MENU

U13 Piger 2 (09) 8M Efterår (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
277580
22-08 2021
Kl. 10:00
Oversidder Hvidovre IF
277581 on
25-08 2021
Kl. 18:00
Vestamager 3 Brønshøj 2 Hekla Park
1 - 6
277584
29-08 2021
Kl. 10:00
Nørrebro United B 1908 Kunst, Mimersparken
1 - 4
277588
29-08 2021
Kl. 10:00
Vestia 2 Husum Bk Bavnehøj Idrætsanlæg
2 - 8
277586
29-08 2021
Kl. 14:00
Vestamager 3 FA 2000 2 Vestamager Idrætsanlæg
7 - 3
277587
29-08 2021
Kl. 16:00
Brønshøj 2 Fix Tingbjerg Idrætspark
Udehold taberdømt
277589
29-08 2021
Kl. 16:00
JIF Hakoah Oversidder Ryparken Idrætsanlæg
277585
29-08 2021
Kl. 16:00
Hvidovre IF FC Damsø 2 Hvidovre IF's baner
Udehold taberdømt
277719 ti
31-08 2021
Kl. 18:00
Hvidovre IF JIF Hakoah Avedøre Stadion Kunstgræs
3 - 0
277993 ti
31-08 2021
Kl. 18:00
B 1908 Brønshøj 2 Sundby Idrætspark
2 - 4
277992 on
01-09 2021
Kl. 18:00
Vestamager 3 FC Damsø 2 Hekla Park
9 - 0
277994
on
01-09 2021
Kl. 18:00
Husum Bk Nørrebro United Husumparken
7 - 1
277995 on
01-09 2021
Kl. 18:00
Oversidder Vestia 2
278001
04-09 2021
Kl. 09:30
Nørrebro United Oversidder Kunst, Mimersparken
277996
05-09 2021
Kl. 10:00
FA 2000 2 B 1908 Jens Jessens Vej
4 - 1
277998
05-09 2021
Kl. 10:00
Hvidovre IF Vestamager 3 Hvidovre IF's baner
Udehold taberdømt
278000
05-09 2021
Kl. 10:00
Brønshøj 2 Husum Bk Tingbjerg Idrætspark
4 - 4
277997
05-09 2021
Kl. 12:00
Vestia 2 JIF Hakoah Bavnehøj Idrætsanlæg
7 - 3
277999 ma
06-09 2021
Kl. 18:15
FC Damsø 2 Fix Vanløse Idrætspark
3 - 4
277704 ti
07-09 2021
Kl. 17:00
Fix FA 2000 2 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
3 - 10
278002
12-09 2021
Kl. 10:00
Husum Bk FA 2000 2 Husumparken
1 - 5
279761
12-09 2021
Kl. 12:00
Fix Vestamager 3 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Hjemmehold taberdømt
278017
12-09 2021
Kl. 13:00
Vestia 2 Hvidovre IF Bavnehøj Idrætsanlæg
3 - 2
278018
12-09 2021
Kl. 16:00
B 1908 FC Damsø 2 Sundby Idrætspark
3 - 2
279760
12-09 2021
Kl. 16:00
Oversidder Brønshøj 2
279804
19-09 2021
Kl. 14:00
JIF Hakoah Nørrebro United Ryparken Idrætsanlæg
3 - 4
279805
26-09 2021
Kl. 10:00
Vestamager 3 B 1908 Vestamager Idrætsanlæg
1 - 6
279807
26-09 2021
Kl. 10:00
Hvidovre IF Fix Hvidovre IF's baner
5 - 4
279809
26-09 2021
Kl. 10:00
FC Damsø 2 Husum Bk Vanløse Idrætspark
1 - 9
279810
26-09 2021
Kl. 10:00
FA 2000 2 Oversidder Jens Jessens Vej
279808
26-09 2021
Kl. 12:00
Nørrebro United Vestia 2 Kunst, Mimersparken
0 - 1
279812 on
29-09 2021
Kl. 18:00
Hvidovre IF Nørrebro United Avedøre Skole
2 - 4
279813 on
29-09 2021
Kl. 18:00
Oversidder FC Damsø 2
279814 on
29-09 2021
Kl. 18:00
Vestia 2 Brønshøj 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
4 - 2
279815
on
29-09 2021
Kl. 18:00
Husum Bk Vestamager 3 Husumparken
3 - 1
279816 on
29-09 2021
Kl. 18:00
B 1908 Fix Sundby Idrætspark
8 - 0
279845
03-10 2021
Kl. 11:00
Fix Husum Bk Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Hjemmehold taberdømt
279819
03-10 2021
Kl. 12:00
Brønshøj 2 Nørrebro United Tingbjerg Idrætspark
2 - 1
279846
03-10 2021
Kl. 16:00
Vestamager 3 Oversidder Hekla Park
279817
03-10 2021
Kl. 16:00
Hvidovre IF B 1908 Avedøre Stadion Kunstgræs
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
279818 ma
04-10 2021
Kl. 17:15
FC Damsø 2 JIF Hakoah Vanløse Idrætspark
3 - 5
279844 on
06-10 2021
Kl. 17:30
FA 2000 2 Vestia 2 Jens Jessens Vej
3 - 3
279847
10-10 2021
Kl. 10:00
Husum Bk B 1908 Husumparken
9 - 0
279848
10-10 2021
Kl. 10:00
Nørrebro United FA 2000 2 Kunst, Mimersparken
0 - 4
279849
10-10 2021
Kl. 10:00
Brønshøj 2 Hvidovre IF Tingbjerg Idrætspark
4 - 1
279850
10-10 2021
Kl. 10:00
Vestia 2 FC Damsø 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
4 - 2
279852
10-10 2021
Kl. 10:00
JIF Hakoah Vestamager 3 Ryparken Idrætsanlæg
Ude- og hjemmehold taberdømt
279853
10-10 2021
Kl. 10:00
Oversidder Fix
Udehold taberdømt
279811 to
14-10 2021
Kl. 16:45
JIF Hakoah FA 2000 2 Ryparken Idrætsanlæg
2 - 5
279858
17-10 2021
Kl. 12:00
Vestamager 3 Vestia 2 Hekla Park
3 - 0
279859
17-10 2021
Kl. 16:00
B 1908 Oversidder Sundby Idrætspark
279855
17-10 2021
Kl. 16:00
Husum Bk Hvidovre IF Husumparken
5 - 1
279856
17-10 2021
Kl. 16:00
FA 2000 2 Brønshøj 2 Jens Jessens Vej
0 - 5
279857
17-10 2021
Kl. 16:00
FC Damsø 2 Nørrebro United Vanløse Idrætspark
Udehold taberdømt
277578
24-10 2021
Kl. 10:00
Husum Bk JIF Hakoah Husumparken
Udehold taberdømt
277579
24-10 2021
Kl. 10:00
FC Damsø 2 FA 2000 2 Vanløse Idrætspark
0 - 6
277583
24-10 2021
Kl. 10:00
B 1908 Vestia 2 Sundby Idrætspark
2 - 6
277582 ma
25-10 2021
Kl. 17:00
Fix Nørrebro United Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Hjemmehold taberdømt
279806 ma
25-10 2021
Kl. 17:00
Brønshøj 2 JIF Hakoah Tingbjerg Idrætspark
6 - 1
279854 to
28-10 2021
Kl. 17:00
Fix JIF Hakoah Gadelandet
Hjemmehold taberdømt
279861
31-10 2021
Kl. 09:45
Hvidovre IF FA 2000 2 Avedøre Stadion Kunstgræs
2 - 3
279862
31-10 2021
Kl. 10:00
Brønshøj 2 FC Damsø 2 Tingbjerg Idrætspark
2 - 2
279863
31-10 2021
Kl. 10:00
Nørrebro United Vestamager 3 Kunst, Mimersparken
1 - 5
279864
31-10 2021
Kl. 10:00
Vestia 2 Fix Bavnehøj Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
279865
31-10 2021
Kl. 10:00
Oversidder Husum Bk
279860
31-10 2021
Kl. 10:00
JIF Hakoah B 1908 Ryparken Idrætsanlæg
2 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind