MENU

U11 Drenge 1 8-mands (10) Forår, Pulje 1 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
256806 on
14-04 2021
Kl. 18:45
Oversidder Hørsholm-Usserød IK
256807
17-04 2021
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK Oversidder Karsemosegård
256808
17-04 2021
Kl. 10:00
IS Skævinge Melby-Liseleje IF Baunehøj Stadion
3 - 5
256805
17-04 2021
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Hillerød Fodbold Virum Stadion
5 - 0
256809
17-04 2021
Kl. 11:15
Farum BK Allerød Fodbold Klub Farum Park
1 - 7
256810 ti
20-04 2021
Kl. 18:00
Melby-Liseleje IF Farum BK Melby Stadion
7 - 1
256812
24-04 2021
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK Virum-Sorgenfri BK Hørsholm Idrætspark
6 - 0
256813
24-04 2021
Kl. 10:00
Oversidder Oversidder
256814
24-04 2021
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Nivå-Kokkedal FK Allerød Idrætspark
3 - 5
256811
25-04 2021
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold IS Skævinge Hillerød Stadion
2 - 1
256817 on
28-04 2021
Kl. 19:00
Oversidder Allerød Fodbold Klub
256815
to
29-04 2021
Kl. 17:45
Melby-Liseleje IF Hillerød Fodbold Melby Stadion
3 - 1
256818
01-05 2021
Kl. 10:00
IS Skævinge Hørsholm-Usserød IK Baunehøj Stadion
2 - 7
256816
01-05 2021
Kl. 11:00
Virum-Sorgenfri BK Oversidder Virum Stadion
256822
08-05 2021
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK Oversidder Karsemosegård
256823
08-05 2021
Kl. 10:00
Oversidder IS Skævinge
256824
08-05 2021
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Virum-Sorgenfri BK Allerød Idrætspark
0 - 4
256820
09-05 2021
Kl. 11:30
Hillerød Fodbold Farum BK Hillerød Stadion
4 - 4
256825
15-05 2021
Kl. 10:00
Melby-Liseleje IF Oversidder Melby Stadion
256826
15-05 2021
Kl. 11:00
Virum-Sorgenfri BK Nivå-Kokkedal FK Virum Stadion
1 - 6
256829
15-05 2021
Kl. 11:15
Farum BK Oversidder Farum Park
256830 on
19-05 2021
Kl. 19:00
Oversidder Virum-Sorgenfri BK
256833
22-05 2021
Kl. 10:00
Oversidder Hillerød Fodbold
256832
22-05 2021
Kl. 11:30
Nivå-Kokkedal FK IS Skævinge Karsemosegård
10 - 7
256831 on
26-05 2021
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK Farum BK Hørsholm Idrætspark
5 - 3
256834 on
26-05 2021
Kl. 18:30
Allerød Fodbold Klub Melby-Liseleje IF Allerød Idrætspark
2 - 6
256835
29-05 2021
Kl. 10:00
Melby-Liseleje IF Nivå-Kokkedal FK Melby Stadion
4 - 3
256836
29-05 2021
Kl. 10:00
Hillerød Fodbold Allerød Fodbold Klub Hillerød Stadion
4 - 5
256837
29-05 2021
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK Oversidder Hørsholm Idrætspark
256838
29-05 2021
Kl. 10:00
IS Skævinge Oversidder Baunehøj Stadion
256839
29-05 2021
Kl. 11:15
Farum BK Virum-Sorgenfri BK Farum Park
0 - 9
256828 on
02-06 2021
Kl. 18:00
IS Skævinge Allerød Fodbold Klub Baunehøj Stadion
2 - 6
256841 on
02-06 2021
Kl. 19:00
Oversidder Melby-Liseleje IF
256840
05-06 2021
Kl. 11:00
Virum-Sorgenfri BK IS Skævinge Virum Stadion
UMH
256843
05-06 2021
Kl. 11:15
Farum BK Oversidder Farum Park
256842
06-06 2021
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK Hillerød Fodbold Karsemosegård
4 - 4
256845
12-06 2021
Kl. 10:00
Melby-Liseleje IF Virum-Sorgenfri BK Melby Stadion
2 - 4
256846
12-06 2021
Kl. 10:00
Hillerød Fodbold Oversidder Hillerød Stadion
256847
12-06 2021
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK Nivå-Kokkedal FK Hørsholm Idrætspark
3 - 3
256848
12-06 2021
Kl. 10:00
IS Skævinge Farum BK Baunehøj Stadion
UMH
256849
12-06 2021
Kl. 10:00
Oversidder Allerød Fodbold Klub
256844 on
16-06 2021
Kl. 18:00
Allerød Fodbold Klub Hørsholm-Usserød IK Allerød Idrætspark
4 - 3
256821
19-06 2021
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK Melby-Liseleje IF Hørsholm Idrætspark
2 - 5
256819
19-06 2021
Kl. 11:15
Farum BK Nivå-Kokkedal FK Farum Park
5 - 5
256827
ti
22-06 2021
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK Hillerød Fodbold Hørsholm Idrætspark
3 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind