MENU

U19 Drenge 1 (03-04) Forår, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
856962
02-04 2022
Kl. 13:30
Stenløse BK Oversidder Stenløse Stadion
856961
03-04 2022
Kl. 11:00
Gilleleje FK Humlebæk BK Nellerupgård Stadion
5
-
4
856963
03-04 2022
Kl. 11:00
Frederikssund FB Slagslunde-Ganløse IF Frederikssund Stadion
1
-
2
856966
03-04 2022
Kl. 13:00
Fredensborg BI Frederiksværk Fodbold Klub Fredensborg Stadion
2
-
3
856967
03-04 2022
Kl. 14:00
Værløse BK Oversidder Værløse Stadion
856971
09-04 2022
Kl. 13:00
Slagslunde-Ganløse IF Stenløse BK Gryden kunstgræs
1
-
1
856980
09-04 2022
Kl. 13:30
Oversidder Frederikssund FB
856970
09-04 2022
Kl. 13:30
Oversidder Gilleleje FK
856969
09-04 2022
Kl. 14:00
Humlebæk BK Fredensborg BI Humlebæk Stadion Kunstgræs
3
-
5
856981 to
21-04 2022
Kl. 18:30
Frederiksværk Fodbold Klub Humlebæk BK Frederiksværk Stadion
2
-
0
856983
23-04 2022
Kl. 13:30
Stenløse BK Oversidder Stenløse Stadion
856984
24-04 2022
Kl. 13:00
Fredensborg BI Oversidder Fredensborg Stadion
856982 ma
25-04 2022
Kl. 18:30
Gilleleje FK Slagslunde-Ganløse IF Nellerupgård Stadion
2
-
3
856988 on
27-04 2022
Kl. 19:00
Frederikssund FB Stenløse BK Frederikssund Stadion
1
-
3
856968
to
28-04 2022
Kl. 18:30
Frederiksværk Fodbold Klub Værløse BK Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
5
-
1
857147
30-04 2022
Kl. 11:00
Stenløse BK Frederiksværk Fodbold Klub Stenløse Stadion
2
-
2
856987
30-04 2022
Kl. 13:30
Oversidder Frederiksværk Fodbold Klub
856990
30-04 2022
Kl. 13:30
Oversidder Gilleleje FK
856986
30-04 2022
Kl. 14:00
Humlebæk BK Værløse BK Humlebæk Stadion
4
-
4
856989
01-05 2022
Kl. 13:00
Slagslunde-Ganløse IF Fredensborg BI Gryden kunstgræs
3
-
0
857073
07-05 2022
Kl. 14:00
Humlebæk BK Oversidder Humlebæk Stadion
857074
08-05 2022
Kl. 11:00
Fredensborg BI Oversidder Fredensborg Stadion
857075
08-05 2022
Kl. 14:00
Værløse BK Stenløse BK Værløse Stadion
2
-
2
856991 ti
10-05 2022
Kl. 18:30
Frederiksværk Fodbold Klub Slagslunde-Ganløse IF Frederiksværk Stadion
4
-
1
857076 on
11-05 2022
Kl. 18:30
Stenløse BK Gilleleje FK Stenløse Stadion
2
-
2
857078
on
11-05 2022
Kl. 19:00
Frederikssund FB Fredensborg BI Frederikssund Stadion
1
-
5
857077
14-05 2022
Kl. 13:30
Oversidder Værløse BK
857080
14-05 2022
Kl. 13:30
Oversidder Frederiksværk Fodbold Klub
857079
15-05 2022
Kl. 13:00
Slagslunde-Ganløse IF Humlebæk BK Gryden kunstgræs
3
-
3
856985
15-05 2022
Kl. 15:00
Værløse BK Frederikssund FB Værløse Stadion
Udehold taberdømt
857081 to
19-05 2022
Kl. 18:00
Frederiksværk Fodbold Klub Frederikssund FB Frederiksværk Stadion
Udehold taberdømt
857083
21-05 2022
Kl. 13:30
Oversidder Slagslunde-Ganløse IF
857082
21-05 2022
Kl. 14:00
Humlebæk BK Oversidder Humlebæk Stadion
857084
22-05 2022
Kl. 13:00
Fredensborg BI Stenløse BK Fredensborg Stadion
1
-
1
857145
22-05 2022
Kl. 14:00
Værløse BK Gilleleje FK Værløse Stadion
Udehold taberdømt
857146
on
25-05 2022
Kl. 18:30
Gilleleje FK Fredensborg BI Nellerupgård Stadion
1
-
2
857148 on
25-05 2022
Kl. 19:00
Frederikssund FB Humlebæk BK Frederikssund Stadion
Hjemmehold taberdømt
857150
29-05 2022
Kl. 13:30
Oversidder Oversidder
857149
29-05 2022
Kl. 14:00
Værløse BK Slagslunde-Ganløse IF Værløse Stadion
2
-
5
857151
ti
31-05 2022
Kl. 18:30
Frederiksværk Fodbold Klub Gilleleje FK Frederiksværk Stadion
5
-
3
857072 on
08-06 2022
Kl. 18:30
Gilleleje FK Frederikssund FB Nellerupgård Stadion
Udehold taberdømt
857155
11-06 2022
Kl. 11:00
Slagslunde-Ganløse IF Oversidder Gryden
857153
11-06 2022
Kl. 13:30
Oversidder Frederikssund FB
857152
11-06 2022
Kl. 14:00
Humlebæk BK Stenløse BK Humlebæk Stadion
3
-
2
857154
12-06 2022
Kl. 13:00
Fredensborg BI Værløse BK Fredensborg Stadion
10
-
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:  

Puljevinderne samt bedste 2´er spiller finalestævne (Finals) søndag den 19. juni i Ølstykke.

Semifinaler 19. juni kl. 10.00 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Bedste 2´er
Kamp 2: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3

Finale og 3-4 plads 19. juni kl. 13.30 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind