Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. aug 2021
19:00
Galten FS
1
HOG Hinnerup
1
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2021
19:00
HEI
0
Ugelbølle IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2021
19:00
Oversidder
Odder IGF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2021
19:00
Viby IF
2
Aabyhøj IF
3
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2021
20:00
IF Lyseng
2
Brabrand IF
1
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2021
19:00
Aabyhøj IF
2
IF Lyseng
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2021
19:00
Odder IGF
1
Viby IF
3
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2021
19:00
Ugelbølle IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2021
19:00
HOG Hinnerup
2
HEI
2
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2021
19:00
Brabrand IF
0
Galten FS
2
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2021
19:00
Aabyhøj IF
4
Brabrand IF
1
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2021
19:00
HEI
3
Galten FS
1
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2021
19:00
Oversidder
HOG Hinnerup
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2021
19:00
Viby IF
3
Ugelbølle IF
3
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2021
20:00
IF Lyseng
2
Odder IGF
3
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2021
18:30
Odder IGF
1
Aabyhøj IF
1
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2021
18:30
Ugelbølle IF
IF Lyseng
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2021
18:30
HOG Hinnerup
6
Viby IF
1
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2021
18:30
Galten FS
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2021
18:30
Brabrand IF
0
HEI
2
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2021
18:30
Aabyhøj IF
1
Ugelbølle IF
0
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2021
18:30
Odder IGF
3
Brabrand IF
0
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2021
18:30
Oversidder
HEI
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2021
18:30
Viby IF
1
Galten FS
5
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2021
20:00
IF Lyseng
0
HOG Hinnerup
1
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
18:30
Ugelbølle IF
Odder IGF
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
18:30
HOG Hinnerup
2
Aabyhøj IF
1
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
18:30
HEI
3
Viby IF
0
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
18:30
Brabrand IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2021
18:00
Aabyhøj IF
4
Galten FS
1
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2021
18:00
Odder IGF
1
HOG Hinnerup
1
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2021
18:00
Ugelbølle IF
2
Brabrand IF
3
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2021
18:00
Viby IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2021
20:00
IF Lyseng
0
HEI
3
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2021
18:00
HOG Hinnerup
1
Ugelbølle IF
2
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2021
18:00
Galten FS
3
Odder IGF
2
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2021
18:00
HEI
2
Aabyhøj IF
1
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2021
18:00
Oversidder
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2021
18:00
Brabrand IF
7
Viby IF
2
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2021
18:45
Galten FS
2
IF Lyseng
1
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2022
19:30
HEI
Odder IGF
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2022
19:00
Aabyhøj IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2022
19:00
Ugelbølle IF
1
Galten FS
6
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2022
20:00
IF Lyseng
1
Viby IF
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
19:00
Brabrand IF
2
IF Lyseng
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
19:00
HOG Hinnerup
1
Galten FS
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
19:00
Ugelbølle IF
1
HEI
4
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
19:00
Odder IGF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
19:00
Aabyhøj IF
5
Viby IF
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
19:00
Viby IF
2
Odder IGF
5
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
19:00
Oversidder
Ugelbølle IF
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
19:00
HEI
1
HOG Hinnerup
0
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
19:00
Galten FS
3
Brabrand IF
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
20:00
IF Lyseng
2
Aabyhøj IF
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
19:00
Odder IGF
1
IF Lyseng
4
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
19:00
Brabrand IF
2
Aabyhøj IF
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
19:00
Galten FS
2
HEI
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
19:00
HOG Hinnerup
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
19:00
Ugelbølle IF
1
Viby IF
0
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:00
Aabyhøj IF
Odder IGF
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:00
Viby IF
1
HOG Hinnerup
0
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:00
Oversidder
Galten FS
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:00
HEI
1
Brabrand IF
1
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
20:00
IF Lyseng
3
Ugelbølle IF
2
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
19:00
HOG Hinnerup
IF Lyseng
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
19:00
Ugelbølle IF
0
Aabyhøj IF
2
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
19:00
Brabrand IF
1
Odder IGF
0
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
19:00
HEI
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
19:00
Galten FS
3
Viby IF
1
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
19:00
Odder IGF
Ugelbølle IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
19:00
Aabyhøj IF
4
HOG Hinnerup
1
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
19:00
Viby IF
1
HEI
7
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
19:00
Oversidder
Brabrand IF
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
19:00
HEI
1
IF Lyseng
0
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
19:00
Galten FS
2
Aabyhøj IF
4
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
19:00
HOG Hinnerup
Odder IGF
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
19:00
Brabrand IF
1
Ugelbølle IF
1
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
19:00
Oversidder
Viby IF
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
19:00
Ugelbølle IF
2
HOG Hinnerup
2
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
19:00
Odder IGF
Galten FS
HHT
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
19:00
Aabyhøj IF
2
HEI
1
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
19:00
IF Lyseng
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
19:10
Viby IF
3
Brabrand IF
3
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
20:00
IF Lyseng
0
Galten FS
4
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2022
19:00
Odder IGF
HEI
HHT
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2022
19:00
Viby IF
0
IF Lyseng
2
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2022
19:00
Oversidder
Aabyhøj IF
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2022
19:00
Galten FS
6
Ugelbølle IF
1
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2022
19:00
Brabrand IF
4
HOG Hinnerup
2
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2022
19:00
HOG Hinnerup
2
Brabrand IF
2
|