MENU

U13 Drenge M (09) 8:8 Forår (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
484505
09-04 2022
Kl. 10:00
Frem 2 B 93 2 Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
2
-
3
484499
09-04 2022
Kl. 14:00
Vanløse Dragør 2 Vanløse Idrætspark
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
484500
10-04 2022
Kl. 14:00
Østerbro IF HIK 2 Ryparken Idrætsanlæg
3
-
2
484503 ma
11-04 2022
Kl. 17:45
Fremad Valby Valby Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
6
484506 ti
19-04 2022
Kl. 18:00
Valby Frem 2 Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
6
484515
23-04 2022
Kl. 10:00
KB 3 Østerbro IF Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
1
484516
23-04 2022
Kl. 14:00
B 93 2 Hellas B 93 Svanemølleanlæg.
4
-
4
484514
23-04 2022
Kl. 14:00
HIK 2 Vanløse HIK
1
-
5
484513
24-04 2022
Kl. 11:15
Dragør 2 Fremad Valby Dragør Bk
Udehold taberdømt
484521
30-04 2022
Kl. 10:00
Frem 2 Hellas Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
3
-
4
484518
30-04 2022
Kl. 12:30
Vanløse KB 3 Vanløse Idrætspark
6
-
1
484520
30-04 2022
Kl. 13:30
Fremad Valby HIK 2 Valby IP, tribunen
5
-
1
484519
30-04 2022
Kl. 14:30
Østerbro IF B 93 2 Ryparken Idrætsanlæg
0
-
3
484517
01-05 2022
Kl. 11:00
Valby Dragør 2 Valby IP, tribunen
4
-
3
484502 ma
02-05 2022
Kl. 18:00
Hellas KB 3 Engdraget
4
-
3
484525 fr
06-05 2022
Kl. 17:45
KB 3 Fremad Valby Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
0
484522
07-05 2022
Kl. 10:00
Dragør 2 Frem 2 Dragør Bk
1
-
2
484523
07-05 2022
Kl. 10:00
HIK 2 Valby HIK
3
-
3
484524
07-05 2022
Kl. 10:00
Hellas Østerbro IF Engdraget
5
-
0
484526
07-05 2022
Kl. 13:30
B 93 2 Vanløse B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
3
484529 on
11-05 2022
Kl. 18:00
Dragør 2 HIK 2 Dragør Bk
4
-
2
484531
14-05 2022
Kl. 10:00
Frem 2 Østerbro IF Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
4
-
0
484527
14-05 2022
Kl. 12:00
Valby KB 3 Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
0
484530
14-05 2022
Kl. 12:00
Fremad Valby B 93 2 Valby IP, tribunen
3
-
7
484528 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Vanløse Hellas Vanløse Idrætspark
4
-
0
484536
21-05 2022
Kl. 10:00
B 93 2 Valby B 93 Svanemølleanlæg.
6
-
2
484533
21-05 2022
Kl. 12:00
HIK 2 Frem 2 HIK
5
-
2
484534
21-05 2022
Kl. 12:00
Hellas Fremad Valby Engdraget
3
-
2
484535
21-05 2022
Kl. 12:00
KB 3 Dragør 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
2
484532
21-05 2022
Kl. 12:30
Østerbro IF Vanløse Ryparken Idrætsanlæg
0
-
6
484539 ti
24-05 2022
Kl. 18:45
HIK 2 KB 3 Gentofte Sportspark Vest
4
-
0
484541
28-05 2022
Kl. 10:00
Frem 2 Vanløse Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
2
-
2
484538
28-05 2022
Kl. 10:00
Dragør 2 B 93 2 Dragør Bk
0
-
6
484540
28-05 2022
Kl. 12:00
Fremad Valby Østerbro IF Valby IP, tribunen
Udehold taberdømt
484537
28-05 2022
Kl. 12:00
Valby Hellas Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
2
485011 on
01-06 2022
Kl. 19:00
Hellas Dragør 2 Engdraget
1
-
1
485013 fr
03-06 2022
Kl. 19:15
B 93 2 HIK 2 B 93 Svanemølleanlæg.
5
-
2
485012
04-06 2022
Kl. 10:00
Frem 2 KB 3 Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
3
-
3
485009
04-06 2022
Kl. 12:30
Vanløse Fremad Valby Vanløse Idrætspark
5
-
3
485010
04-06 2022
Kl. 13:15
Østerbro IF Valby Ryparken Idrætsanlæg
4
-
3
485016 ti
07-06 2022
Kl. 18:45
HIK 2 Hellas Gentofte Sportspark Vest
4
-
0
485014 on
08-06 2022
Kl. 17:30
Valby Vanløse Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
3
485072 to
09-06 2022
Kl. 17:45
KB 3 B 93 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
0
-
4
485015
11-06 2022
Kl. 12:30
Dragør 2 Østerbro IF Dragør Bk
3
-
2
485071
12-06 2022
Kl. 13:30
Fremad Valby Frem 2 Valby IP, tribunen
3
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind