U8 Drenge (15) 5v5 2 Efterår, Pulje 2 (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
295758 12:15 HIK 2 Brønshøj BK 1
12:15
HIK 2
Brønshøj BK 1
295759 12:15 BK Skjold 1 FB 1
12:15
BK Skjold 1
FB 1
295760 12:40 HIK 2 Østerbro IF 2
12:40
HIK 2
Østerbro IF 2
295761 12:40 FB 1 B 1903 2
12:40
FB 1
B 1903 2
295762 13:05 Østerbro IF 2 BK Skjold 1
13:05
Østerbro IF 2
BK Skjold 1
295763 13:05 B 1903 2 Brønshøj BK 1
13:05
B 1903 2
Brønshøj BK 1
295764 13:30 BK Skjold 1 HIK 2
13:30
BK Skjold 1
HIK 2
295765 13:30 Brønshøj BK 1 FB 1
13:30
Brønshøj BK 1
FB 1
295766 13:55 Østerbro IF 2 B 1903 2
13:55
Østerbro IF 2
B 1903 2
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
295767 10:00 BK Union 1 Husum BK 1
10:00
BK Union 1
Husum BK 1
295768 10:00 Jægersborg BK 1 B 93 3
10:00
Jægersborg BK 1
B 93 3
295769 10:25 BK Union 1 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
1
10:25
BK Union 1
KB 6
295770 10:25 B 93 3 Vanløse IF 2
10:25
B 93 3
Vanløse IF 2
295771 10:50 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
Jægersborg BK 1 1
10:50
KB 6
Jægersborg BK 1
295772 10:50 Vanløse IF 2 Husum BK 1
10:50
Vanløse IF 2
Husum BK 1
295773 11:15 Jægersborg BK 1 BK Union 1
11:15
Jægersborg BK 1
BK Union 1
295774 11:15 Husum BK 1 B 93 3
11:15
Husum BK 1
B 93 3
295775 11:40 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
Vanløse IF 2 1
11:40
KB 6
Vanløse IF 2
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Husumparken Bane 7 (5-mands) - græs Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
295785 10:00 Østerbro IF 2 Husum BK 1 Bane 7 (5-mands) - græs
10:00
Østerbro IF 2
Husum BK 1
295786 10:00 Vanløse IF 2 Jægersborg BK 1 Bane 6 (5-mands) - græs
10:00
Vanløse IF 2
Jægersborg BK 1
295787 10:25 Østerbro IF 2 Brønshøj BK 1 Bane 7 (5-mands) - græs
10:25
Østerbro IF 2
Brønshøj BK 1
295788 10:25 Jægersborg BK 1 BK Skjold 1 Bane 6 (5-mands) - græs
10:25
Jægersborg BK 1
BK Skjold 1
295789 10:50 Brønshøj BK 1 Vanløse IF 2 Bane 7 (5-mands) - græs
10:50
Brønshøj BK 1
Vanløse IF 2
295790 10:50 BK Skjold 1 Husum BK 1 Bane 6 (5-mands) - græs
10:50
BK Skjold 1
Husum BK 1
295791 11:15 Vanløse IF 2 Østerbro IF 2 Bane 7 (5-mands) - græs
11:15
Vanløse IF 2
Østerbro IF 2
295792 11:15 Husum BK 1 Jægersborg BK 1 Bane 6 (5-mands) - græs
11:15
Husum BK 1
Jægersborg BK 1
295793 11:40 Brønshøj BK 1 BK Skjold 1 Bane 6 (5-mands) - græs
11:40
Brønshøj BK 1
BK Skjold 1
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Genforeningspladsen Genforeningspladsen 53 2400 København NV
295776 10:00 HIK 2 FB 1
10:00
HIK 2
FB 1
295777 10:00 KB 6 B 93 3
10:00
KB 6
B 93 3
295778 10:25 HIK 2 B 1903 2
10:25
HIK 2
B 1903 2
295779 10:25 B 93 3 BK Union 1
10:25
B 93 3
BK Union 1
295780 10:50 B 1903 2 KB 6
10:50
B 1903 2
KB 6
295781 10:50 BK Union 1 FB 1
10:50
BK Union 1
FB 1
295782 11:15 KB 6 HIK 2
11:15
KB 6
HIK 2
295783 11:15 FB 1 B 93 3
11:15
FB 1
B 93 3
295784 11:40 B 1903 2 BK Union 1
11:40
B 1903 2
BK Union 1
Arrangør:
lørdag den. 17-09 2022
Spillested:
Fælledparken 1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
295794 12:15 BK Skjold 1 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
1
12:15
BK Skjold 1
KB 6
295795 12:15 Vanløse IF 2 HIK 2
12:15
Vanløse IF 2
HIK 2
295796 12:40 BK Skjold 1 B 1903 2
12:40
BK Skjold 1
B 1903 2
295797 12:40 HIK 2 Husum BK 1
12:40
HIK 2
Husum BK 1
295798 13:05 B 1903 2 Vanløse IF 2
13:05
B 1903 2
Vanløse IF 2
295799 13:05 Husum BK 1 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
1
13:05
Husum BK 1
KB 6
295810 13:30 Vanløse IF 2 BK Skjold 1
13:30
Vanløse IF 2
BK Skjold 1
295811 13:30 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
HIK 2 1
13:30
KB 6
HIK 2
295812 13:55 B 1903 2 Husum BK 1
13:55
B 1903 2
Husum BK 1
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunstbane 11 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
295813 12:15 Østerbro IF 2 Jægersborg BK 1 Kunstbane 11
12:15
Østerbro IF 2
Jægersborg BK 1
295814 12:15 BK Union 1 Brønshøj BK 1 Kunstbane 11
12:15
BK Union 1
Brønshøj BK 1
295888 12:40 Østerbro IF 2 FB 1 Kunstbane 11
12:40
Østerbro IF 2
FB 1
295889 12:40 Brønshøj BK 1 B 93 3 Kunstbane 11
12:40
Brønshøj BK 1
B 93 3
295890 13:05 FB 1 BK Union 1 Kunstbane 11
13:05
FB 1
BK Union 1
295891 13:05 B 93 3 Jægersborg BK 1 Kunstbane 11
13:05
B 93 3
Jægersborg BK 1
295892 13:30 BK Union 1 Østerbro IF 2 Kunstbane 11
13:30
BK Union 1
Østerbro IF 2
295893 13:30 Jægersborg BK 1 Brønshøj BK 1 Kunstbane 11
13:30
Jægersborg BK 1
Brønshøj BK 1
295894 13:55 FB 1 B 93 3 Kunstbane 11
13:55
FB 1
B 93 3
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
B1903 Bane 5A Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
295895 10:00 HIK 2 B 93 3 Bane 5A
10:00
HIK 2
B 93 3
295896 10:00 BK Union 1 BK Skjold 1 Bane 5B
10:00
BK Union 1
BK Skjold 1
295897 10:25 HIK 2 Vanløse IF 2 Bane 5B
10:25
HIK 2
Vanløse IF 2
295898 10:25 BK Skjold 1 B 1903 2 Bane 5A
10:25
BK Skjold 1
B 1903 2
295899 10:50 Vanløse IF 2 BK Union 1 Bane 5B
10:50
Vanløse IF 2
BK Union 1
295900 10:50 B 1903 2 B 93 3 Bane 5A
10:50
B 1903 2
B 93 3
295901 11:15 BK Union 1 HIK 2 Bane 5A
11:15
BK Union 1
HIK 2
295902 11:15 B 93 3 BK Skjold 1 Bane 5B
11:15
B 93 3
BK Skjold 1
295903 11:40 Vanløse IF 2 B 1903 2 Bane 5A
11:40
Vanløse IF 2
B 1903 2
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Husumparken Bane 4A Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
295904 12:15 Husum BK 1 Brønshøj BK 1 Bane 4A
12:15
Husum BK 1
Brønshøj BK 1
295905 12:15 KB 6 Østerbro IF 2 Bane 4B
12:15
KB 6
Østerbro IF 2
295906 12:40 Husum BK 1 FB 1 Bane 4B
12:40
Husum BK 1
FB 1
295907 12:40 Østerbro IF 2 Jægersborg BK 1 Bane 4A
12:40
Østerbro IF 2
Jægersborg BK 1
295908 13:05 FB 1 KB 6 Bane 4A
13:05
FB 1
KB 6
295909 13:05 Jægersborg BK 1 Brønshøj BK 1 Bane 4B
13:05
Jægersborg BK 1
Brønshøj BK 1
295910 13:30 KB 6 Husum BK 1 Bane 4A
13:30
KB 6
Husum BK 1
295911 13:30 Brønshøj BK 1 Østerbro IF 2 Bane 4B
13:30
Brønshøj BK 1
Østerbro IF 2
295912 13:55 FB 1 Jægersborg BK 1 Bane 4A
13:55
FB 1
Jægersborg BK 1
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Genforeningspladsen Genforeningspladsen 53 2400 København NV
295913 10:00 HIK 2 Brønshøj BK 1
10:00
HIK 2
Brønshøj BK 1
295914 10:00 Jægersborg BK 1 KB 6
10:00
Jægersborg BK 1
KB 6
295915 10:25 HIK 2 B 1903 2
10:25
HIK 2
B 1903 2
295916 10:25 KB 6 BK Union 1
10:25
KB 6
BK Union 1
295917 10:50 B 1903 2 Jægersborg BK 1
10:50
B 1903 2
Jægersborg BK 1
295918 10:50 BK Union 1 Brønshøj BK 1
10:50
BK Union 1
Brønshøj BK 1
295919 11:15 Jægersborg BK 1 HIK 2
11:15
Jægersborg BK 1
HIK 2
295920 11:15 Brønshøj BK 1 KB 6
11:15
Brønshøj BK 1
KB 6
295921 11:40 B 1903 2 BK Union 1
11:40
B 1903 2
BK Union 1
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
295922 14:30 Østerbro IF 2 B 93 3
14:30
Østerbro IF 2
B 93 3
295923 14:30 FB 1 Vanløse IF 2
14:30
FB 1
Vanløse IF 2
295924 14:55 Østerbro IF 2 BK Skjold 1
14:55
Østerbro IF 2
BK Skjold 1
295925 14:55 Vanløse IF 2 Husum BK 1
!
NB: Husum BK 1 er taberdømt
1
14:55
Vanløse IF 2
Husum BK 1
295926 15:20 BK Skjold 1 FB 1
15:20
BK Skjold 1
FB 1
295927 15:20 Husum BK 1
!
NB: Husum BK 1 er taberdømt
B 93 3 1
15:20
Husum BK 1
B 93 3
295928 15:45 FB 1 Østerbro IF 2
15:45
FB 1
Østerbro IF 2
295929 15:45 B 93 3 Vanløse IF 2
15:45
B 93 3
Vanløse IF 2
295930 16:10 BK Skjold 1 Husum BK 1
!
NB: Husum BK 1 er taberdømt
1
16:10
BK Skjold 1
Husum BK 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind