MENU

8-M+32 1 - Efterår, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
553151 ma
09-08 2021
Kl. 19:00
Oversidder Vallensbæk IF
553152 ma
09-08 2021
Kl. 19:00
Ringsted IF Mosede BK Ringsted Stadion
2 - 0
553149
ma
09-08 2021
Kl. 19:00
Slangerup & Omegn IF Hundige BK Slangerup Stadion Kunst
4 - 6
553153 fr
13-08 2021
Kl. 18:00
Høje Tåstrup IF Oversidder Gadehaveskolen kunstgræs
553157 ma
16-08 2021
Kl. 20:00
KFUM BK, Roskilde Slangerup & Omegn IF Lillevang Idrætscenter
2 - 0
553158
on
18-08 2021
Kl. 19:00
Vallensbæk IF Greve Fodbold Vallensbæk Idrætscenter
1 - 4
553225 on
18-08 2021
Kl. 19:00
Oversidder Oversidder
553155
on
18-08 2021
Kl. 19:00
Mosede BK Høje Tåstrup IF Mosede-skolen
7 - 1
553156
on
18-08 2021
Kl. 19:00
Hundige BK Ringsted IF Hundige Boldfælled
7 - 1
553227
ma
23-08 2021
Kl. 19:00
Slangerup & Omegn IF Vallensbæk IF Slangerup Stadion Kunst
5 - 3
553236 ma
23-08 2021
Kl. 19:00
Ringsted IF KFUM BK, Roskilde Ringsted Stadion
2 - 2
553226
to
26-08 2021
Kl. 19:00
Mosede BK Hundige BK Mosede-skolen
6 - 1
553237 fr
27-08 2021
Kl. 18:00
Høje Tåstrup IF Oversidder Gadehaveskolen kunstgræs
553255 ma
30-08 2021
Kl. 19:00
Oversidder Greve Fodbold
553241
ma
30-08 2021
Kl. 20:00
KFUM BK, Roskilde Mosede BK Lillevang Idrætscenter
1 - 1
553257 on
01-09 2021
Kl. 18:45
Oversidder Slangerup & Omegn IF
553256 on
01-09 2021
Kl. 19:00
Vallensbæk IF Ringsted IF Vallensbæk Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

553229 to
02-09 2021
Kl. 19:00
Greve Fodbold Oversidder Greve Idræts Center
553259 ma
06-09 2021
Kl. 19:00
Slangerup & Omegn IF Oversidder Slangerup Stadion Kunst
553263 ma
06-09 2021
Kl. 20:15
Ringsted IF Oversidder Benløsehallen Kunstgræs
553258
on
08-09 2021
Kl. 18:30
Mosede BK Vallensbæk IF Mosede-skolen
11 - 0
553270 fr
10-09 2021
Kl. 18:00
Høje Tåstrup IF Greve Fodbold Gadehaveskolen kunstgræs
1 - 5
553291 ma
13-09 2021
Kl. 19:00
Oversidder Ringsted IF
553290 ma
13-09 2021
Kl. 20:00
KFUM BK, Roskilde Høje Tåstrup IF Lillevang Idrætscenter
3 - 0
553293 on
15-09 2021
Kl. 18:15
Oversidder Mosede BK
553292
on
15-09 2021
Kl. 18:30
Vallensbæk IF Hundige BK Vallensbæk Idrætscenter
2 - 5
553239
fr
17-09 2021
Kl. 19:00
Hundige BK Høje Tåstrup IF Hundige Boldfælled
8 - 2
553298 ma
20-09 2021
Kl. 19:45
Ringsted IF Greve Fodbold Ringsted Stadion
1 - 4
553297 ma
20-09 2021
Kl. 20:00
KFUM BK, Roskilde Vallensbæk IF Lillevang Idrætscenter
2 - 1
553294 on
22-09 2021
Kl. 18:00
Mosede BK Oversidder Mosede-skolen
553295 on
22-09 2021
Kl. 18:00
Hundige BK Oversidder Hundige Boldfælled
553332 to
23-09 2021
Kl. 20:15
Hundige BK Greve Fodbold Hundige Boldfælled
2 - 4
553317 ma
27-09 2021
Kl. 19:00
Oversidder Hundige BK
553306 ma
27-09 2021
Kl. 19:00
Slangerup & Omegn IF Ringsted IF Slangerup Stadion Kunst
UHT

Udehold taberdømt

553261
ti
28-09 2021
Kl. 18:30
Hundige BK KFUM BK, Roskilde Hundige Boldfælled
3 - 0
553325 on
29-09 2021
Kl. 17:45
Oversidder KFUM BK, Roskilde
553320 fr
01-10 2021
Kl. 18:00
Høje Tåstrup IF Vallensbæk IF Gadehaveskolen kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

553316
02-10 2021
Kl. 13:00
Greve Fodbold Mosede BK Greve Idræts Center
1 - 2
553341
03-10 2021
Kl. 13:00
Ringsted IF Høje Tåstrup IF Ringsted Stadion
7 - 2
553340 ma
04-10 2021
Kl. 20:00
KFUM BK, Roskilde Oversidder Lillevang Idrætscenter
553330
on
06-10 2021
Kl. 17:30
Mosede BK Slangerup & Omegn IF Mosede-skolen
1 - 0
553347 on
06-10 2021
Kl. 19:00
Vallensbæk IF Oversidder Vallensbæk Idrætscenter
553150 to
07-10 2021
Kl. 19:30
Greve Fodbold KFUM BK, Roskilde Greve Idræts Center
2 - 0
553299
10-10 2021
Kl. 16:00
Høje Tåstrup IF Slangerup & Omegn IF Gadehaveskolen kunstgræs
UMH
553287 to
14-10 2021
Kl. 19:30
Greve Fodbold Slangerup & Omegn IF Greve Idræts Center
3 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind