Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. aug 2021
17:30
Hasle B
0
Harlev IK
13
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
10:30
Brabrand IF
4
VSK Aarhus
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
11:15
Samsø IK
1
Todbjerg/Mejlby IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2021
13:00
VSK Aarhus
2
Samsø IK
5
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2021
17:30
Harlev IK
2
Brabrand IF
1
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2021
18:00
Todbjerg/Mejlby IF
4
Hasle B
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
17:30
Hasle B
VSK Aarhus
UHT
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2021
18:00
Todbjerg/Mejlby IF
1
Harlev IK
4
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2021
19:00
VSK Aarhus
1
Todbjerg/Mejlby IF
6
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2021
18:40
Brabrand IF
1
Hasle B
3
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
11:15
Samsø IK
6
Brabrand IF
2
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2021
18:00
Todbjerg/Mejlby IF
3
Brabrand IF
3
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2021
17:30
Harlev IK
7
VSK Aarhus
0
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
10:30
Hasle B
3
Samsø IK
3
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
19:00
VSK Aarhus
1
Brabrand IF
4
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2021
17:30
Harlev IK
6
Hasle B
1
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
10:45
Todbjerg/Mejlby IF
8
Samsø IK
3
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
11:15
Samsø IK
1
Harlev IK
4
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2021
17:30
Hasle B
2
Todbjerg/Mejlby IF
5
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2021
18:00
Brabrand IF
3
Harlev IK
0
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
11:15
Samsø IK
VSK Aarhus
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2021
17:15
Harlev IK
6
Todbjerg/Mejlby IF
2
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2021
17:30
VSK Aarhus
5
Hasle B
7
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
10:45
Brabrand IF
7
Samsø IK
2
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2021
17:30
Hasle B
2
Brabrand IF
9
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2021
17:45
Todbjerg/Mejlby IF
3
VSK Aarhus
0
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
10:30
Harlev IK
2
Samsø IK
1
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
17:30
Brabrand IF
1
Todbjerg/Mejlby IF
4
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2021
17:30
VSK Aarhus
2
Harlev IK
8
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
11:15
Samsø IK
2
Hasle B
1
|
U16, U15, U14, U13 rækker 8-mands
Spilleregler 8-mandsDer skal udfyldes elektronisk holdkort i denne række via DBU's Fodbold APP eller på www.dbujylland.dk - "Mit DBU".