Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09. apr 2022
12:00
Team Østvendsyssel
KB 81 Aalborg
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2022
18:00
VUGH
3
B52/Aalborg
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2022
18:00
KB 81 Aalborg
VUGH
HHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
17:30
LKB/Gistrup
7
Team Østvendsyssel
0
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2022
10:00
VUGH
1
LKB/Gistrup
0
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2022
18:00
Team Østvendsyssel
2
Østervraa/Thorshøj
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2022
18:00
KB 81 Aalborg
B52/Aalborg
HHT
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
10:00
Østervraa/Thorshøj
0
VUGH
11
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
13:00
LKB/Gistrup
6
KB 81 Aalborg
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2022
18:30
B52/Aalborg
Østervraa/Thorshøj
HHT
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2022
18:00
VUGH
0
Team Østvendsyssel
2
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2022
18:00
KB 81 Aalborg
5
Østervraa/Thorshøj
2
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
18:00
B52/Aalborg
2
LKB/Gistrup
5
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
15:00
LKB/Gistrup
12
Østervraa/Thorshøj
0
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2022
18:00
KB 81 Aalborg
2
Team Østvendsyssel
5
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2022
18:00
B52/Aalborg
0
VUGH
4
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2022
18:00
Østervraa/Thorshøj
0
LKB/Gistrup
5
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
09:45
VUGH
6
KB 81 Aalborg
0
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
10:00
Østervraa/Thorshøj
B52/Aalborg
UHT
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2022
18:00
Team Østvendsyssel
0
LKB/Gistrup
11
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
18:00
B52/Aalborg
4
KB 81 Aalborg
5
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
13:00
LKB/Gistrup
VUGH
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2022
10:00
Østervraa/Thorshøj
2
Team Østvendsyssel
3
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2022
18:30
KB 81 Aalborg
0
LKB/Gistrup
3
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2022
11:00
VUGH
Østervraa/Thorshøj
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2022
18:30
B52/Aalborg
5
Team Østvendsyssel
1
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
11:45
Team Østvendsyssel
0
VUGH
5
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
12:30
LKB/Gistrup
B52/Aalborg
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2022
10:00
Østervraa/Thorshøj
KB 81 Aalborg
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2022
18:00
Team Østvendsyssel
B52/Aalborg
UHT
|
Find info om rækken her.
Se hvordan forårets U13 Drenge ombrydes til efterårets U14 Drenge her.
Puljevinderen skal spille JM - Læs mere her.