Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09. apr 2022
13:00
Kolding B
1
Øster Starup/Vester Nebel IF
3
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2022
11:00
Fr. KFUM / Fr.FF./ Taulov Skærbæk/BPI
Erritsø GIF
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2022
14:30
FC Kolding Nord
3
Fr. KFUM / Fr.FF./ Taulov Skærbæk/BPI
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2022
18:00
Øster Starup/Vester Nebel IF
Vinding SF
UHT
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
18:30
Erritsø GIF
2
Kolding B
3
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
11:00
Fr. KFUM / Fr.FF./ Taulov Skærbæk/BPI
0
Øster Starup/Vester Nebel IF
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
11:30
Vinding SF
2
Kolding B
4
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
12:00
Kolding B
5
Fr. KFUM / Fr.FF./ Taulov Skærbæk/BPI
0
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2022
18:00
Øster Starup/Vester Nebel IF
4
FC Kolding Nord
4
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2022
18:30
FC Kolding Nord
1
Kolding B
2
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
11:00
Fr. KFUM / Fr.FF./ Taulov Skærbæk/BPI
Vinding SF
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
18:00
Erritsø GIF
3
Øster Starup/Vester Nebel IF
4
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2022
18:30
FC Kolding Nord
5
Vinding SF
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
11:00
Erritsø GIF
1
Fr. KFUM / Fr.FF./ Taulov Skærbæk/BPI
1
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2022
18:00
FC Kolding Nord
4
Erritsø GIF
5
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2022
18:30
Øster Starup/Vester Nebel IF
1
Kolding B
2
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
12:30
Vinding SF
2
Øster Starup/Vester Nebel IF
5
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
11:00
Kolding B
Erritsø GIF
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
11:00
Fr. KFUM / Fr.FF./ Taulov Skærbæk/BPI
FC Kolding Nord
UHT
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2022
18:00
Vinding SF
2
Erritsø GIF
0
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
11:00
Erritsø GIF
FC Kolding Nord
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2022
11:00
Øster Starup/Vester Nebel IF
5
Fr. KFUM / Fr.FF./ Taulov Skærbæk/BPI
2
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2022
19:00
Kolding B
1
Vinding SF
3
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
18:00
Vinding SF
4
FC Kolding Nord
1
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2022
12:00
Fr. KFUM / Fr.FF./ Taulov Skærbæk/BPI
0
Kolding B
3
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2022
13:00
Erritsø GIF
3
Vinding SF
3
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2022
19:00
FC Kolding Nord
Øster Starup/Vester Nebel IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
11:30
Vinding SF
3
Fr. KFUM / Fr.FF./ Taulov Skærbæk/BPI
1
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
13:00
Kolding B
FC Kolding Nord
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2022
11:00
Øster Starup/Vester Nebel IF
8
Erritsø GIF
0
|
Find info om rækken her.
Se hvordan forårets U15 Drenge ombrydes til efterårets U16 Drenge her.
Puljevinderen skal spille JM - Læs mere her.