MENU

VinterBOLD 7/8-mands M+40 1, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
931472
20-11 2021
Kl. 10:00
Albertslund IF BK Frem Albertslund Stadion Kunstgræs
4 - 6
931473 ma
22-11 2021
Kl. 20:30
BK Friheden Greve Fodbold Avedøre Stadion Kunstgræs
931476 on
01-12 2021
Kl. 20:30
Greve Fodbold Hellas Greve Idræts Center
5 - 1
931477 to
02-12 2021
Kl. 19:00
BK Frem BK Friheden Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
4 - 2
931475
05-12 2021
Kl. 12:00
Grønne Stjerne Albertslund IF Langbjergskolen
Kamp udsat
931480 to
16-12 2021
Kl. 19:00
BK Frem Greve Fodbold Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
2 - 2
931479 to
16-12 2021
Kl. 20:30
BK Friheden Grønne Stjerne Avedøre Stadion Kunstgræs
5 - 1
931478
08-01 2022
Kl. 09:45
Albertslund IF Hellas Albertslund Stadion Kunstgræs
3 - 2
931482
15-01 2022
Kl. 11:00
Albertslund IF Greve Fodbold Albertslund Stadion Kunstgræs
2 - 3
931484
15-01 2022
Kl. 11:30
Hellas BK Friheden Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 8
931483
16-01 2022
Kl. 14:00
Grønne Stjerne BK Frem Langbjergskolen
2 - 8
931485 ma
24-01 2022
Kl. 20:30
BK Friheden Albertslund IF Avedøre Stadion Kunstgræs
5 - 0
931486 on
26-01 2022
Kl. 20:30
Greve Fodbold Grønne Stjerne Greve Idræts Center
Kamp udsat
931489 on
02-02 2022
Kl. 20:30
Greve Fodbold BK Friheden Greve Idræts Center
3 - 4
931490 to
03-02 2022
Kl. 19:00
BK Frem Albertslund IF Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
5 - 5
931488
06-02 2022
Kl. 14:00
Grønne Stjerne Hellas Langbjergskolen
6 - 4
931502 ma
07-02 2022
Kl. 20:30
BK Friheden BK Frem Avedøre Stadion Kunstgræs
4 - 4
931491
12-02 2022
Kl. 13:30
Albertslund IF Grønne Stjerne Albertslund Stadion Kunstgræs
1 - 4
931550
12-02 2022
Kl. 13:30
Hellas Greve Fodbold Kunst, Valby IP, tribunen
Udehold taberdømt
931487 to
24-02 2022
Kl. 19:00
BK Frem Hellas Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
5 - 2
931552 on
02-03 2022
Kl. 20:30
Greve Fodbold BK Frem Greve Idræts Center
Udehold taberdømt
931553
05-03 2022
Kl. 11:00
Hellas Albertslund IF Kulbaneparken
Hjemmehold taberdømt
931551
06-03 2022
Kl. 14:00
Grønne Stjerne BK Friheden Langbjergskolen
4 - 3
931555 on
09-03 2022
Kl. 20:30
Greve Fodbold Albertslund IF Greve Idræts Center
3 - 3
931554 ma
14-03 2022
Kl. 20:30
BK Friheden Hellas Avedøre Stadion Kunstgræs
2 - 2
931556 to
17-03 2022
Kl. 19:00
BK Frem Grønne Stjerne Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
4 - 2
931559
19-03 2022
Kl. 11:00
Hellas BK Frem Kulbaneparken
2 - 6
931557
20-03 2022
Kl. 09:30
Albertslund IF BK Friheden Albertslund Stadion Kunstgræs
3 - 8
931558
20-03 2022
Kl. 14:00
Grønne Stjerne Greve Fodbold Langbjergskolen
Udehold taberdømt
931474
27-03 2022
Kl. 12:00
Hellas Grønne Stjerne Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Der skal ikke udfyldes holdkort i VinterBold

Log ind