MENU

M+32 B 11M - Forår/Efterår / Efter ombrydning, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
228206
to
02-06 2022
Kl. 19:00
Rødekro IF Haderslev FK 2 Fladhøj Idrætscenter
5
-
4
228208 to
02-06 2022
Kl. 19:00
Starup UIF (H) Øsby IF Staruphallen
4
-
2
228209 to
09-06 2022
Kl. 19:00
Øsby IF Rødekro IF Øsby Stadion
3
-
0
228210 to
09-06 2022
Kl. 19:00
Hellevad IF Starup UIF (H) Hellevad Skole
1
-
5
228211
to
09-06 2022
Kl. 19:00
Haderslev FK 2 Hammelev SUF Banerne ved Haderslev Idrætscenter
1
-
4
228212 to
16-06 2022
Kl. 19:00
Rødekro IF Starup UIF (H) Fladhøj Idrætscenter
0
-
2
228213
to
16-06 2022
Kl. 19:00
Hammelev SUF Øsby IF Hammelev Skole
3
-
1
228214
to
16-06 2022
Kl. 19:00
Haderslev FK 2 Hellevad IF Banerne ved Haderslev Idrætscenter
5
-
1
228215 ma
20-06 2022
Kl. 19:00
Rødekro IF Hellevad IF Fladhøj Idrætscenter
2
-
1
228216
on
22-06 2022
Kl. 19:00
Øsby IF Haderslev FK 2 Øsby Stadion
3
-
3
228207 to
30-06 2022
Kl. 19:00
Hammelev SUF Hellevad IF Hammelev Skole
Udehold taberdømt
228218 to
18-08 2022
Kl. 19:00
Starup UIF (H) Hammelev SUF Staruphallen
3
-
0
228220 to
25-08 2022
Kl. 19:00
Hellevad IF Øsby IF Hellevad Skole
1
-
4
228221
to
25-08 2022
Kl. 19:00
Haderslev FK 2 Starup UIF (H) Banerne ved Haderslev Idrætscenter
3
-
0
228222 to
01-09 2022
Kl. 19:00
Øsby IF Starup UIF (H) Øsby Stadion
3
-
3
228223
to
01-09 2022
Kl. 19:00
Hellevad IF Hammelev SUF Hellevad Skole
1
-
7
228224
to
01-09 2022
Kl. 19:00
Haderslev FK 2 Rødekro IF Banerne ved Haderslev Idrætscenter
6
-
0
228225 to
08-09 2022
Kl. 19:00
Rødekro IF Øsby IF Fladhøj Idrætscenter
0
-
5
228226
to
08-09 2022
Kl. 19:00
Hammelev SUF Haderslev FK 2 Hammelev Skole
2
-
3
228227 to
15-09 2022
Kl. 18:30
Starup UIF (H) Hellevad IF Staruphallen
Udehold taberdømt
228219
to
15-09 2022
Kl. 19:00
Hammelev SUF Rødekro IF Vojens Kunstgræsbane
1
-
0
228230 to
22-09 2022
Kl. 18:00
Starup UIF (H) Rødekro IF Staruphallen
Udehold taberdømt
228228
to
22-09 2022
Kl. 19:00
Øsby IF Hammelev SUF Øsby Stadion
1
-
3
228229
to
22-09 2022
Kl. 19:00
Hellevad IF Haderslev FK 2 Hellevad Skole
0
-
2
228232 to
29-09 2022
Kl. 18:15
Hellevad IF Rødekro IF Hellevad Skole
0
-
1
228233 to
29-09 2022
Kl. 19:00
Haderslev FK 2 Øsby IF Banerne ved Haderslev Idrætscenter
0
-
3
228231
to
29-09 2022
Kl. 19:00
Hammelev SUF Starup UIF (H) Vojens Kunstgræsbane
2
-
1
228236
to
06-10 2022
Kl. 17:30
Starup UIF (H) Haderslev FK 2 Staruphallen
3
-
0
228234
to
06-10 2022
Kl. 19:00
Rødekro IF Hammelev SUF Fladhøj Idrætscenter
3
-
4
228235 to
06-10 2022
Kl. 19:00
Øsby IF Hellevad IF Øsby Stadion
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 4 på mail eller på tlf: 8939 9940

Log ind