værløse Stadion
6 - 1
124017
18-04 2021
Kl. 11:00
Hundige BK (2) Ejby IF 1968 Hundige Boldfælled
1 - 13
124019
18-04 2021
Kl. 12:00
Måløv BK Kr. Værløse IF Måløv Idrætspark
6 - 1
124022 on
21-04 2021
Kl. 18:30
B. 1973, Herlev Måløv BK Elverroad
3 - 5
124025
24-04 2021
Kl. 12:30
BFC Lundegården Virum-Sorgenfri BK Skovmarkskolen
0 - 10
124021
24-04 2021
Kl. 13:00
Kr. Værløse IF Værløse BK Sandet Stadion
2 - 0
124024 ma
26-04 2021
Kl. 17:30
BK Avarta Hundige BK (2) Espelundens Idrætsanlæg
UMH
124049 on
28-04 2021
Kl. 17:00
Værløse BK Virum-Sorgenfri BK Værløse Stadion
3 - 2
124047
02-05 2021
Kl. 11:15
Hundige BK (2) BFC Lundegården Hundige Boldfælled
5 - 0
124026
02-05 2021
Kl. 12:00
Kr. Værløse IF B. 1973, Herlev Sandet Stadion
1 - 3
124051
ti
04-05 2021
Kl. 17:30
Ejby IF 1968 Kr. Værløse IF Ejby Friluftscenter
2 - 2
124050 on
05-05 2021
Kl. 18:30
B. 1973, Herlev Værløse BK Elverroad
0 - 3
124052
on
05-05 2021
Kl. 19:00
Virum-Sorgenfri BK Hundige BK (2) Fuglsanggårdsskolen
4 - 2
124053
08-05 2021
Kl. 11:00
BK Avarta Måløv BK Espelundens Idrætsanlæg
2 - 14
124054
08-05 2021
Kl. 12:30
BFC Lundegården Oversidder Skovmarkskolen
124018 on
12-05 2021
Kl. 18:30
Virum-Sorgenfri BK BK Avarta Virum Stadion
11 - 0
124057
on
12-05 2021
Kl. 18:30
B. 1973, Herlev Ejby IF 1968 Elverroad
0 - 3
124056 on
12-05 2021
Kl. 19:00
Oversidder Virum-Sorgenfri BK
124023
15-05 2021
Kl. 11:00
Ejby IF 1968 Oversidder Ejby Friluftscenter
124059
16-05 2021
Kl. 11:15
Værløse BK Hundige BK (2) Værløse Stadion
UMH
124055
16-05 2021
Kl. 12:00
Kr. Værløse IF BK Avarta Sandet Stadion
4 - 0
124061
ti
18-05 2021
Kl. 17:30
Ejby IF 1968 Værløse BK Ejby Friluftscenter
4 - 1
124062 on
19-05 2021
Kl. 19:00
Virum-Sorgenfri BK Måløv BK Virum Stadion
1 - 2
124063
22-05 2021
Kl. 11:00
BK Avarta B. 1973, Herlev Espelundens Idrætsanlæg
HHT

Hjemmehold taberdømt

124064
22-05 2021
Kl. 12:30
BFC Lundegården Kr. Værløse IF Skovmarkskolen
0 - 6
124060
23-05 2021
Kl. 11:00
Hundige BK (2) Oversidder Hundige Boldfælled
124067 ti
25-05 2021
Kl. 17:30
Ejby IF 1968 BK Avarta Ejby Friluftscenter
UHT

Udehold taberdømt

124069 on
26-05 2021
Kl. 17:00
Værløse BK Oversidder Værløse Stadion
124048 on
26-05 2021
Kl. 17:15
Måløv BK Ejby IF 1968 Måløv Idrætspark
3 - 4
124066 on
26-05 2021
Kl. 18:00
B. 1973, Herlev BFC Lundegården Elverroad
5 - 2
124016
30-05 2021
Kl. 11:00
Oversidder B. 1973, Herlev
124068
30-05 2021
Kl. 11:00
Måløv BK Hundige BK (2) Måløv Idrætspark
4 - 0
124065
30-05 2021
Kl. 12:00
Kr. Værløse IF Virum-Sorgenfri BK Sandet Stadion
3 - 2
124073 on
02-06 2021
Kl. 17:00
Værløse BK BK Avarta Værløse Stadion
UHT

Udehold taberdømt

124058 on
02-06 2021
Kl. 17:30
Måløv BK BFC Lundegården Måløv Idrætspark
4 - 3
124070 on
02-06 2021
Kl. 19:00
Oversidder Måløv BK
124072 on
02-06 2021
Kl. 19:00
Virum-Sorgenfri BK B. 1973, Herlev Virum Stadion
4 - 1
124027
05-06 2021
Kl. 11:00
Oversidder BK Avarta
UHT

Udehold taberdømt

124074
05-06 2021
Kl. 12:30
BFC Lundegården Ejby IF 1968 Skovmarkskolen
1 - 2
124071
06-06 2021
Kl. 11:00
Hundige BK (2) Kr. Værløse IF Hundige Boldfælled
0 - 6
124077
ti
08-06 2021
Kl. 18:30
Ejby IF 1968 Virum-Sorgenfri BK Ejby Friluftscenter
6 - 5
124078 on
09-06 2021
Kl. 17:30
Måløv BK Værløse BK Måløv Idrætspark
1 - 4
124075 on
09-06 2021
Kl. 17:30
Kr. Værløse IF Oversidder Sandet Stadion
124076
on
09-06 2021
Kl. 18:30
B. 1973, Herlev Hundige BK (2) Elverroad
9 - 5
124079
12-06 2021
Kl. 11:00
BK Avarta BFC Lundegården Espelundens Idrætsanlæg
HHT

Hjemmehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:
De 5 puljevindere spiller kampe om Sjællandsmesterskabet, førstnævnte pulje har hjemmebane.

Kvartfinale:
 
Kamp 1: Onsdag den 16. juni kl. 19.00: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Semifinaler: 
Kamp 2: Søndag den 20. juni kl. 12:00: Vinder af pulje 3/4 - Vinder pulje 5
Kamp 3: Søndag den 20. juni kl. 12.00: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1 

Finale: 
Torsdag den 24. juni kl. 19:00: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 2 

Log ind