Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09. okt 2021
10:00
Hørsholm-Usserød IK (1)
Lyngby Boldklub 1921 (2)
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
10:00
AB
Virum-Sorgenfri BK (4)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
10:20
FC Holte (1)
Virum-Sorgenfri BK (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
10:20
Hørsholm-Usserød IK (2)
Nivå-Kokkedal FK (2)
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
10:40
Lyngby Boldklub 1921 (2)
AB
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
10:40
Virum-Sorgenfri BK (4)
FC Holte (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
11:00
Nivå-Kokkedal FK (2)
Hørsholm-Usserød IK (1)
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
11:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
Hørsholm-Usserød IK (2)
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
11:20
Hørsholm-Usserød IK (1)
AB
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
11:20
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Virum-Sorgenfri BK (4)
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
11:40
FC Holte (1)
Hørsholm-Usserød IK (2)
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
11:40
Virum-Sorgenfri BK (1)
Nivå-Kokkedal FK (2)
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
12:00
Hørsholm-Usserød IK (1)
FC Holte (1)
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
12:00
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Virum-Sorgenfri BK (1)
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
12:20
AB
Hørsholm-Usserød IK (2)
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
12:20
Virum-Sorgenfri BK (4)
Nivå-Kokkedal FK (2)
|
Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Der er ingen niveaudeling, så det er vigtigt at I stiller lige hold.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Der spilles uden målmand, sidstnævnte hold giver bolden op fra midten ved 1.halvlegs begyndelse.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.
Ved 4 kampe pr. hold: spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved 3 kampe pr. hold: spilletid 2x10 min pr. kamp.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk
Der er medaljer til alle spillere. 3-mands: 6 medaljer pr. hold.
Medaljerne bliver leveret til værtsklubben. Der kommer nærmere info til værtsklubben i uge 39.