MENU

M+40 1 - 2021 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
191810 ti
06-04 2021
Kl. 18:30
Albertslund BS 72 Fredensborg BI Sportspladsen i Syd
UHT

Udehold taberdømt

191809 on
07-04 2021
Kl. 18:30
Ølstykke FC Hillerød Fodbold Ølstykke Stadion
3 - 2
191811 on
07-04 2021
Kl. 20:30
Snekkersten IF Stenløse BK Helsingør Idrætspark Kunst
0 - 4
191813
ma
12-04 2021
Kl. 19:00
Fredensborg BI Snekkersten IF Fredensborg Stadion
0 - 2
191814 ti
13-04 2021
Kl. 19:15
Hillerød Fodbold Albertslund BS 72 Hillerød Stadion
3 - 1
191812
on
14-04 2021
Kl. 19:00
Stenløse BK Ølstykke FC Stenløse Stadion
4 - 2
191815 ma
19-04 2021
Kl. 18:45
Ølstykke FC Snekkersten IF Ølstykke Stadion
UHT

Udehold taberdømt

191817 ti
20-04 2021
Kl. 19:30
Hillerød Fodbold Fredensborg BI Hillerød Stadion
UHT

Udehold taberdømt

191816
to
22-04 2021
Kl. 18:30
Albertslund BS 72 Stenløse BK Sportspladsen i Syd
1 - 5
191819 ma
26-04 2021
Kl. 18:30
Snekkersten IF Albertslund BS 72 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
1 - 3
191828 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC Fredensborg BI Ølstykke Stadion
3 - 1
191818
to
29-04 2021
Kl. 19:00
Stenløse BK Hillerød Fodbold Stenløse Stadion
3 - 1
191831 ti
04-05 2021
Kl. 20:00
Hillerød Fodbold Snekkersten IF Hillerød Stadion
UHT

Udehold taberdømt

191830
on
05-05 2021
Kl. 19:00
Fredensborg BI Stenløse BK Fredensborg Stadion
3 - 3
191829 to
06-05 2021
Kl. 18:30
Albertslund BS 72 Ølstykke FC Sportspladsen i Syd
2 - 0
191833 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
Fredensborg BI Albertslund BS 72 Fredensborg Stadion
3 - 1
191834 on
12-05 2021
Kl. 19:00
Stenløse BK Snekkersten IF Stenløse Stadion
UHT

Udehold taberdømt

191836 ma
17-05 2021
Kl. 18:30
Snekkersten IF Fredensborg BI Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
1 - 4
191837 to
20-05 2021
Kl. 18:30
Albertslund BS 72 Hillerød Fodbold Sportspladsen i Syd
1 - 2
191840 on
26-05 2021
Kl. 19:00
Fredensborg BI Hillerød Fodbold Fredensborg Stadion
0 - 2
191838 on
26-05 2021
Kl. 19:30
Snekkersten IF Ølstykke FC Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

191839
to
27-05 2021
Kl. 19:00
Stenløse BK Albertslund BS 72 Stenløse Stadion
5 - 1
191842 ma
31-05 2021
Kl. 18:30
Albertslund BS 72 Snekkersten IF Sportspladsen i Syd
UHT

Udehold taberdømt

191843 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
Fredensborg BI Ølstykke FC Fredensborg Stadion
3 - 2
191841
ti
01-06 2021
Kl. 18:30
Hillerød Fodbold Stenløse BK Hillerød Stadion
2 - 8
191846 ma
07-06 2021
Kl. 18:30
Snekkersten IF Hillerød Fodbold Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
HHT

Hjemmehold taberdømt

191844 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC Albertslund BS 72 Ølstykke Stadion
1 - 1
191845
ma
07-06 2021
Kl. 19:00
Stenløse BK Fredensborg BI Stenløse Stadion
3 - 2
191849 ma
14-06 2021
Kl. 18:30
Snekkersten IF Stenløse BK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
HHT

Hjemmehold taberdømt

191847 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC Hillerød Fodbold Ølstykke Stadion
2 - 1
191848 on
16-06 2021
Kl. 18:30
Albertslund BS 72 Fredensborg BI Sportspladsen i Syd
0 - 2
191851 ma
21-06 2021
Kl. 19:00
Fredensborg BI Snekkersten IF Fredensborg Stadion
UHT

Udehold taberdømt

191852 to
24-06 2021
Kl. 18:30
Hillerød Fodbold Albertslund BS 72 Hillerød Stadion
UHT

Udehold taberdømt

191854
ma
28-06 2021
Kl. 18:30
Albertslund BS 72 Stenløse BK Sportspladsen i Syd
1 - 3
191853 ma
28-06 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC Snekkersten IF Ølstykke Stadion
UHT

Udehold taberdømt

191855
ti
29-06 2021
Kl. 18:30
Hillerød Fodbold Fredensborg BI Hillerød Stadion
3 - 2
191850
on
11-08 2021
Kl. 19:00
Stenløse BK Ølstykke FC Stenløse Stadion
3 - 0
191857 ma
16-08 2021
Kl. 18:30
Snekkersten IF Albertslund BS 72 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
0 - 3
191858 ma
16-08 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC Fredensborg BI Ølstykke Stadion
UHT

Udehold taberdømt

191856 on
18-08 2021
Kl. 19:00
Stenløse BK Hillerød Fodbold Stenløse Stadion
7 - 1
191860
ma
23-08 2021
Kl. 19:00
Fredensborg BI Stenløse BK Fredensborg Stadion
4 - 3
191861 ti
24-08 2021
Kl. 19:30
Hillerød Fodbold Snekkersten IF Hillerød Stadion
3 - 0
191859 on
25-08 2021
Kl. 18:30
Albertslund BS 72 Ølstykke FC Sportspladsen i Syd
UHT

Udehold taberdømt

191863 ma
30-08 2021
Kl. 19:00
Fredensborg BI Albertslund BS 72 Fredensborg Stadion
UHT

Udehold taberdømt

191862 ti
31-08 2021
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold Ølstykke FC Hillerød Stadion
UHT

Udehold taberdømt

191872 to
02-09 2021
Kl. 18:45
Stenløse BK Snekkersten IF Stenløse Stadion
3 - 0
191874 ma
06-09 2021
Kl. 18:30
Snekkersten IF Fredensborg BI Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
0 - 3
191875 ma
06-09 2021
Kl. 18:30
Albertslund BS 72 Hillerød Fodbold Sportspladsen i Syd
1 - 2
191873
on
08-09 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC Stenløse BK Ølstykke Stadion
2 - 3
191876 ma
13-09 2021
Kl. 18:30
Snekkersten IF Ølstykke FC Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
0 - 3
191878 ma
13-09 2021
Kl. 19:00
Fredensborg BI Hillerød Fodbold Fredensborg Stadion
2 - 1
191877 on
15-09 2021
Kl. 20:15
Stenløse BK Albertslund BS 72 Stenløse Stadion Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

191880 ma
20-09 2021
Kl. 18:30
Albertslund BS 72 Snekkersten IF Sportspladsen i Syd
3 - 0
191881 ma
20-09 2021
Kl. 19:00
Fredensborg BI Ølstykke FC Fredensborg Stadion
0 - 4
191879
on
22-09 2021
Kl. 18:00
Hillerød Fodbold Stenløse BK Hillerød Stadion
1 - 7
191884 ma
27-09 2021
Kl. 18:30
Snekkersten IF Hillerød Fodbold Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
0 - 3
191882 ma
27-09 2021
Kl. 18:30
Ølstykke FC Albertslund BS 72 Ølstykke Stadion
4 - 4
191883 on
29-09 2021
Kl. 19:00
Stenløse BK Fredensborg BI Stenløse Stadion
UHT

Udehold taberdømt

191832 ti
05-10 2021
Kl. 20:30
Hillerød Fodbold Ølstykke FC Hillerød Stadion
3 - 2
191835
on
13-10 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC Stenløse BK Ølstykke Stadion Kunstgræs
2 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Puljevinderen er Sjællandsmester og rykker op i Østrækken
DBU Sjælland har en repræsentant tilstede ved holdets sidste kamp i puljen, hvor der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen af puljen.

Log ind