Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. apr 2022
18:30
Gadevang IF
Espergærde IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2022
18:30
VTF (Vejby/Tisvilde)
1
Kr. Værløse IF (2)
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2022
20:00
IF Skjold Birkerød
3
BB FC
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2022
19:00
Espergærde IF
3
BB FC
0
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
15:00
IF Skjold Birkerød
FIF, Hillerød
UHT
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2022
14:00
Kr. Værløse IF (2)
B. 82, Virum
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2022
19:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
2
B. 82, Virum
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
19:00
FIF, Hillerød
1
Espergærde IF
3
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2022
17:00
BB FC
Kultur Foreningen Lilleasien
UMH
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2022
19:00
Gadevang IF
5
Kr. Værløse IF (2)
7
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
19:00
B. 82, Virum
2
Gadevang IF
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
19:00
Kultur Foreningen Lilleasien
3
FIF, Hillerød
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
19:00
Kr. Værløse IF (2)
8
BB FC
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
20:00
IF Skjold Birkerød
2
VTF (Vejby/Tisvilde)
3
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
13:00
FIF, Hillerød
2
Kokkedal BK
10
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2022
19:00
Espergærde IF
0
Kokkedal BK
7
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2022
19:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
1
Gadevang IF
5
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:00
FIF, Hillerød
0
Kr. Værløse IF (2)
3
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2022
18:00
Kokkedal BK
1
Kultur Foreningen Lilleasien
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2022
19:00
B. 82, Virum
4
BB FC
3
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
16:00
IF Skjold Birkerød
1
Espergærde IF
2
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2022
19:00
Espergærde IF
2
VTF (Vejby/Tisvilde)
1
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
19:00
Kultur Foreningen Lilleasien
4
IF Skjold Birkerød
1
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
19:00
Kr. Værløse IF (2)
4
Kokkedal BK
5
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
19:30
B. 82, Virum
0
FIF, Hillerød
0
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2022
19:00
Gadevang IF
5
BB FC
2
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
12:00
Kokkedal BK
VTF (Vejby/Tisvilde)
UHT
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2022
19:00
Espergærde IF
0
Kultur Foreningen Lilleasien
3
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2022
19:00
Kokkedal BK
4
IF Skjold Birkerød
2
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2022
19:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
BB FC
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
19:00
FIF, Hillerød
1
Gadevang IF
6
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2022
19:00
B. 82, Virum
Kultur Foreningen Lilleasien
HHT
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
15:00
IF Skjold Birkerød
4
Kr. Værløse IF (2)
5
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2022
17:00
Kokkedal BK
B. 82, Virum
UHT
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2022
19:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
0
Kultur Foreningen Lilleasien
2
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
19:00
Kr. Værløse IF (2)
3
Espergærde IF
3
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
19:30
B. 82, Virum
4
IF Skjold Birkerød
0
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2022
19:00
BB FC
2
FIF, Hillerød
3
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2022
19:00
Gadevang IF
2
Kokkedal BK
1
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2022
11:00
Gadevang IF
1
Kultur Foreningen Lilleasien
2
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2022
19:00
Espergærde IF
2
B. 82, Virum
0
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
19:00
IF Skjold Birkerød
2
Gadevang IF
9
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
19:00
Kultur Foreningen Lilleasien
4
Kr. Værløse IF (2)
4
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2022
18:00
Kokkedal BK
7
BB FC
0
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2022
19:00
FIF, Hillerød
0
VTF (Vejby/Tisvilde)
0
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler søndag den 12. juni kl. 11.30.
Kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 2
Semifinaler søndag den 19. juni kl. 09.30 i Borup
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 6
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 5
Finale samt 3-4 plads søndag den 19. juni kl. 12.00 i Borup.
kamp 5: Finale Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 6: 3-4 plads Taber kamp 3 - Taber kamp 4