MENU

U11 Drenge 4 8-mands (10) Forår, Pulje 1 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
735498 on
14-04 2021
Kl. 18:45
IF Skjold Birkerød FIF/Ålholm Birkerød Stadion
5 - 3
735500 on
14-04 2021
Kl. 18:45
Helsingør IF Fodbold Oversidder Helsingør Idrætspark
735497
17-04 2021
Kl. 10:00
FC Rudersdal Brødeskov IF Rundforbi Stadion
7 - 2
735496
18-04 2021
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK Nivå-Kokkedal FK Hørsholm Idrætspark
0 - 7
735499
18-04 2021
Kl. 11:00
IS Skævinge Hareskov IF (1) Baunehøj Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

735505 on
21-04 2021
Kl. 19:00
Oversidder IF Skjold Birkerød
735503
24-04 2021
Kl. 11:30
Brødeskov IF Hørsholm-Usserød IK Brødeskov Stadion
8 - 10
735501
25-04 2021
Kl. 10:00
Hareskov IF (1) Helsingør IF Fodbold Birkevang
UHT

Udehold taberdømt

735502
25-04 2021
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK IS Skævinge Karsemosegård
UHT

Udehold taberdømt

735508
01-05 2021
Kl. 10:00
FC Rudersdal Oversidder Rundforbi Stadion
735506
02-05 2021
Kl. 10:00
Hareskov IF (1) Nivå-Kokkedal FK Birkevang
1 - 9
735507
02-05 2021
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK FIF/Ålholm Hørsholm Idrætspark
4 - 3
735509
02-05 2021
Kl. 11:00
IS Skævinge Brødeskov IF Baunehøj Stadion
4 - 5
735510
02-05 2021
Kl. 11:00
Helsingør IF Fodbold IF Skjold Birkerød Helsingør Idrætspark
3 - 7
735515
on
05-05 2021
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød FC Rudersdal Birkerød Stadion
3 - 4
735517 on
05-05 2021
Kl. 19:00
Oversidder Hørsholm-Usserød IK
735516
fr
07-05 2021
Kl. 17:00
FIF/Ålholm IS Skævinge FIF-Stadion Kunstgræs
2 - 6
735514
08-05 2021
Kl. 12:30
Brødeskov IF Hareskov IF (1) Brødeskov Stadion
5 - 0
735521
15-05 2021
Kl. 11:00
IS Skævinge Oversidder Baunehøj Stadion
735518
16-05 2021
Kl. 10:00
Hareskov IF (1) FIF/Ålholm Birkevang
4 - 1
735519
16-05 2021
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK IF Skjold Birkerød Hørsholm Idrætspark
UDS
735520
16-05 2021
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK Brødeskov IF Karsemosegård
8 - 3
735670 on
19-05 2021
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød IS Skævinge Birkerød Stadion
4 - 4
735672 on
19-05 2021
Kl. 19:00
Oversidder Hareskov IF (1)
735671 fr
21-05 2021
Kl. 17:00
FIF/Ålholm Nivå-Kokkedal FK FIF-Stadion Kunstgræs
1 - 3
735668
22-05 2021
Kl. 10:00
FC Rudersdal Hørsholm-Usserød IK Rundforbi Stadion
3 - 7
735669
22-05 2021
Kl. 12:30
Brødeskov IF Helsingør IF Fodbold Brødeskov Stadion
UHT

Udehold taberdømt

735667 to
27-05 2021
Kl. 18:30
Helsingør IF Fodbold FC Rudersdal Helsingør Idrætspark
1 - 10
735673
30-05 2021
Kl. 10:00
Hareskov IF (1) IF Skjold Birkerød Birkevang
5 - 0
735674
30-05 2021
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK Oversidder Karsemosegård
735676
30-05 2021
Kl. 11:00
IS Skævinge FC Rudersdal Baunehøj Stadion
9 - 3
735687 on
02-06 2021
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød Nivå-Kokkedal FK Birkerød Stadion
5 - 1
736604 on
02-06 2021
Kl. 19:00
Oversidder Brødeskov IF
735675 to
03-06 2021
Kl. 17:30
Brødeskov IF FIF/Ålholm Brødeskov Stadion
3 - 3
735685
06-06 2021
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK IS Skævinge Hørsholm Idrætspark
10 - 0
736602
06-06 2021
Kl. 11:00
Helsingør IF Fodbold FIF/Ålholm Helsingør Idrætspark
5 - 6
736650 on
09-06 2021
Kl. 19:00
FIF/Ålholm Oversidder FIF-Stadion Kunstgræs
735504
fr
11-06 2021
Kl. 17:00
FIF/Ålholm FC Rudersdal FIF-Stadion Kunstgræs
0 - 2
736608
12-06 2021
Kl. 11:00
IS Skævinge Helsingør IF Fodbold Baunehøj Stadion
6 - 7
736606
13-06 2021
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK FC Rudersdal Karsemosegård
4 - 3
736605
13-06 2021
Kl. 11:00
Hareskov IF (1) Hørsholm-Usserød IK Birkevang
0 - 7
736607 ti
15-06 2021
Kl. 17:30
Brødeskov IF IF Skjold Birkerød Brødeskov Stadion
6 - 6
735686
19-06 2021
Kl. 10:00
FC Rudersdal Hareskov IF (1) Rundforbi Stadion
7 - 3
735513
20-06 2021
Kl. 11:00
Nivå-Kokkedal FK Helsingør IF Fodbold Karsemosegård
UHT

Udehold taberdømt

735677
26-06 2021
Kl. 11:00
Helsingør IF Fodbold Hørsholm-Usserød IK Helsingør Idrætspark
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind