MENU

U13 Drenge/11 (2009) - DBU Jylland Pokal (2022) //

Kampnr Runde Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
839183 1 on
18-08 2021
Kl. 19:00
Aabenraa BK (L4/757) Ensted/Rødekro (L2/728) Aabenraa Stadion
Hjemmehold taberdømt
839139
1 on
18-08 2021
Kl. 19:00
EIF/NSG (L4/750) Ikast FC (L2/725) Ejstrupholm Stadion
2
-
6
839140
1 on
18-08 2021
Kl. 19:00
HOG Hinnerup (L2/725) ACFC (L2/724) Haldum/Hinnerup Hallen Idrætsanlæg
5
-
3
839141 1 on
18-08 2021
Kl. 19:00
FC Kolding Nord (L3/743) Skibet IF (L3/741) Forum Kolding Bramdrupdam
3
-
1
839142 1 on
18-08 2021
Kl. 19:00
Stavtrup/Viby (L2/725) TRIF (L2/724) AURA Park (Stavtrup)
0
-
4
839181
1 on
18-08 2021
Kl. 19:00
Odder IGF (L2/726) HEI (L2/724) Spektrum Odder
4
-
5
839182 1 on
18-08 2021
Kl. 19:15
Stensballe IK (L3/741) Sejs Svejbæk IF (L2/725) Stensballe Hallen
0
-
4
839184 1 ma
23-08 2021
Kl. 18:30
Vinding SF (L2/728) Varde IF (L2/727) Vinding Stadion
3
-
2
839136 1 on
25-08 2021
Kl. 18:30
Nibe B (L3/733) Vejgaard B (L3/732) Nibe Stadion
0
-
4
839138 1 to
26-08 2021
Kl. 19:00
Guldminen (C) Vinding UIF (L4/746) Stadome, Ikast (kunst)
21
-
1
839137
1 ma
30-08 2021
Kl. 18:00
Skjern GF (L3/742) Ringkøbing IF (L2/723) Skjern Idrætspark
6
-
3
839135
1 ti
31-08 2021
Kl. 19:00
Jetsmark IF (L4/741) Tornby IF (L3/731) Sparekassen Danmark Arena (Pandrup)
5
-
4
493922 2 on
15-09 2021
Kl. 18:00
Guldminen (C) Vildbjerg SF (L1B/712) EDC Arena – Ikast (kunst)
6
-
3
494316 2 on
15-09 2021
Kl. 18:30
Ensted/Rødekro (L2/728) SUB Sønderborg (L1B/714) Ensted Hallen
4
-
2
493848
2 on
22-09 2021
Kl. 18:00
Jetsmark IF (L4/741) Skibsby-Højene IF (L2/721) Sparekassen Danmark Arena (Pandrup)
2
-
6
493849
2 on
22-09 2021
Kl. 18:00
Skjern GF (L3/742) FS Holstebro (L2B/721) Skjern Idrætspark
1
-
3
493902
2 on
22-09 2021
Kl. 18:00
Ikast FC (L2/725) Thisted FC (L1B/711) Ikast FC Stadion Allé
0
-
1
494637
2 on
22-09 2021
Kl. 18:00
TRIF (L2/724) HOG Hinnerup (L2/725) TRIF Kunstgræsbane
6
-
7
494707
2 on
22-09 2021
Kl. 18:00
Sejs Svejbæk IF (L2/725) Vinding SF (L2/728) Sejs Stadion
4
-
2
494708
2 on
22-09 2021
Kl. 18:00
Skødstrup SF (L1B/712) IF Lyseng (L1B/713) ed Park (Skødstrup)
3
-
2
494709
2 on
22-09 2021
Kl. 18:00
HEI (L2/724) FC Skanderborg (L1B/713) Invita Arena, Skæring
3
-
4
494635
2 on
22-09 2021
Kl. 18:45
FC Kolding Nord (L3/743) FC Sønderborg (L1B/714) Forum Kolding Bramdrupdam
2
-
5
786865
3 on
13-10 2021
Kl. 18:15
HOG Hinnerup (L2/725) AGF (L1/702) Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
1
-
8
786864 3 ti
26-10 2021
Kl. 18:00
Ensted/Rødekro (L2/728) Kolding IF (L1/702) Rødekro Kunstgræsbane
0
-
4
786861 3 ti
26-10 2021
Kl. 18:30
Thisted FC (L1B/711) Herning Fremad (L1/701) Thisted Kunstgræsbane
1
-
5
786863 3 on
27-10 2021
Kl. 18:00
Guldminen (C) Silkeborg IF (L1A/701) Ikast FC Stadion Allé
4
-
2
786867 3 on
27-10 2021
Kl. 18:00
Helle FC (L1B/714) Vejle B (L1/702) Næsbjerg Idrætsanlæg
0
-
8
786870
3 ti
02-11 2021
Kl. 18:00
Skødstrup SF (L1B/712) AaB (L1A/701) Hammel Kunstgræsbane
7
-
6
786862
3 on
03-11 2021
Kl. 19:00
FC Salling (L2B/712) FK Viborg (L1A/701) Egeris Idrætsanlæg
1
-
0
786866
3 ti
09-11 2021
Kl. 17:45
SGI/SSK (L1B/714) Esbjerg fB (L1/703) Guldager IC Kunstgræbane
2
-
3
786868
3 on
10-11 2021
Kl. 17:30
FC Skanderborg (L1B/713) Horsens fS (L1/702) Vestergadeanlægget
2
-
4
786869
3 on
10-11 2021
Kl. 19:00
FC Sønderborg (L1B/714) Haderslev FK (L1/703) Aarsbjerg Idrætscenters Kunstgræsbane
0
-
4
786871
3 on
10-11 2021
Kl. 19:00
Sejs Svejbæk IF (L2/725) Randers Freja (L1/701) Sejs Kunstgræs 8-mands
0
-
3
786860 3 on
10-11 2021
Kl. 19:00
Vejgaard B (L3/732) Skibsby-Højene IF (L2/721) Gistrup kunstgræsanlæg
0
-
3
401099
4
21-11 2021
Kl. 14:00
Skibsby-Højene IF (L2/721) FC Salling (L2B/712) Højene Hallen
7
-
8
399760
4 ma
06-12 2021
Kl. 18:30
Skødstrup SF (L1B/712) Vejle B (L1/702) Hornslet Kunstgræsbane
6
-
7
401237
4 on
02-03 2022
Kl. 18:30
FS Holstebro (L2B/721) Randers Freja (L1/701) Staby Efterskoles Kunstgræsbane
0
-
6
399759
4 on
09-03 2022
Kl. 17:45
Haderslev FK (L1/703) AGF (L1/702) Haderslev Kunstgræsbane
2
-
3
401238 4
13-03 2022
Kl. 12:00
Esbjerg fB (L1/703) Herning Fremad (L1/701) Esbjerg Idrætspark
0
-
2
582325
5 on
23-03 2022
Kl. 19:00
Guldminen (C) Randers Freja (L1/701) Ikast FC Stadion Allé
0
-
2
582326
5 ti
29-03 2022
Kl. 18:30
FC Salling (L2B/712) Kolding IF (L1/702) Egeris Idrætsanlæg
0
-
4
582327 5 on
30-03 2022
Kl. 19:00
Herning Fremad (L1/701) Vejle B (L1/702) Herning Fremad's Kunstgræsbane 2
1
-
4
582324
5 on
06-04 2022
Kl. 18:30
AGF (L1/702) Horsens fS (L1/702) AGF's anlæg - Fredensvang
4
-
3
569087
6 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Kolding IF (L1/702) Randers Freja (L1/701) Autocentralen Park (Kolding Stadion)
4
-
1
569086
6 on
18-05 2022
Kl. 18:30
Vejle B (L1/702) AGF (L1/702) VB Parken
1
-
3
210645
7 on
08-06 2022
Kl. 19:00
Kolding IF (L1/702) AGF (L1/702) Autocentralen Park (Kolding Stadion)
1
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind