MENU

U13 Pige Futsal (09) Mellemrunde (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat Arrangør
321220
06-02 2022
Kl. 09:00
Farum BK Hareskov IF / Farum BK Karlslunde-hallerne Bane 1
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
Karlslunde IF
321221
06-02 2022
Kl. 09:10
Greve Fodbold BSF Karlslunde-hallerne Bane 1
0 - 0
Karlslunde IF
321222
06-02 2022
Kl. 09:20
Allerød Fodbold Klub Vestamager Karlslunde-hallerne Bane 1
Udehold taberdømt
Karlslunde IF
321223
06-02 2022
Kl. 09:30
BSF Farum BK Karlslunde-hallerne Bane 1
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
Karlslunde IF
321224
06-02 2022
Kl. 09:40
Hareskov IF / Farum BK Allerød Fodbold Klub Karlslunde-hallerne Bane 1
1 - 1
Karlslunde IF
321225
06-02 2022
Kl. 09:50
Vestamager Greve Fodbold Karlslunde-hallerne Bane 1
Hjemmehold taberdømt
Karlslunde IF
321226
06-02 2022
Kl. 10:00
BSF Hareskov IF / Farum BK Karlslunde-hallerne Bane 1
1 - 4
Karlslunde IF
321227
06-02 2022
Kl. 10:10
Farum BK Vestamager Karlslunde-hallerne Bane 1
Udehold taberdømt
Karlslunde IF
321228
06-02 2022
Kl. 10:20
Greve Fodbold Allerød Fodbold Klub Karlslunde-hallerne Bane 1
0 - 0
Karlslunde IF
321229
06-02 2022
Kl. 10:30
Hareskov IF / Farum BK Vestamager Karlslunde-hallerne Bane 1
Udehold taberdømt
Karlslunde IF
321230
06-02 2022
Kl. 10:40
Allerød Fodbold Klub BSF Karlslunde-hallerne Bane 1
0 - 1
Karlslunde IF
321231
06-02 2022
Kl. 10:50
Greve Fodbold Farum BK Karlslunde-hallerne Bane 1
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
Karlslunde IF
321232
06-02 2022
Kl. 11:00
Vestamager BSF Karlslunde-hallerne Bane 1
Hjemmehold taberdømt
Karlslunde IF
321233
06-02 2022
Kl. 11:10
Hareskov IF / Farum BK Greve Fodbold Karlslunde-hallerne Bane 1
2 - 1
Karlslunde IF
321234
06-02 2022
Kl. 11:20
Farum BK Allerød Fodbold Klub Karlslunde-hallerne Bane 1
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
Karlslunde IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Nummer 1-5 kvalificerer sig til finals i Roskilde

Husk benskinner til kampene

Log ind