MENU

U11 Drenge 4 8-mands (11) Efterår, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
527386
15-08 2021
Kl. 10:00
Hareskov IF Ølstykke FC Birkevang
7 - 0
527385
15-08 2021
Kl. 10:30
Frederikssund FB Orient GI Oppe-Sundby Stadion
5 - 3
527507
21-08 2021
Kl. 09:30
Orient GI Hareskov IF Islev Skole
1 - 9
527506
22-08 2021
Kl. 10:00
Ølstykke FC BFC Lundegården Ølstykke Stadion
3 - 6
527499
22-08 2021
Kl. 12:00
IF Bytoften Frederikssund FB Gladsaxe skole
2 - 2
527535
28-08 2021
Kl. 10:00
Orient GI Ølstykke FC Islev Skole
1 - 5
527532
29-08 2021
Kl. 10:00
Hareskov IF IF Bytoften Birkevang
2 - 2
527531
29-08 2021
Kl. 14:00
Frederikssund FB BFC Lundegården Oppe-Sundby Stadion
3 - 0
527387
ti
31-08 2021
Kl. 18:00
BFC Lundegården IF Bytoften Skovmarkskolen
5 - 2
527538
04-09 2021
Kl. 10:00
BFC Lundegården Hareskov IF Skovmarkskolen
2 - 9
527537
05-09 2021
Kl. 09:45
IF Bytoften Orient GI Gladsaxe skole
3 - 5
527536
05-09 2021
Kl. 10:30
Frederikssund FB Ølstykke FC Oppe-Sundby Stadion
4 - 3
527539
12-09 2021
Kl. 10:00
Hareskov IF Frederikssund FB Birkevang
3 - 5
527540
12-09 2021
Kl. 10:00
Ølstykke FC IF Bytoften Ølstykke Stadion
0 - 4
527542
12-09 2021
Kl. 10:00
Orient GI BFC Lundegården Islev Skole
5 - 5
527577
18-09 2021
Kl. 10:00
Orient GI Frederikssund FB Islev Skole
1 - 5
527576
19-09 2021
Kl. 10:00
Ølstykke FC Hareskov IF Ølstykke Stadion
1 - 2
527546
19-09 2021
Kl. 12:00
IF Bytoften BFC Lundegården Gladsaxe skole
3 - 5
527580
25-09 2021
Kl. 11:00
BFC Lundegården Ølstykke FC Skovmarkskolen
3 - 4
527579
26-09 2021
Kl. 10:00
Hareskov IF Orient GI Birkevang
5 - 1
527578
26-09 2021
Kl. 10:30
Frederikssund FB IF Bytoften Oppe-Sundby Stadion
5 - 3
527590
02-10 2021
Kl. 11:00
BFC Lundegården Frederikssund FB Skovmarkskolen
0 - 6
527582
03-10 2021
Kl. 10:00
Ølstykke FC Orient GI Ølstykke Stadion
1 - 1
527581
03-10 2021
Kl. 13:00
IF Bytoften Hareskov IF Gladsaxe skole
2 - 5
532842
09-10 2021
Kl. 09:30
Orient GI IF Bytoften Islev Skole
4 - 3
527591
10-10 2021
Kl. 10:00
Hareskov IF BFC Lundegården Birkevang
6 - 2
532738
10-10 2021
Kl. 10:00
Ølstykke FC Frederikssund FB Ølstykke Stadion
0 - 3
569752
on
13-10 2021
Kl. 17:30
BFC Lundegården Orient GI Skovmarkskolen
2 - 1
569751
16-10 2021
Kl. 12:00
IF Bytoften Ølstykke FC Gladsaxe skole
UHT

Udehold taberdømt

569750
17-10 2021
Kl. 10:30
Frederikssund FB Hareskov IF Oppe-Sundby Stadion
5 - 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind