MENU

Herrer Serie 4 - Forår 2022, Pulje 80 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
619071
27-03 2022
Kl. 18:00
Viby IF (2) CAF IF MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
2
-
0
619075
02-04 2022
Kl. 12:00
Fuglebakken KFUM (5) Torpedo AT Ellehøjskolen
3
-
0
619072
02-04 2022
Kl. 13:00
FB Århus Omegn Hasle B (4) Rosenvangsskolen
0
-
1
619074
02-04 2022
Kl. 17:30
IF Lyseng (3) Viby IF (2) Lyseng Idrætspark
0
-
0
619073
03-04 2022
Kl. 14:00
CAF IF Stavtrup IF Holme Skole
2
-
1
583022
to
07-04 2022
Kl. 18:00
Torpedo AT FB Århus Omegn Holme Skole
3
-
1
619076 to
07-04 2022
Kl. 18:30
Hasle B (4) Fuglebakken KFUM (5) Ellehøjskolen
0
-
1
619078
09-04 2022
Kl. 14:00
Stavtrup IF Torpedo AT AURA Park (Stavtrup)
6
-
1
619077
10-04 2022
Kl. 12:00
Viby IF (2) FB Århus Omegn MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
0
-
1
619082
to
14-04 2022
Kl. 15:00
IF Lyseng (3) Stavtrup IF Lyseng Idrætspark
3
-
2
619081
17-04 2022
Kl. 14:00
FB Århus Omegn CAF IF Rosenvangsskolen
3
-
2
619079
ti
19-04 2022
Kl. 18:00
CAF IF IF Lyseng (3) Holme Skole
5
-
2
619083
ti
19-04 2022
Kl. 20:00
Viby IF (2) Fuglebakken KFUM (5) MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
5
-
0
583014
to
21-04 2022
Kl. 18:30
Hasle B (4) IF Lyseng (3) Ellehøjskolen
1
-
4
619086
23-04 2022
Kl. 16:00
Viby IF (2) Torpedo AT Viby Idrætspark
3
-
2
619085
24-04 2022
Kl. 12:15
IF Lyseng (3) FB Århus Omegn Lyseng Idrætspark
4
-
0
619087
24-04 2022
Kl. 14:00
CAF IF Fuglebakken KFUM (5) Holme Skole
Udehold taberdømt
619084
ti
26-04 2022
Kl. 18:30
Hasle B (4) Stavtrup IF Ellehøjskolen
3
-
1
619080 to
28-04 2022
Kl. 18:00
Torpedo AT Hasle B (4) Holme Skole
0
-
1
619089
30-04 2022
Kl. 14:00
Stavtrup IF FB Århus Omegn AURA Park (Stavtrup)
1
-
1
619090
01-05 2022
Kl. 12:00
Fuglebakken KFUM (5) IF Lyseng (3) Ellehøjskolen
2
-
1
619088
ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Hasle B (4) Viby IF (2) Ellehøjskolen
0
-
2
619091
fr
06-05 2022
Kl. 18:15
Torpedo AT CAF IF Katrinebjergskolen
1
-
5
619093
07-05 2022
Kl. 13:00
FB Århus Omegn Fuglebakken KFUM (5) Rosenvangsskolen
2
-
2
619092 ma
09-05 2022
Kl. 18:00
CAF IF Hasle B (4) Holme Skole
5
-
0
619095
ma
09-05 2022
Kl. 20:15
IF Lyseng (3) Torpedo AT Lyseng Idrætspark
8
-
7
619094
to
12-05 2022
Kl. 19:00
Viby IF (2) Stavtrup IF MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
6
-
1
619097
14-05 2022
Kl. 13:00
FB Århus Omegn Torpedo AT Rosenvangsskolen
2
-
2
619098
15-05 2022
Kl. 12:00
Fuglebakken KFUM (5) Stavtrup IF Ellehøjskolen
2
-
4
619099
15-05 2022
Kl. 12:00
CAF IF Viby IF (2) Holme Skole
2
-
3
619096
on
18-05 2022
Kl. 18:30
IF Lyseng (3) Hasle B (4) Lyseng Idrætspark
1
-
3
626024
to
19-05 2022
Kl. 18:00
Torpedo AT Fuglebakken KFUM (5) Holme Skole
2
-
3
626022
fr
20-05 2022
Kl. 18:30
Stavtrup IF CAF IF AURA Park (Stavtrup)
1
-
4
619100
21-05 2022
Kl. 15:00
Hasle B (4) FB Århus Omegn Ellehøjskolen
2
-
4
626023
22-05 2022
Kl. 14:00
Viby IF (2) IF Lyseng (3) MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
3
-
1
626025 to
26-05 2022
Kl. 12:00
Fuglebakken KFUM (5) Hasle B (4) Ellehøjskolen
12
-
0
626026 to
26-05 2022
Kl. 18:00
FB Århus Omegn Viby IF (2) Rosenvangsskolen
2
-
0
626027
to
26-05 2022
Kl. 18:00
Torpedo AT Stavtrup IF Holme Skole
2
-
3
626039
28-05 2022
Kl. 12:00
CAF IF FB Århus Omegn Holme Skole
5
-
2
626040
29-05 2022
Kl. 11:00
Stavtrup IF IF Lyseng (3) AURA Park (Stavtrup)
3
-
3
626041
29-05 2022
Kl. 14:00
Viby IF (2) Fuglebakken KFUM (5) Viby Idrætspark
Udehold taberdømt
626038
ti
31-05 2022
Kl. 19:00
Hasle B (4) Torpedo AT Ellehøjskolen
4
-
2
626028
on
01-06 2022
Kl. 20:00
IF Lyseng (3) CAF IF Lyseng Idrætspark
3
-
0
626045 ma
06-06 2022
Kl. 12:00
Fuglebakken KFUM (5) CAF IF Ellehøjskolen
Hjemmehold taberdømt
626042
ma
06-06 2022
Kl. 13:00
Stavtrup IF Hasle B (4) AURA Park (Stavtrup)
3
-
4
626043
ma
06-06 2022
Kl. 16:00
FB Århus Omegn IF Lyseng (3) Rosenvangsskolen
3
-
5
626044
to
09-06 2022
Kl. 18:00
Torpedo AT Viby IF (2) Holme Skole
0
-
6
626049
11-06 2022
Kl. 12:00
CAF IF Torpedo AT Holme Skole
Udehold taberdømt
626047
11-06 2022
Kl. 13:00
FB Århus Omegn Stavtrup IF Rosenvangsskolen
1
-
0
626048
11-06 2022
Kl. 13:00
IF Lyseng (3) Fuglebakken KFUM (5) Lyseng Idrætspark
Udehold taberdømt
626046
12-06 2022
Kl. 12:00
Viby IF (2) Hasle B (4) MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
5
-
0
583035
ti
14-06 2022
Kl. 19:00
Stavtrup IF Fuglebakken KFUM (5) AURA Park (Stavtrup)
5
-
1
626053
to
16-06 2022
Kl. 18:00
Torpedo AT IF Lyseng (3) Holme Skole
1
-
4
626051
18-06 2022
Kl. 10:00
Fuglebakken KFUM (5) FB Århus Omegn Ellehøjskolen
5
-
3
626052
19-06 2022
Kl. 12:30
Stavtrup IF Viby IF (2) AURA Park (Stavtrup)
7
-
2
626050
19-06 2022
Kl. 13:00
Hasle B (4) CAF IF Ellehøjskolen
2
-
6
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

De 11 bedste nr. 7 forbliver i  serie 4: Skallerup/Vennebjerg IF (pulje 48), Try/Thorshøj B (pulje 51), Vodskov IF (pulje 52), Aalborg Chang 2 (pulje 56), Kristrup B3 (pulje 72), Hasle B1 (pulje 77), Stavtrup IF (pulje 80), Brædstrup IF (pulje 84), Bjerre Herred Fodbold (pulje 85), Seest B (pulje 88), Kværs B (pulje 94).

Playoff kampe S3/S4 - se mere her

Log ind