Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | Arrangør | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. nov 2021
14:00
Herlufsholm GF
3
Store Heddinge BK
1
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
14:10
Boeslunde BK
4
Svogerslev BK (2)
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
14:20
Toksværd Olstrup Fodbold
0
Herlufsholm GF
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
14:30
Store Heddinge BK
2
Boeslunde BK
3
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
14:40
Svogerslev BK (2)
4
Toksværd Olstrup Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
14:50
Herlufsholm GF
2
Boeslunde BK
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
15:00
Toksværd Olstrup Fodbold
1
Store Heddinge BK
5
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
15:10
Svogerslev BK (2)
1
Herlufsholm GF
5
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
15:20
Boeslunde BK
3
Toksværd Olstrup Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
15:30
Store Heddinge BK
6
Svogerslev BK (2)
3
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2021
14:00
Store Heddinge BK
2
Herlufsholm GF
1
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2021
14:10
Svogerslev BK (2)
3
Boeslunde BK
2
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2021
14:20
Herlufsholm GF
3
Toksværd Olstrup Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2021
14:30
Boeslunde BK
11
Store Heddinge BK
3
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2021
14:40
Toksværd Olstrup Fodbold
1
Svogerslev BK (2)
4
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2021
14:50
Boeslunde BK
2
Herlufsholm GF
0
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2021
15:00
Store Heddinge BK
4
Toksværd Olstrup Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2021
15:10
Herlufsholm GF
2
Svogerslev BK (2)
3
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2021
15:20
Toksværd Olstrup Fodbold
3
Boeslunde BK
3
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2021
15:30
Svogerslev BK (2)
3
Store Heddinge BK
2
|
A = 7 hold forbliver i række A, 3 hold rykker ned i B rækken til mellemrunden 22 eller 23. januar 2022.
B = 3 hold rykker op i A rækken, 3 hold rykke ned i C rækken, resterende bliver i B rækken til mellemrunden 22 eller 23. januar 2022.
C = 3 hold rykker op i B rækken til mellemrunden, resterende bliver i C rækken 22 eller 23. januar 2022
A rækken 10 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 6. eller 7. marts 2022 i Roskilde Hallerne.
B rækken 15 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 6. eller 7. marts 2022 i Roskilde Hallerne.
C rækken 15 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 6. eller 7. marts 2022 i Roskilde Hallerne.