MENU

VinterBold U10 Drenge 2 (12) 5v5, Pulje 2 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Mørdrup Idrætsanlæg 1 Gymnasievej 5 3060 Espergærde
952205 Kl. 10:00 Oversidder Skovshoved IF 2 1
952206 Kl. 10:00 Østerbro IF 1 KB 2
!
NB: KB 2 er taberdømt
1
952207 Kl. 10:25 Skovshoved IF 2
!
NB: Skovshoved IF 2 er taberdømt
KB 2 1
952208 Kl. 10:25 Oversidder Østerbro IF 1 1
952209 Kl. 10:50 Oversidder KB 2 1
952210 Kl. 10:50 Skovshoved IF 2
!
NB: Skovshoved IF 2 er taberdømt
Østerbro IF 1 1
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
B1903 Bane 1A-2 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
952211 Kl. 10:00 Hørsholm-Usserød IK 2 Jægersborg BK Bane 1A-2
952212 Kl. 10:00 B 1903 1 GVI 2 Bane 1A-1
952213 Kl. 10:25 Jægersborg BK GVI 2 Bane 1A-2
952214 Kl. 10:25 Hørsholm-Usserød IK 2 B 1903 1 Bane 1A-1
952215 Kl. 10:50 Hørsholm-Usserød IK 2 GVI 2 Bane 1A-1
952216 Kl. 10:50 Jægersborg BK B 1903 1 Bane 1A-2
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
HIK 1 Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
952217 Kl. 10:00 CIK 1 Vanløse IF 1 1
952218 Kl. 10:00 HIK 2 KB 1 1
952219 Kl. 10:25 Vanløse IF 1 KB 1 1
952220 Kl. 10:25 CIK 1 HIK 2 1
952221 Kl. 10:50 CIK 1 KB 1 1
952222 Kl. 10:50 Vanløse IF 1 HIK 2 1
lørdag den. 27-11 2021
Spillested:
Kunst, Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
952235 Kl. 12:30 Jægersborg BK CIK 1
952236 Kl. 12:30 Skovshoved IF 2 Østerbro IF 1
952237 Kl. 12:55 CIK 1 Østerbro IF 1
952238 Kl. 12:55 Jægersborg BK Skovshoved IF 2
952239 Kl. 13:20 CIK 1 Skovshoved IF 2
952240 Kl. 13:20 Jægersborg BK Østerbro IF 1
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Mørdrup Idrætsanlæg 1 Gymnasievej 5 3060 Espergærde
952223 Kl. 10:00 Oversidder Hørsholm-Usserød IK 2 1
952224 Kl. 10:00 Vanløse IF 1 KB 1 1
952225 Kl. 10:25 Hørsholm-Usserød IK 2 KB 1 1
952226 Kl. 10:25 Oversidder Vanløse IF 1 1
952227 Kl. 10:50 Hørsholm-Usserød IK 2 Vanløse IF 1 1
952228 Kl. 10:50 Oversidder KB 1 1
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
952229 Kl. 10:00 B 1903 1 GVI 2
952230 Kl. 10:00 HIK 2 KB 2
952231 Kl. 10:25 GVI 2 KB 2
952232 Kl. 10:25 B 1903 1 HIK 2
952233 Kl. 10:50 GVI 2 HIK 2
952234 Kl. 10:50 B 1903 1 KB 2
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Hørsholm Idrætspark Gl. Kunst 1 Stadionalle 5 2960 Rungsted Kyst
952313 Kl. 14:00 Hørsholm-Usserød IK 2 B 1903 1 Gl. Kunst 1
952314 Kl. 14:00 CIK 1 KB 2 Gl. Kunst 2
952315 Kl. 14:25 B 1903 1 KB 2 Gl. Kunst 1
952316 Kl. 14:25 Hørsholm-Usserød IK 2 CIK 1 Gl. Kunst 2
952317 Kl. 14:50 Hørsholm-Usserød IK 2 KB 2 Gl. Kunst 1
952318 Kl. 14:50 B 1903 1 CIK 1 Gl. Kunst 2
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Gentofte Sportspark K1 A - 8M Ved Stadion 10 2820 Gentofte
952307 Kl. 10:00 Jægersborg BK Vanløse IF 1 K1 A - 8M
952308 Kl. 10:00 Skovshoved IF 2 HIK 2 K1 B - 8M
952309 Kl. 10:25 Vanløse IF 1 HIK 2 K1 B - 8M
952310 Kl. 10:25 Jægersborg BK Skovshoved IF 2 K1 A - 8M
952311 Kl. 10:50 Jægersborg BK HIK 2 K1 A - 8M
952312 Kl. 10:50 Vanløse IF 1 Skovshoved IF 2 K1 B - 8M
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Kunst, KB, P. Bangs Vej Peter Bangs Vej 147 2000 Frederiksberg
952241 Kl. 10:00 Oversidder Østerbro IF 1
952302 Kl. 10:00 GVI 2 KB 1 Kunst 6
952303 Kl. 10:25 Østerbro IF 1 KB 1
952304 Kl. 10:25 Oversidder GVI 2
952305 Kl. 10:50 Oversidder KB 1
952306 Kl. 10:50 Østerbro IF 1 GVI 2
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
B1903 Bane 5A Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
952331 Kl. 10:00 Oversidder B 1903 1 Bane 5A
952368 Kl. 10:00 CIK 1 HIK 2 Bane 5B
952369 Kl. 10:25 B 1903 1 HIK 2 Bane 5A
952370 Kl. 10:25 Oversidder CIK 1 Bane 5B
952371 Kl. 10:50 Oversidder HIK 2 Bane 5B
952372 Kl. 10:50 B 1903 1 CIK 1 Bane 5A
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Skovshoved I P Kunst Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
952319 Kl. 13:30 Jægersborg BK Skovshoved IF 2 Kunst
952320 Kl. 13:30 KB 1 KB 2 Kunst
952321 Kl. 13:55 Skovshoved IF 2 KB 2 Kunst
952322 Kl. 13:55 Jægersborg BK KB 1 Kunst
952323 Kl. 14:20 Jægersborg BK KB 2 Kunst
952324 Kl. 14:20 Skovshoved IF 2 KB 1 Kunst
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
952325 Kl. 10:00 Hørsholm-Usserød IK 2 Vanløse IF 1
952326 Kl. 10:00 Østerbro IF 1 GVI 2
952327 Kl. 10:25 Vanløse IF 1 GVI 2
952328 Kl. 10:25 Hørsholm-Usserød IK 2 Østerbro IF 1
952329 Kl. 10:50 Hørsholm-Usserød IK 2 GVI 2
952330 Kl. 10:50 Vanløse IF 1 Østerbro IF 1
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
HIK 1 Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
952373 Kl. 10:00 Hørsholm-Usserød IK 2
!
NB: Hørsholm-Usserød IK 2 er taberdømt
CIK 1 1
952374 Kl. 10:00 GVI 2 HIK 2 1
952375 Kl. 10:25 CIK 1 HIK 2 1
952376 Kl. 10:25 Hørsholm-Usserød IK 2
!
NB: Hørsholm-Usserød IK 2 er taberdømt
GVI 2 1
952377 Kl. 10:50 Hørsholm-Usserød IK 2
!
NB: Hørsholm-Usserød IK 2 er taberdømt
HIK 2 1
952378 Kl. 10:50 CIK 1 GVI 2 1
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Kunst, KB, P. Bangs Vej Peter Bangs Vej 147 2000 Frederiksberg
952379 Kl. 10:00 Oversidder Jægersborg BK
952380 Kl. 10:00 B 1903 1 KB 1 Kunst 10
952385 Kl. 10:00 Vanløse IF 1 Skovshoved IF 2
952386 Kl. 10:00 Østerbro IF 1 KB 2 Kunst 10
952387 Kl. 10:25 Skovshoved IF 2 KB 2
952388 Kl. 10:25 Vanløse IF 1 Østerbro IF 1
952381 Kl. 10:25 Jægersborg BK KB 1
952382 Kl. 10:25 Oversidder B 1903 1
952383 Kl. 10:50 Oversidder KB 1
952384 Kl. 10:50 Jægersborg BK B 1903 1
952389 Kl. 10:50 Vanløse IF 1 KB 2
952390 Kl. 10:50 Skovshoved IF 2 Østerbro IF 1
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
952403 Kl. 10:00 Oversidder Jægersborg BK
952440 Kl. 10:00 CIK 1 GVI 2
952441 Kl. 10:25 Jægersborg BK GVI 2
952442 Kl. 10:25 Oversidder CIK 1
952443 Kl. 10:50 Oversidder GVI 2
952444 Kl. 10:50 Jægersborg BK CIK 1
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Kunst, KB, P. Bangs Vej Peter Bangs Vej 147 2000 Frederiksberg
952391 Kl. 10:00 Østerbro IF 1 HIK 2
952392 Kl. 10:00 KB 1 KB 2
952393 Kl. 10:25 HIK 2 KB 2
952394 Kl. 10:25 Østerbro IF 1 KB 1 Kunst 10
952395 Kl. 10:50 Østerbro IF 1 KB 2
952396 Kl. 10:50 HIK 2 KB 1
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Skovshoved I P Kunst Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
952397 Kl. 13:30 Hørsholm-Usserød IK 2 B 1903 1 Kunst
952398 Kl. 13:30 Vanløse IF 1 Skovshoved IF 2 Kunst
952399 Kl. 13:55 B 1903 1 Skovshoved IF 2 Kunst
952400 Kl. 13:55 Hørsholm-Usserød IK 2 Vanløse IF 1 Kunst
952401 Kl. 14:20 Hørsholm-Usserød IK 2 Skovshoved IF 2 Kunst
952402 Kl. 14:20 B 1903 1 Vanløse IF 1 Kunst
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Hørsholm Idrætspark Gl. Kunst 2 Stadionalle 5 2960 Rungsted Kyst
952445 Kl. 15:15 Oversidder Hørsholm-Usserød IK 2 Gl. Kunst 2
952446 Kl. 15:15 CIK 1 KB 2 Gl. Kunst 2
952447 Kl. 15:40 Hørsholm-Usserød IK 2 KB 2 Gl. Kunst 1
952448 Kl. 15:40 Oversidder CIK 1 Gl. Kunst 2
952449 Kl. 16:05 Oversidder KB 2 Gl. Kunst 1
952450 Kl. 16:05 Hørsholm-Usserød IK 2 CIK 1 Gl. Kunst 2
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
B1903 Bane 5A Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
952457 Kl. 10:00 Jægersborg BK B 1903 1 Bane 5A
952458 Kl. 10:00 Vanløse IF 1 Østerbro IF 1 Bane 5B
952459 Kl. 10:25 B 1903 1 Østerbro IF 1 Bane 5A
952460 Kl. 10:25 Jægersborg BK Vanløse IF 1 Bane 5B
952461 Kl. 10:50 Jægersborg BK Østerbro IF 1 Bane 5B
952462 Kl. 10:50 B 1903 1 Vanløse IF 1 Bane 5A
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
HIK HIK Kunst 1 B (8-mands) Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
952451 Kl. 10:00 Skovshoved IF 2 GVI 2 HIK Kunst 1 B (8-mands)
952452 Kl. 10:00 HIK 2 KB 1 HIK Kunst 1 B (8-mands)
952453 Kl. 10:25 GVI 2 KB 1 HIK Kunst 1 B (8-mands)
952454 Kl. 10:25 Skovshoved IF 2 HIK 2 HIK Kunst 1 B (8-mands)
952455 Kl. 10:50 Skovshoved IF 2 KB 1 HIK Kunst 1 B (8-mands)
952456 Kl. 10:50 GVI 2 HIK 2 HIK Kunst 1 B (8-mands)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind