MENU

Serie 6 - Forår, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
777267
02-04 2022
Kl. 10:30
IF Bytoften Gladsaxe-Hero BK Gladsaxe skole
14
-
3
777268
02-04 2022
Kl. 11:00
BSF Fredensborg BI (1) Ballerup Idrætspark
2
-
1
777266
02-04 2022
Kl. 11:45
Frederikssund IK (2) LSF Frederikssund Stadion
0
-
3
777269
02-04 2022
Kl. 13:00
Oversidder B. 1973, Herlev
777265
03-04 2022
Kl. 11:00
Oversidder IF Skjold Birkerød
777273
09-04 2022
Kl. 14:00
Fredensborg BI (1) IF Bytoften Fredensborg Stadion
6
-
1
777277
10-04 2022
Kl. 11:00
LSF FC Ballerup Smørum Idrætscenter
1
-
5
777272
10-04 2022
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Oversidder Gladsaxe Stadion
777276
10-04 2022
Kl. 13:00
Liria FK Oversidder Skinderskovgård
777271
10-04 2022
Kl. 13:00
IF Skjold Birkerød Frederikssund IK (2) Birkerød Stadion
15
-
5
777270
10-04 2022
Kl. 14:00
B. 1973, Herlev BSF Elverroad Kunstgræs
2
-
9
777279
16-04 2022
Kl. 11:00
Frederikssund IK (2) FC Ballerup Frederikssund Stadion
4
-
3
777282
16-04 2022
Kl. 11:00
BSF Liria FK Ballerup Idrætspark
5
-
3
777283
16-04 2022
Kl. 13:00
Oversidder LSF
777278 ma
18-04 2022
Kl. 11:00
Oversidder Fredensborg BI (1)
777281
ma
18-04 2022
Kl. 16:00
IF Bytoften B. 1973, Herlev Gladsaxe skole
5
-
2
777280 on
20-04 2022
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød Gladsaxe-Hero BK Birkerød Stadion
1
-
2
777287
23-04 2022
Kl. 14:00
Fredensborg BI (1) IF Skjold Birkerød Fredensborg Stadion
Udehold taberdømt
777289
24-04 2022
Kl. 11:00
LSF BSF Smørum Idrætscenter
1
-
2
777285
24-04 2022
Kl. 11:00
FC Ballerup Oversidder Højagerskolen
777286
24-04 2022
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Frederikssund IK (2) Gladsaxe Stadion
5
-
0
777288
24-04 2022
Kl. 13:00
Liria FK IF Bytoften Skinderskovgård
2
-
2
777284
24-04 2022
Kl. 14:00
B. 1973, Herlev Oversidder Elverroad Kunstgræs
777291
30-04 2022
Kl. 11:00
Frederikssund IK (2) Oversidder Frederikssund Stadion
777304
30-04 2022
Kl. 11:00
BSF FC Ballerup Ballerup Idrætspark
4
-
4
777294
01-05 2022
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Fredensborg BI (1) Gladsaxe Stadion
6
-
3
777290
01-05 2022
Kl. 13:00
Oversidder Liria FK
777292
01-05 2022
Kl. 13:00
IF Skjold Birkerød B. 1973, Herlev Birkerød Stadion
4
-
2
777264 on
04-05 2022
Kl. 18:30
FC Ballerup Liria FK Højagerskolen
6
-
0
777308
07-05 2022
Kl. 13:00
Oversidder BSF
777307
07-05 2022
Kl. 14:00
Fredensborg BI (1) Frederikssund IK (2) Fredensborg Stadion
6
-
3
777306
08-05 2022
Kl. 11:00
FC Ballerup IF Bytoften Højagerskolen
Udehold taberdømt
777310
08-05 2022
Kl. 11:00
LSF Oversidder Smørum Idrætscenter
777309
08-05 2022
Kl. 13:00
Liria FK IF Skjold Birkerød Skinderskovgård
6
-
5
777305
08-05 2022
Kl. 14:00
B. 1973, Herlev Gladsaxe-Hero BK Elverroad Kunstgræs
3
-
5
777312
ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Frederikssund IK (2) BSF Frederikssund Stadion
1
-
1
777325
14-05 2022
Kl. 10:00
Fredensborg BI (1) B. 1973, Herlev Fredensborg Stadion
3
-
0
777324
15-05 2022
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Liria FK Gladsaxe Stadion
5
-
3
777311
15-05 2022
Kl. 13:00
Oversidder FC Ballerup
777322
15-05 2022
Kl. 13:00
IF Skjold Birkerød LSF Birkerød Stadion
7
-
12
777323
15-05 2022
Kl. 16:15
IF Bytoften Oversidder Gladsaxe skole
777293 on
18-05 2022
Kl. 19:45
IF Bytoften LSF Gladsaxe skole
0
-
10
777329
21-05 2022
Kl. 13:00
Oversidder Oversidder
777331
22-05 2022
Kl. 11:00
LSF Gladsaxe-Hero BK Smørum Idrætscenter
2
-
4
777330
22-05 2022
Kl. 13:00
Liria FK Fredensborg BI (1) Skinderskovgård
3
-
6
777326
22-05 2022
Kl. 14:00
B. 1973, Herlev Frederikssund IK (2) Elverroad Kunstgræs
4
-
4
777328
ti
24-05 2022
Kl. 18:00
BSF IF Bytoften Ballerup Idrætspark
11
-
2
777327 on
25-05 2022
Kl. 19:00
FC Ballerup IF Skjold Birkerød Højagerskolen
6
-
1
777337
28-05 2022
Kl. 14:00
Fredensborg BI (1) LSF Fredensborg Stadion
6
-
4
777335
29-05 2022
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød Oversidder Birkerød Stadion
777336
29-05 2022
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK FC Ballerup Gladsaxe Stadion
3
-
0
777333
29-05 2022
Kl. 13:00
Oversidder BSF
777332
29-05 2022
Kl. 16:00
B. 1973, Herlev Liria FK Elverroad Kunstgræs
5
-
2
777334
ti
31-05 2022
Kl. 19:00
Frederikssund IK (2) IF Bytoften Frederikssund Stadion
3
-
7
777340
04-06 2022
Kl. 11:00
BSF IF Skjold Birkerød Ballerup Idrætspark
14
-
0
777342
04-06 2022
Kl. 11:00
Frederikssund IK (2) Liria FK Frederikssund Stadion
Udehold taberdømt
777341
04-06 2022
Kl. 13:00
Oversidder Gladsaxe-Hero BK
777339
04-06 2022
Kl. 16:15
IF Bytoften Oversidder Gladsaxe skole
777338 ma
06-06 2022
Kl. 18:00
FC Ballerup Fredensborg BI (1) Højagerskolen
3
-
3
777347 on
08-06 2022
Kl. 18:00
Gladsaxe-Hero BK BSF Gladsaxe Stadion
1
-
1
777348
11-06 2022
Kl. 13:00
Fredensborg BI (1) Oversidder Fredensborg Stadion
777345
12-06 2022
Kl. 13:00
Oversidder Frederikssund IK (2)
777358
12-06 2022
Kl. 13:00
Liria FK LSF Skinderskovgård
3
-
6
777344
12-06 2022
Kl. 15:00
B. 1973, Herlev FC Ballerup Elverroad Kunstgræs
1
-
1
777343 ti
14-06 2022
Kl. 19:00
LSF B. 1973, Herlev Smørum Idrætscenter
2
-
4
777346
on
15-06 2022
Kl. 19:30
IF Skjold Birkerød IF Bytoften Birkerød Stadion
8
-
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler onsdag den 15. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind